View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 15:23

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ] 
 intrebare pentru admini 
Author Message
Incepator

Puncte Evo: 0

Post intrebare pentru admini
De ce mereu cand intru cu alt nick imi faceti poze ? Asa suspect sunt eu de felul meu ?

15 Jun 2008, 23:46
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Post Re: intrebare pentru admini
cand ai intrat u cu alt nick si ti s-au facut poze ???

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

16 Jun 2008, 15:07
Profile
Incepator

ciubey_devil wrote:
cand ai intrat u cu alt nick si ti s-au facut poze ???

Intreaba-i pe Amar , Charlie , Hades.... :)

16 Jun 2008, 17:29
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Eu nu vad rostul topicului, sa inteleg ca te lauzi sau ce?

16 Jun 2008, 20:20
Profile
Incepator

Skynet wrote:
Eu nu vad rostul topicului, sa inteleg ca te lauzi sau ce?

Iar eu nu vad rostul tau pe planeta Pamant .

16 Jun 2008, 22:51
Profile
Happy Camper

mdea asa luati-va la cearta se poate asta faceti mereu de fapt:-j idem skynet:-j

fac si eu topic ex ce le dau in cs:X:))=)))

16 Jun 2008, 23:21
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
da..sa nu ma laud io.. :lol: :lol: :lol: k mereu cand imi vedeti scorul iesiti...numai scoruri de poveste fac 8) 8) 0-16 2-20 0-15..si nu vreau sa ma mai laud..k pozele la mine curg intruna 1 data la luna

17 Jun 2008, 01:07
Profile
Banned
Banned

Bine dotcom , hai ca iti spun dc iti face lumea poza: pt ca esti prea bun, pt ca jucatorii de PGL ca tine nu au ce cauta pe **** , tu esti cu o clasa peste noi si eu sunt un fan al tau

oi fi eu copac dar nu esti TU atat de caine incat sa ridici piciorul deasupra mea :lol:
nu mai posta in continuare ca nu are rost si nu am chef sa ma cert cu tine(presupun ca ai vazut raspunsurile celorlalti) si ca sa iti fac un bine o sa incerc sa ocolesc topicurile tale

17 Jun 2008, 10:07
Profile
Incepator

Skynet wrote:
Bine dotcom , hai ca iti spun dc iti face lumea poza: pt ca esti prea bun, pt ca jucatorii de PGL ca tine nu au ce cauta pe **** , tu esti cu o clasa peste noi si eu sunt un fan al tau

oi fi eu copac dar nu esti TU atat de caine incat sa ridici piciorul deasupra mea :lol:
nu mai posta in continuare ca nu are rost si nu am chef sa ma cert cu tine(presupun ca ai vazut raspunsurile celorlalti) si ca sa iti fac un bine o sa incerc sa ocolesc topicurile tale

Scopul acestui post era altul dar se pare ca unii ca tine gandesc cu alt organ asadar o sa o las balta . Te rog , nu-mi ocoli posturile pentru ca eu cu siguranta nu le voi ocoli pe ale tale . In plus , nu mai incerca sa pari elevat ca tot un taran cu patru clase esti ,ti se simte mirosul de aici, iar cand "oi fi" tu ca mine atunci sa incerci sa-mi demonstrezi ceva pana atunci intoarce-te la scoala sau pune mana pe o carte si nu mai incerca sa ii faci pe altii sa arate prost folosind atacuri din astea mizerabile doar ca sa pari tu inteligent fiindca exista si persoane in publicul de aici care au un coeficient de inteligenta peste 80 . Mi-a parut bine , topic closed.

17 Jun 2008, 14:32
Profile
Banned
Banned

Esti o cauza pierduta..

17 Jun 2008, 16:07
Profile
Junior

DotCom mai intai invatza sa scri si apoi razi de altzi ok? "o sa o las"(cine a zis ca Lb Romana este grea ala n`a fost tampit)....asa k mai ai de meditat.Si cum au zis si ceilaltzi nu intzeleg rostul topicului,asta da dovada de suferintza.Va urez bafta tuturor

17 Jun 2008, 16:24
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
dotcom e invatat cu limbajul de camp...dak stai in bucuresti nu inseamna neaparat k nu poti fi taran..deci tu dak stai in bucuresti doar prin limbaj si comportament dai dovada de taran..si cei care nu stau in buc nu inseamna k sunt tarani..tu dai dovada de taran mai mult decat sky..asa k mai bine taceai..io nu vad nici un reply aici in care sa te sustina cineva

17 Jun 2008, 16:52
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Quote:
Scopul acestui post era altul dar se pare ca unii ca tine gandesc cu alt organ asadar o sa o las balta .

Cu alt organ....cum frate :lol: invata biologiee si pe urma mai vb

Quote:
nu mai incerca sa pari elevat ca tot un taran cu patru clase esti ,

Nu incearca...este...iar daca u sti sa numeri pana la patru asta nu inseamna ca are decat 4 clase...daca "Colegiul National Iulia Hasdeu" e pentru "tarani" atunci te invitam si pe tine...
Quote:
ti se simte mirosul de aici

vezi ca u mirosi asa...e imp sa simti de la aceasta distanta ceva...biologic vb :lol:

Quote:
iar cand "oi fi" tu ca mine atunci sa incerci sa-mi demonstrezi ceva

e imposibil sa ajungi ce ai fost...

Quote:
pana atunci intoarce-te la scoala sau pune mana pe o carte si nu mai incerca sa ii faci pe altii sa arate prost

nu incearca... spune lucrurilor pe nume
Quote:
exista si persoane in publicul de aici care au un coeficient de inteligenta peste 80 . Mi-a parut bine

u il ai peste 80...cred si sa speram...Dar asa ai idee ce coeficient de inteligenta are skynet???

P.S. Nu esti singuru care a jucat cu alt nume si i sa facut poze...sa sti...si nu vad de la nimeni vrun post ca i sa facut poze cand era cu alt nume si e bun si e smeker si e cel mai tare...Decat de la cei care se cred si nu sunt...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

17 Jun 2008, 17:04
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
ok dotcom ...si dak ti se face poze ce??? Nu poti sa le dai sau e prea mare bataia de cap ???

17 Jun 2008, 17:30
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Nu vad sensul topicului. Poate din cauza racelii.
Topic closed.

Freelance code | Blog personal

17 Jun 2008, 20:15
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.