View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:18

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 [Sondaj] Why do you play here ? 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0
Post Re: [Sondaj] Why do you play here ?
:)) de la bunul nostru admin Gmrr am aflat de server, e o placere sa intri si sa joci aici ....pacat ca nu suntem mai aproape sa iesim la gratare sau la petreceri....in fine....e ok iar adminii jos palaria...respect si spor la fraguri 8) 8)

18 Apr 2010, 14:00
Profile
Nou Venit

Bine v-am gasit!

am un singur server la steam la favorites si am intrat pe el :)
nu am jucat de mult si nu radeti de mine, nu joc conventional.

dan si alexandra va astept cu benelli m3 in mana, dupa colt.

va pupa miu.

19 Apr 2010, 11:58
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 1
Am aflat de la acest server de la Kui , am intrat impreuna cu vasile/papaya si eu la randul meu l`am adus pe tovarasul kazahstanez marakes.Am renuntat la comunitatea pe care jucam inainte , aveam ceva timp de cand jucam acolo si admin , dar evosys e o comunitate mult mai matura si mai profesionista cu playeri cu skill cel putin mediu care imi ofera un mediu propice pt a-mi creste experienta intr-un ritm mai alert in ale cs-ului.
Un lucru care imi place la acest server ca nu este tolerat limbajul "colorat" , nici macar abrevierile , si membrii staff-ului sunt foarte prietenosi ( daca am avut vreo nelamurire sau am avut nevoie de ajutor au fost foarte saritori ).
Prima oara cand m-am conectat pe server l-am vazut pe gmrr care il cunosteam de pe un server pe care am jucat in urma cu 3 ani jumate 4 , cand cs 1.6 era inca destul de nou , si faceam parte amandoi din staff , a trecut ceva timp dar stiu ca si acea comunitate avea standarde destul de ridicate ca si evosys si cand l-am vazut admin mi-am dat seama de calitatea inedita a serverului.
Nu am ce reprosa acestui server , sper ca voi ramane mult timp aici si ca nu vor aparea discrepante intre mine si alti membri ai comunitatii.
E unul din putinile servere pe care nu am fost banat / ofensat , de playeri / admini ca pe alte comunitati si imi permit sa "torturez" cativa playeri care se enerveaza cand iau awp-ul in mana :)) .

You know what pisses me off? People who point at the wrist when asking the time, i know where my watch is buddy where the f**k is yours? I mean do I point at my crotch when I ask where the bathroom is??

21 Jun 2010, 23:25
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 2
1. Am aflat de serverul evosys acum vreo 3-4 luni, daca nu ma insel, de la un coleg de clasa. Limbajul curat m-a facut sa raman aici, faptul ca de cele mai multe ori, admini sunt obiectivi, nu fac abuz de functie, si se respecta cat de cat regulamentul.
2. As vrea sa se inlature slaba idee de subiectivitate pe care o au cativa admini, sa nu mai dea gag aiurea. Au fost destule situatii in care cel care a raspuns la o injuratura a luat gag, doar pentru ca adminul l-a vazut doar pe el, sau situatii in care un player il stresa pe altul (acesta din urma nu raspundea in niciun chip), iar cand s`a plans adminilor, au primit amandoi gag. Mi`ar placea ca PTB-ul sa nu se mai amestece in mutarea jucatorilor, ar putea sa`mi faca mie clatite, sau sa`mi aduca o bere din frigider. Si mi`ar mai placea sa nu mai fie freegame, ct sa stea la x iar terro sa puna bomba, pentru ca de cele mai multe ori nu se intampla asa, si tot playerii sunt aia care iau slay daca nu dau defuse sau nu pun bomba. Mi se par doua lucruri care se bat cap in cap, des intalnite pe server(freegame si slay in caz ca nu pui bmb sau nu dai defuse).

04 Aug 2010, 00:09
Profile
Incepator

Puncte Evo: 3
Am aflat de acesta comunitate Evosys de la un prieten, Vintage/Talau, acuma vreo 8-9 luni :DAm schimbat foarte multe nick-uri pe el. daca mi s-ar aduna toata orele jucate pe toate nick-urile as avea cel putin 250h .
E cel mai ok server, adminii foarte de treaba, intelegatori, asa ca am hotarat sa-l adaug la favorit [sa joc numai pe el :))]
Bafta si spor la fraguri :twisted:

04 Aug 2010, 15:22
Profile
Junior

Puncte Evo: 2
am aflat de la kraven. tot o dadea in sus si in jos cu evosys de m-a facut curios. am intrat si am vazut ca e chiar cum zice el. e cel mai ok server din toate pe cate am jucat din multe puncte de vedere.

04 Aug 2010, 18:36
Profile
CS Team

Puncte Evo: 5
1. De unde aţi aflat de EvoSys şi ce va determinat să ramaneţi aici ?

Mai exact nu stiu cand am aflat ... de aproximativ 2 ani ... dak bine tzin minte aflasem de la reload despre existentza evosys-ului . Am ramas alaturi de comunitatea evosys ... fiindca face parte din putzinele care dau dovada de seriozitate ... cu jucatori experimentatzi ... de la care chiar am invatzat in ultimii 2 ani , si miam dezvoltat abilitatzile de joc in mod accentuat !

2. Enumeraţi câteva lucruri care trebuiesc inbunatatite pe server din punctul vostru de vedere.

Totul pare sa fie ok ... nu am gasit vreo problema care miar face desfasurarea jocului sa imi fie in disconfort . Atzi muncit si atzi facut o treaba buna ...

25 Nov 2010, 23:11
Profile
Nou Venit

1.Am aflat de evosys de la varu-meu talau acu vreo cateva luni, dar nu am intrat pe server decat de vreo 3 saptamani. Mi-a placut foarte mult atmosfera de pe server si modul in care adminii rezolvau problemele, nu dau ban-uri sau kick-uri aiurea, asa ca am zis sa mai raman o vreme pe'aici :)

2.As vrea sa se schimbe un pic limita la care se da kick din cauza lag-ului :)). Momentan e 70 si doar dimineata sau seara tarziu nu ma da afara dupa cateva runde. In rest, totul e ok ;)

05 Jan 2011, 09:04
Profile
Nou Venit

1. De unde aţi aflat de EvoSys şi ce va determinat să ramaneţi aici ?

Am aflat de evosys cam cand am aflat de CS :)).
Bine, cu chiar, dar oricum evosys a fost primul server pe care am intrat de cand joc cs. Asta, la insistentele "maestrului" ZenVO cu care ma duelam in plictisitoarele ore de informatica din liceu.
Deci, mai exact acum un an si un pic am intrat pt. prima data pe evosys in calitate de noob autentic :)) si sunt foarte multumit de aceasta comunitate pt. ca m-a ajutat sa progresez foarte mult intr-un timp relativ scurt. De ce? Simplu, admini competenti si priceputi si organizare f. buna a comunitatii in general.

2. Enumeraţi câteva lucruri care trebuiesc inbunatatite pe server din punctul vostru de vedere.

Poate ca ar fi bine sa intre mai multi playeri, desi daca intra prea multi iar nu e ok. In rest, totul e super.

30 Jun 2011, 19:11
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.