View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 22:06

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 [Sondaj] Why do you play here ? 
Author Message
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Post Re: [Sondaj] Why do you play here ?
Este mai bine sa jucam cu un lag un pic mai mare o perioada de timp pana isi revine serverul decat sa jucam 3v3 si sa ne enervam ca nu este lume. :naughty:
Nu o sa mai dureze mult timp.
Ne cerem scuze pentru disconfort! :P

23 Jul 2009, 21:56
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 4
am dat de server din intamplare fara sa vreau ..si dupa ce am intrat si nu am vazut codati nici lag am zis ca e bn si joc aici alturi de voi cam de vreo 2 sapt :) :P

24 Jul 2009, 18:34
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 70
Bine ai venit printre noi. Sper sa iti placa aici si sa ramai #-drink #evo-fan

24 Jul 2009, 19:42
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 10
Acest server este the best:X:P.... eu cand m-am apucat de cs acuma vreo 2 ani intram pe toate srv... nu stiam sa joc bla-bla injuram daca luam hed il faceam codat, si am zis hai sa imi caut un srv pe care sa joc calumea ,sa-mi fac preteni,sa am cu cine vb,ca ii mai fun:D Mie mi-o spus un preten de **** am zis hai ca jucam lam add la favorite si tot am jucat pana mi-am facut prieteni am cunoscut tot mai multe chestii...
DC AM RAMAS PE SRV?
1. inainte imi era lene sa stau sa caut servare si dade-am un simplu click pe favorite si intram;))
2. preteni cu care glumesc si ma inteleg bine ,cel mai important! :P
3. este un srv foarte fain,foarte frumos unde eu joc cu drag

eu o perioada de timp nam ami jucat pe srv... mi-am luat steam si jucam pe gathere sper ca nu fac reclama:P acolo is playeri pro,prea pro si ma cam enerva nu faceam fata de loc m-am intors... pe mn singuru lucre care m-ar deranja este PTB cand joc si eu bine ma muta si nu mai am chef de nik:P..
servaru vreau sa ramana tot asa si tot mai multi playeri:P

25 Jul 2009, 19:10
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 3
1. Pai sv chiar l-am gasit random adik eram in cs si vroiam sa joc si yo pe un server si am intrat pe evosys, dupaia am vazut k pe server se mentine un limbaj decent care vb urat gag 5 min din prima lucru care m-a incantat, adminii foarte ok k nu's copii daia care dk au admin sunt k un fel de zei pe server, jucatori buni, dar problema a fost k am jucat mi-a placut dar am uitat sa il bag la favorite :))
si cand am vrut dinou sa joc naveam cum asa k l-am luat pe gametracker si dai search cu evosys :D
si Aici sunt :)
2. Chiar nu prea am nimik de reprosat serverului poate doar la votul cu harti sa fie bagata si o harta mai mica k atunci cand raman putini noaptea sa nu trebuiasca sa votezi tot pt una mare, dar pana acum nu au fost pb de genu k gaseam admini pe server la ore tarzii.

01 Aug 2009, 11:13
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Prima oara am jucat in Noiembrie 2007 pe **** dupa un quick search pe lista de "Internet" dupa ce m-au banat pe un alt server din Bucuresti fara motiv. Dupa o scurta pauza am revenit prin Aprilie 2008 cand mi-am facut si contul pe forum si de atunci am ramas numai aici. Staff profi, nu se tolereaza injurii, se joaca free, comunitate deschisa la orice problema, am enervat destui oameni cu deagle-ul :mrgreen: -> LASER FRATE!

Am ramas putin surprins cand am devenit si eu un membru al echipei :)

Image

01 Aug 2009, 12:09
Profile
Incepator

Puncte Evo: 1
1. Am aflat d sv d la Hannibal, mi-a placut, playeri multi, admini prezenti, latency mic... l-am bagat la fav si asa a inceput o noua poveste.

2. Imbunatatiri :-?, poate doar sa se faca rost de mai multi admini, kre sa fie prezenti p server mai tot timpu pt a se evita conflicte si a se elimina jucatorii cu cod. aa... si mai multe harti clasice, mai putine harti create...

08 Aug 2009, 16:31
Profile
Junior

Puncte Evo: 4
Serverul lam gasit la find servers si am ramas pentru ca mia placut modul in care am fost abordat de admini in momentul in care mi sau facut poze mai rar oameni asa calmi GJ

[ Post made via Mobile Device ] Image

14 Aug 2009, 21:58
Profile
Nou Venit

Prima data am dat intamplator de cs2.evosys.ro ..am jucat acolo ceva timp sub nickul NarkoTiq dar acum m-am "stabilit" pe cs.evosys.ro ..
In rest numai laude atat pentru staff cat si pt adminii serverului :) Keep It Up ! #evo-fan

Last edited by - eazy (e). on 15 Aug 2009, 20:55, edited 1 time in total.

14 Aug 2009, 22:12
Profile
Above You

Puncte Evo: 45
- eazy (e). wrote:
Prima data am dat intamplator de cs2.evosys.ro ..am jucat acolo ceva timp sub nickul NarkoTiq dar acum m-am "stabilit" pe cs.evosys.ro ..
In rest numai laude atat pentru stuff cat si pt adminii serverului :) Keep It Up ! #evo-fan

E "staff" nu "stuff" ;) Stuful il gasim pe malul Dunarii :)

15 Aug 2009, 12:05
Profile
Nou Venit

e uite am facut si eu o mica greseala :) ...chiar crezi ca era necesar gestu` tau ?
...pe langa faptu` ca esti off topic?

15 Aug 2009, 20:56
Profile
Incepator

1.Am aflat de **** de la niste prieteni din cartier (ei sunt vecini cu M1nos si din cate imi aduc eu aminte atunci el avea un acces destul de mare pe server,nu ma bag in detalii ca sincer nu imi aduc aminte),pe atunci eram bot in cel mai pur sens al cuvantului,mai bot decat sunt acum:-j dar imi placea serverul...poate din simplul motiv ca nu se lua juma' de sv de mama cand greseam pt ca nu stiu sa joc cs...
apoi eu nu am mai jucat ceva timp cs,intre timp inteleg ca a fost si inchis sv si am aflat de serverul evosys de la hannibal
2. Nu o sa stau sa fac aici o "balada" in care sa spun cat de minunat este serverul dar la ora asta chiar nu imi vin in minte chestii pe care le-as schimba la el,poate numai o harta-2 mai noi pe care sa le jucam cand este multa lume pe server (sper ca asta sa nu alunge lumea de pe server..) :)

10 Oct 2009, 21:35
Profile
Junior

Puncte Evo: 12
Noroc baieti... si fete :D
Am jucat prima data pe server la 2-3 zile dupa ce s-a deschis :)) Serverul se afla la nici 100m in spatele casei mele. La inceput eram decat cei din cartier care ne stiam si ne permiteam orice. Cu timpul s-a dezvoltat, au venit oameni capabili, insa la un moment dat a fost un necaz la nivel de conducere (o mica mare disputa intre parteneri) iar serverul nu se mai putea numi ****™ Nu-i bai, si-au revenit baietii 8) si au facut o treaba grozava sub un nou nume evosys

Joc de atata timp pentru ca am cel mai mic latency :oops:, pentru ca sunt apreciat si mai ales pentru ca aici am invatat sa joc cs #-tease

Nu e threadul potrivit in care sa zic ce schimbari ar trebui facute in viziunea mea... e altul dedicat acestui subiect.

Distractie placuta in continuare pe evosys, va urez!

11 Oct 2009, 07:07
Profile
CS Team

Merci, o sa avem !!! #-yahoo

03 Nov 2009, 11:25
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 14
numai cuvinte de lauda :))

cred k e cel mai bun sv din lume odata ce nimeni nu zice nimic de rau de el :))

03 Nov 2009, 11:50
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.