View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:19

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 [Sondaj] Why do you play here ? 
Author Message
Suspect de spam

Puncte Evo: 11
Post Re: [Sondaj] Why do you play here ?
Fii tu bun si sparge gheata :lol:

03 Nov 2009, 18:46
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 14
poi dak zic ceva de rau cu prima gresheala pe care o fac imi iau sigur ban permanent :twisted:

03 Nov 2009, 18:51
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
luc14n wrote:
poi dak zic ceva de rau cu prima gresheala pe care o fac imi iau sigur ban permanent :twisted:

Inclin sa cred ca media de inteligenta a adminilor acestui server depaseste numarul de clase ale unui tren personal ; asa ca sunt slabe sanse sa se intample ceea ce ai zis tu.

Oricarei sugestie i sa acordat atentie in decursul timpului, iar micile rautati au fost destul de putine si de regula nimic concludent si cu argumente. Doar rabufnirea unor indivizi ale caror dezvoltare este inca la inceput.

Freelance code | Blog personal

03 Nov 2009, 19:03
Profile
Master of Spam

ce ai spus tu este pt mine sau in general? :o

03 Nov 2009, 20:23
Profile
DDC

Puncte Evo: 200
am auzit de evosys de pe vremea cs 1.5 de la un mormoloc pe nume sorLAG, zicea ceva de un proiect mare. am ramas aici ca am auzit ca se dau bani

12 Nov 2009, 01:10
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 19
1.Eu am aflat de cs.evosys.ro amus 2-3 ani de la heatON(vecin cu mine) daca nu il cunosteam pe el nu cunosteam nici evosys.Cand am jucat prima oara pe evosys jucasem doar 15 minute pentru ca am primit ban,dupa aceea am inceput sa joc doTa dupa o vreme m-am plictisit de doTa si m-am gandit sa ma reapuc de counter-strike dar din cate se povestea pe la mine se spunea ca nu merge "Find Servers" totusi l-am bagat si mi-am readus aminte de evosys.Eu cred ca server si site ca si evosys nu prea gasesti.
2.Faptul ca am ramas pe server a fost ca toata lumea a fost de treaba dar eu nu prea i-am respectat si imi cer scuze,si acm joc in continuare pe evosys pentru ca am multi prieteni cu care ma inteleg foarte bine si cred ca evosys'ul o sa fie si m-ai mare in viitorul apropiat :D VIM felicitari pentru cs.evosys.ro si forum.evosys.ro

26 Nov 2009, 13:33
Profile
Master of Spam

hG.KID wrote:
1.Eu am aflat de cs.evosys.ro amus 2-3 ani de la heatON(

acum 2-3 ani? wow eu stiam k sa deschis de un an si ceva :). #-tease
acum 2-3 ani era nouvas ...... sper sa nu gresesc

26 Nov 2009, 13:49
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
luc14n wrote:
acum 2-3 ani era nouvas ...... sper sa nu gresesc

Era **** ai dreptate.
hG.KID wrote:
Eu am aflat de cs.evosys.ro amus 2-3 ani de la heatON(vecin cu mine)

Si heatON de la mine :twisted:
hG.KID wrote:
Eu cred ca server si site ca si evosys nu prea gasesti.

Eu sunt sigur 8)
hG.KID wrote:
si cred ca evosys'ul o sa fie si m-ai mare in viitorul apropiat

Este deja! lumea sta la coada sa intre pe el :D #evo-fan
Avem un staff profesionist si ne mandrim cu el ! 8) :mrgreen:

26 Nov 2009, 14:17
Profile
CS Team

Puncte Evo: 3
jucam cu un prieten pe celalat sv si tot intra si facea reclama cineva la asta si am intrat din curiozitate .si cum de multe ori pe respectivu dadea erori sau nu mergea am jucat mai mult pe asta pana am ramas de joc numai pe el pt ca e k si sincer nu prea vad momentan ce schimbari sa aduceti poate adugarea de noi harti mai ales la sistemu de votare sunt cam demodate nu isi au rostu

03 Dec 2009, 11:11
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
Joc aici de pe vremea cand serverul se numea **** , serverul l-am descoperit singur , lag mic un numar mare de playeri , o comunitate excelenta . Cu toate ca am vrut sa ma las de acest sport mai degraba ( pt mine ) aparat de facut nervii am decis sa ma intorc aici deoarece intotdeauna acest server a stiut sa aprecieze fiecare user nu s-au facut diferente atat timp cat acel user sa comportat normal pe server . Pe acest server mi-am facut prieteni , am intalnit oameni cu caracter , oameni fenomenali ca vim ( care a reusit sa faca din rahat bici - iao ca o lauda pentru ca esti exceptional omule ) , dar am intalnit si oameni care nu au avut ce cauta in aceasta comunitate dar cum au venit asa au si plecat . Cred ca joc de 3-4 ani pe server si o sa joc in continoare atat timp cat viata imi da sansa sa joc . Si in incheiere doresc cat mai multe fraguri userilor care frecventeaza acest server si sper sa ducem aceasta comunitate cat mai in fata , si ii multumesc lui dorin alias sorLAG ca ne ofera sansa sa jucam un cs de calitate pe acest server dar si staffului care au reusit sa puna caramida cu caramida pentru baza acestui server .

GohaN ^^ has 400kg

06 Dec 2009, 20:49
Profile
Junior

Puncte Evo: 12
Joc de ceva timp aici.. Cam un an am ,cand locuiam in salajan aici jucam every day (si acum tot la fel).Am venit prin bunul meu prieten noob care a luat si ban (anume manini) .

Serverul este foarte tare. Joc cam in fiecare zi si decat pe acest server joc :) . Sunt multumit in totalitate de el , mai au fost momente cand am avut mici dezamagiri din partea anumitor player-ii care nu merita bagati in seama si nici macar pomeniti.

Ce sa va zic fratiilor tinetio tot asa si tintiti cat mai sus posibil .

Majoritatea adminilor sunt de treaba si au o abordare matura pot zice(desi uni au 15 ani :P ) dar sunt ok.
Aspectul foarte frumos si tot timpul imbunatatit cu cate ceva marfa..

#-yahoo #-yahoo #-tease #-yahoo #-yahoo #-tease #-tease #-yahoo #-yahoo #-tease #-crazy

15 Dec 2009, 18:07
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 7
Am intrat de curiozitate si de faptul ca pe toate serverele era o harmalaie de nedescris. Am astetpat sa vad injurii si am avut ce sta. Am vazut gag, si am zis HOPA. Add to favourite. :) Si ma joc de ceva timp. A ramas singurul pe care joc acuma si sper sa ramana cum l-am gasit. Doar cuvinte de lauda. Cu timpul poate deveni ceva foarte frumos acest server si oamenii de pe el. Oamenii ce joaca alcatuiesc de fapt serverul.

15 Dec 2009, 20:18
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 1
1.de la TV
2. sa nu mai bagati restricti la el ( adica sa nu tre sa faci cont pe forum sau nustiu unde ca sa poti intra pe srv )

in rest ... is Good

Moderator message:
Niciodata nu a fost nevoie sa ai cont pe forum pentru a juca pe serverul de CS.
Conturile de pe server-ul de CS sunt administrare prin interfata web a acestuia, disponibila la adresa http://cs.evosys.ro.

15 Dec 2009, 20:59
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 148
Bun raspuns Baronu!
Acum raspunde la intrebarea : Why you can't play here? :twisted:

16 Dec 2009, 01:45
Profile
Incepator

Puncte Evo: 4
Deci...
1. Eram pe un server si a intrat unu cu nick cs.evosys.ro, mi`a placut numele si am zis sa`l incerc si eu ca poate o fii ceva de capul lui !
2. L`am incercat, mi`a placut la nebunuie, domnii admini isi fac treaba exact asa cum trebuie, nu sunt copii care sufera de ei din orice punct de vedre.. Imi place ca sunt oameni maturi cu capul pe umeri, care stiu sa vorbeasca, sa gandeasca inainte sa vorbeasca, oameni cu care ai putea discuta despre orice ! Se joaca foarte frumos...si am zis sa prind radacini aici :P
3. Din punctul meu de vedere nu cred ca ar trebuie modificat ceva, nici de adaugat cva nu e nevoie, e bine asa cum e !

Deci e foarte tare..tineti`o tot asa :D

HF !

23 Dec 2009, 20:25
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.