View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 19:44

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ] 
 inca ai ceva cu mine? 
Author Message
Incepator

Puncte Evo: 0

Post inca ai ceva cu mine?
Message from Admin (HadEs<<): unde e motivu pt ban ??

Message from Admin (Charliee): nu intzelegi dece te bagi tu asa aiurea? crezi k a luat ban pe degeaba?

Am cam luat aiurea ban charliee si vad ca incontinuare ai ceva cu mine!puteai la fel de bine sa-mi iei apararea :|

singur impotriva tuturor...!

15 Apr 2008, 21:08
Profile
Happy Camper

Post Re: inca ai ceva cu mine?
:)):)) pe mn cred k ma urasc toti playeri:)):))=)):)) eu sunt singuru kre na luat ban pt niste slay/slap-uri k mi-am cerut scz dupa ce am dat:-j soooo:)) cereti-va scz alta data:))

16 Apr 2008, 09:34
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
nu e timpul pierdut

16 Apr 2008, 15:58
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Si eu am dat slay la multi care au campat cu awp acolo....si spre deosebire de u (cred) mai imi cer si scuze cand vad cat sa scurs din runda....Si mai cred ca orice regula incalcata tr sanctionata...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

17 Apr 2008, 19:51
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
dak e trecut de jumate de runda...este logik ca trebe sa dai slay

17 Apr 2008, 21:37
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
"Pe forum mielusei si pe sv zei"
Ce ma supara pe mine este faptul ca regulamentul nu specifica in mod explicit cauza pt care un jucator poate primi slay.
Mai se trezesc niste 'pgl-isti' care campeaza mereu in baza cu awp si asta ne strica jocul tuturor

18 Apr 2008, 15:55
Profile
Happy Camper

asta e:)) cat timp bmb e la un coechipier poate sta unde vrea parerea mea .... :):)

18 Apr 2008, 18:14
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
rZL wrote:
asta e:)) cat timp bmb e la un coechipier poate sta unde vrea parerea mea .... :):)

Scopul echipei Tero este sa puna bomba si asta de regula se poate realiza doar in echipa. Ai sanse mici sa reusesti in a planta bomba cand 2 - 3 persoane se duc la x si restul teroristilor "tin" baza sau mai stiu eu ce cotloane.
Tu fiind tero, iti ajuti echipa sa planteze bomba si asta nu se poate realiza prin "tinutul" bazei sau bagand capul la cutie prin cine stie ce ungher. Vrei sa stai cu awp in baza, pe dust2 de exemplu, ca sa ii prinzi pe cei are vin pe mijloc ? Foarte bine! Stai! Dar daca te`a prins tot acolo mijlocul rundei ala deja imi miroase a camp.
Campatul cred ca e in firea unora si nu prea ii poti dezobisnui. Pentru ca azi intra si joaca 1 ora pe ****, dupa 2 ore e pe cine stie ce server fantoma, unde singurele reguli sunt cele ale junglei. Jucatorii care sunt des pe server, se pot dezobisnuii de anumite obiceiuri, insa cei care vin si pleaca, nu prea.
Tocmai din cauza asta am si scos anumite harti de pe server, care mie unu mi se pareau chiar simpatice. Prea multe locuri de campat domne` ...

Later Edit: ca tot a venit vorba de harti, vedeti ca am adaugat de_nuke_rarea

Freelance code | Blog personal

18 Apr 2008, 18:31
Profile
Incepator

bun asa...imi place nuke_rarea!astept sa joc :>

18 Apr 2008, 23:32
Profile
Nou Venit

rZL wrote:
:)):)) pe mn cred k ma urasc toti playeri:)):))=)):)) eu sunt singuru kre na luat ban pt niste slay/slap-uri k mi-am cerut scz dupa ce am dat:-j soooo:)) cereti-va scz alta data:))

mie nu mi-ai cerut scz..mi-ai cerut pozele si ai dat k animalu slay..da ma rog..ai fi putut sa-tzi ceri scz..oriqm ai vazut k nu eram codat..

12 May 2008, 11:33
Profile
Happy Camper

k animalu ? logic k eu stau spect si iau pozele si u joci si logic o sa mearga mai greu.....si odata ce ti-am cerut sa stai spect ce mai vroiai ??? sa-ti dau niste bani k sa stai spect????

12 May 2008, 21:00
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.