View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 19:20

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
 sall all 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post sall all
Sall all imi cer scz ca treb sa apelez la conutul lui !c3-guy dar am incercat sa imi fac si eu si imi da o eroare probabil intr-un final o sa primesc si mail-ul cu inregistrarea in fine sa va zic cn sunt D!nake ....sunt si am vazut ca sunt vb ..si as vrea sa zic si eu ceva ...Deci sa fie clar cum s-a spus si mai sus de catre Charliee nu m-am certat cu nimeni nici cu cu Dorin nici cu M1noS charlie a spus versiunea lui in mare parte adevarata dar nu in totalitate adik ..: da e adevarat am dat banuri aiurea lu charlie si sa fim seriosi mai sunt admini care o fac ,da intradevar am luat apararea unu bou care era codat ptr simplul motiv ca am crezut ca e tov meu care stiam ca joaca bn ,da "l-am parat" (ca sa citez) pe charliee cu toate ca datorita lui aveam gods pe **** dar nu am intrat niciodata codat ptr ca am luat ban sau mai rau nu mi-am pierdut adminul ptr ca am jucat codat am pierdut adminul din cauza prostiei mele ca am dat admin_execall connect "si alt serv" care recunosc ca a fost o mare prostie din partea mea nu condamn pe nimeni decat pe mn a fost greseala mea si punct ...da charilee ai dreptate ptr ca presupun ca dupa ce am scris mai sus o sa zici "cum mah nu ai jukat codat ??" da am jukat dar dupa ce numai aveam admin si nu stiu poate la nervi poate din prostie recunosc s-a intamplat odata si atat ...ai dreptate dar nu deaia am ramas fara admin .Altceva ce sa mai zic nu ii codamnati pe ei ptr mn nervos sau !ce nu eu au intrat cu mn codati atunci ci ozzy ptr ca de la el aveam ogc-urile si cat despre serv meu care da intradevar il am charliee cam decand am ramas fara admin pe **** inca mai exista e pe linux si credema incerc sa il aduc la performante cat mai bune dar alegerea oamenilor de a juk pe un serv sau altul le apartine daca ei vor un slot la voi eu nu o sa ma apuc sa le scot adminele oricum cam atat am avut de zis ce pot sa zic nu sunt certat cu nimeni cu dorin mai vb si acum cu m1nos la fel si nu port ciuda nimanui poate mie ca deh prostia la mn a fost in floare bdw charliee nu am avut ocazia sa iti multumesc ptr ca am fost prea ipocrit sa recunosc ms ca m-ai ajutat sa obtin un admin si scz ca nu am fost in stare sa ma ridic la asteptarile tale si ale mele totodata incat sa il si pastrez si vim daca vrei sa imi lasi si mie un pm cu un id sau adresa de irc ceva unde te pot gasi ca am si eu niste intreberi despre linux ptr tn as aprecia ft mult daca ai putea ...Gata am incheiat ms mult si zic ca in mare am dreptate.

25 Jan 2008, 22:37
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Incepe seria a 2-a din telenovela. Imi iau popcornu`, ma fac comod in fotoliu si privesc.

Si in alta ordine de idei, poti sa iti folosesti contul si fara sa citesti mail-ul. Activarea contului pe forum, nu se face prin mail, deocamdata :lol:

Freelance code | Blog personal

25 Jan 2008, 22:45
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
daca mi-ai fi zis atunci mkr 1% din ce ai zis aici... statea altfel toata problema. Si nu le port lor ranchiuna din cauza ta. I-am intrebat doar ce i-a facut sa se intoarca, caci... din cate stim cu totzii atunci cand ai disparut tu au disparut si ei.

25 Jan 2008, 22:49
Profile
Incepator

eu unu ti'am zis,dupa ce am luat ban pe **** m'am lasat o perioada de jucat..doar k l'am ajutat pe dinake cu serveru lui..apoi cand m'am reapucat de cs am bagat si ****' la favorites pentru ca imi place serverul..atata tot..asta nu inseamna ca am fugit odata cu dinake:P

25 Jan 2008, 22:57
Profile
Nou Venit

Post da ai dreptate
Trebuia poate sa o zic atunci ....dar e o vb mai bn mai tarziu decat niciodata nu??...la intrebare ce i-au facut sa se intoarca e usor de raspuns man si ei mai vor sa joace si in alta parte ai imi pica netul mai una alta sau poate pur si simplu vor sa mai schimbe serv nu stiu dar in mare asta au cereut si ei un slot ptr ca e serv full si vor sa poata intra si ei cn stie .....oricum cam asta e si in special am postat acum charliee ptr ca daca nu o faceam acum poate nu o mai faceam niciodata ptr ca in curand va naste nevastamea :))...si nu cred ca mai am timpe eu de cs posturi nici net cred ...=)) dar in fine o spun acum si sper sa nu fie prea tarziu oricum e ptr linistea mea proprie vimi te rog da-mi un pm vreau sa pun si eu linuxul ala in ordine inainte sa raman fara timp de a ma ocupa de asa ceva

25 Jan 2008, 22:58
Profile
Nou Venit

acu sunt eu real !c3 :)) //stai sa imi zic si eu cva //app atunci cand am pierdut adminul cam din perioada aia..dupa vreo 2 zile cam asa nush ce s-a intamplat dar a fost cam ciudat :?: cand intram pe **** aveam lag 300-400 si creseatea ajungea la 1000 si...// si asta poate sa confime oricine care ma stia atunci..si de asta nu am mai intrat multe luni bune..//si dupaia din senin acu vreao tot asa cateva luni park..a inceput sa se miste normal :\ asta chiar nu am inteles..in fine cred ca ati inteles :idea: deci nu am fugit de voi :))

25 Jan 2008, 23:13
Profile
Nou Venit

Post deci sa fie inteles
nici eu nu am disparut dar am avut ban o buna perioada ce e adevarat pe buna dreptate dar in timp mi-am cerut scz am recunoscut greseala si totodata daca a refacut vim serv am revenit si eu in jok cu numele HaOs pe **** am fost si in top 10 acum sunt pe 55 sau ceva de genul si in ziua de astazi jok pe **** ...in concluzie nimeni nu a fugit de ****

25 Jan 2008, 23:16
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.