View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:19

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 [Sondaj] Why do you play here ? 
Author Message
Suspect de spam

Puncte Evo: 19
Post Re: [Sondaj] Why do you play here ?
Baronu wrote:
1.de la TV

De la televizor???

24 Dec 2009, 10:12
Profile
Junior

Puncte Evo: 0
Eu il am de la un prieten care juca pe el cand era ****

Am intrat si mi-a placut serveru... si am ramas pe el.....

15 Jan 2010, 15:26
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
1. De la skynet cauta servere de cs pe internet, a dat de evo (**** pe atunci) pe un server traker + inca vro 2 servere, pe acelea codati la greu, iar acesta cu admini care pe atunci nu isi faceau deloc treaba .... :P glumeam, glumeam :P . Ne-a placut am jucat (eram varza la inceput recunosc :P) si am ramas si pana in ziua de azi (eu cel putin)

2. Am mai zis si o sa mai zic ... nr de playeri marit de la 22 la 32, iar votemap-ul sa includa 3 pachete de harti:a) mici (fy_, ka, de_"harti mini" etc) , b)medii (d2, ww, nuke etc) , c)mari (de_nuke32 etc), ma rog ai prins ideea

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

16 Jan 2010, 06:29
Profile
Junior

Puncte Evo: 7
1.De la MeSSy ,stiu ca era prin decembrie 2008 si zicea ca joaca cs si intrebam pe ce server si ziicea evosys !!!
2.Nush,mie imi place asa cum este!

21 Jan 2010, 21:48
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 92
1.de la drink si alt prieten stiu de server si imi plac hartile si ca nu e haos niciodata
2. cam ce zicea si messy, sa fie mai multe pachete de harti si sa se poata nominaliza toate care sunt potrivite numarului de jucatori prezenti la momentul respectiv. Adica nu numai cele din pachetul principal, poate si alte harti daca ar fi acolo ar fi votate :D

28 Jan 2010, 15:53
Profile
CS Team

Puncte Evo: 1
1. Eu stiu serveru' de la Ionea. Joc pe el pentru ca mai joaca si alti prieteni si ii tare sa cunosti pe cei cu care joci; e mai entertaining :D
Asta e serveru' pe care mi-am inceput viatza de CS in toamna lui 2009 si tot pe el joc ever since :)) cam tarziu, recunosc :">
2. Mie-mi convine ce-mi ofera. dar, totusi, parca va lipseste un Ionea admin.. :-"

01 Feb 2010, 05:48
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 70
Ionea stie ce are de facut, si sunt convins ca in scurt timp va putea intra in staff daca indeplineste conditiile cerute de noi.

01 Feb 2010, 10:43
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 9
1. Am aflat de servar de la picaciu el avea la status ca se joaca cs , l-am intrebat pe ce servar si mi-a zis asta era prin junie , julie 2008 , am intrat pe servar atunci sa-i demonstrez ca sunt cel mai bun de pe servaru ala unde se joaca el , jucam cu numele SuperLichidato atunci eram foarte arogant si injuram adminii ,dupa cateva zile de jucat cs pe servar am fost banat de catre vim:) si pe forum si pe servar , zicea ca am nonrecoil de atunci n-am m-ai putut lua legatura cu cei de la evo pana nu mi-am schimbat netu si am avut ip dinamic . Dar de atunci multe sau schimbat mi-am facut preiteni aici n-am sa zic decat unul care ma inteles tot timpu Doppelwhipper sunt foarte multi cu care m-am inprietenit da nu vreau sa mai dau nume sa nu se supere ceilalti daca ii omit:).

Am revenit si am ramas aici pentru ca mereu se vine cu cateceva nou si asta te face sa nu te plictisesti , stii ca te joci pentru ceva.
2.
a) marirea numarului de jucatori de la 22 la 26 sau chiar 32 , servarul aproape tot timpul este plin , mai multe harti:) cred ca v-am inebunit cu de_tuscan32 , de_cpl_mill(care nu se nominalizeaza pe servar desii o arata la /maps).

b) un servar de war , jucatori sunt atrasi de servarele de war , pentru ca ei nu au posibilitatea dea a avea un servar personal , se orienteaza la servarele care au unul asa am atrage jucatori cu skill , e clar nu o sa fie non stop servarul full pentru ca servarele de war nici n-au cum sa fie tot timpul full .

Bafta la fraguri celor care joaca aici , in viitorul apropiat o sa fie un servar foarte populat

06 Feb 2010, 11:57
Profile
Nou Venit

:naughty: pe mine, unul dopp m-a adus aici, ce sa zic, noob player mi-s si am venit sa invat....

06 Feb 2010, 13:53
Profile
Nou Venit

de la *horias* am auzit de server .... si tot aici am dat si de ciubey ( fost coleg ) si skynet :D ... si o sa joc doar aici pentru ca nu e haoooss si e o comunitate calumea

07 Feb 2010, 20:31
Profile
Incepator

Puncte Evo: 2
1.Ha... joc pe acest server dupa ce "s-a rugat" Sorlag nu stiu cat timp sa ma ocup de el , atunci eram maniac cu counter-strike , nu aveam eu timp si rabdare pentru acest server , dar usor usor am acceptat , pana a aparut DOTA :D.
Apoi l-am zarit pe vim jucand pe sever, i-am zis ca este baiat istet si serios ( deoarece il cunosteam personal ) si cu timpul a ajuns ce este acum ( pacat de niste prostii pe care le-a facut si le face , in sf. )
Pe Charliee l-am "pescuit" dupa dota =))) , i-am zis ca am un server de counter strike , a jucat si s-a lasat definitiv de dota :D ( dar si el a uitat multe chestii , in sf. )
Si uite asa a ajuns acest server sa fie condus de ei , ce'i drept au facut o treaba excelenta.
Sa numai zic ca am vrut sa transform acest server intr-unul de war3 sau de respawn , dar nu prea a fost de acord Dorin ( babalau ) ca nu tinea PC-ul :D

2.O chestie pe care au mai zis-o si altii , nu este deloc ok treaba cu voting-ul la sfarsit , te incurca cand esti in punctul culminant :D

08 Feb 2010, 00:15
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
M1noS wrote:
2.O chestie pe care au mai zis-o si altii , nu este deloc ok treaba cu voting-ul la sfarsit , te incurca cand esti in punctul culminant :D

Au zis si altii, dar la un moment dat trebuie dat acel vot. Este mult mai ok sa decida jucatorii ce harta vor sa joace, decat alegerea sa fie facuta de admini.

De incurcat nu stiu cat de mult te incurca, tinand cont ca esti anuntat cu 10 secunde inainte sa inceapa votul, asa ca de cele mai multe ori ai timp sa speli putina si sa te ascunzi pe undeva ca sa poti vota fara un glont in cap.

Dupa ce se termina votul, mai esti "incurcat" o data cu rezultatele, care pot fi inchise usor, apasand pe orice tasta. Daca ai ghinionul sa mori din cauza sistemului de vot, ce importanta mai are ? oricum votul se da in ultimele 2 - 3 minute ale hartii cand strategia este lasata la o parte si se joaca haotic in incercarea de a mai face 1 frag sau 2 pana cand se schimba harta.

Freelance code | Blog personal

08 Feb 2010, 01:24
Profile
Junior

Puncte Evo: 24
1. Serverul unde jukam de ceva timp..era mai mereu picat si am tot cautat un server ok, cu admini seriosi pe care sa pot intra fara sa-mi fac griji de absolut nimik.Atunci am dat peste EvoSys.Mi-a placut enorm de mult faptul ca nu se permit abateri de la bunul simt in primul rand. Am dat peste niste oameni luminati si cu mult bun simt.Nu vreau sa-i enumar pt ca sunt multi si se stiu ei. Ce ma bucur cel mai mult este faptul ca aici intradevar am invatat sa joc CS si am facut ceva progrese. Multumesc tututor celor care au avut incredere in mine si m-au ajutat mereu.

2. Singurul lucru ce cred eu ca este deranjant este faptul ca in fiecare seara trebuie sa astepti si cate 10 minute uneori ca sa poti intra pe server. Cred ca ar fii bine sa marim numarul de playeri de la 22 la 32.

Multumesc mult EvoSys #-runhils

11 Feb 2010, 09:56
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 1
#-crazy Eu inainte jucam pe evosys2 era serverul meu preferat, dar a avut cateva probleme si a fost inchis :cry: in plus nu mai intra aproape nimeni pe el. De cand jucam pe evo2 stiam de serverul asta cs.evosys.ro dar intram rar m-i se pare prea buni jucatori #-runhils
Dar eu cautam un server cu admini corecti nu copii care sufera si asa m-am hotarat sa joc pe acest server, la inceput imi faceau cam des poze adminii dar eu nu am jucat niciodata cu coade si le dadeam pozele fara probleme.
Acum numai pe evosis joc si ma cunosc adminii si nu mai am probleme cu pozele #-yahoo , este un server pe cinste la fel si Vim.
In printa schimbarilor nu prea vad ca ar fi nevoie de ceva.
BFT & HF #-crazy

15 Apr 2010, 13:53
Profile
Nou Venit

1. Cred ca jok de aproximativ un an pe server( am jukt cu multe nick-uri , dar de cv timp joc numai cu moshyc ...de altfel si porecla mea #-yahoo ) de sv am aflat din intamplare , ne stransesem intr'o seara fosti colegi de scl si am cautat eu un sv si am dat de evo unde eu am si ramas datorita respectului oferit de staff , playeri prietenosi , nu ping , nu codati ...

Mai pe scurt evo este a 2-a familie #-crazy

2. Imi doresc f mult ca sv sa devina de 32 de playeri si rog ca toti playeri sa isi aduca toti prieteni pe sv la joc ca sa mai marim putin familia evosys

17 Apr 2010, 01:31
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.