View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:17

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 [Sondaj] Why do you play here ? 
Author Message
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234

Post [Sondaj] Why do you play here ?
Din pură curiozitate şi pentru a vedea unde mai trebuie lucrat pentru a fi mai pe placul vostru, încercăm să o luăm prin excludere, astfel că vă întreb

1. De unde aţi aflat de EvoSys şi ce va determinat să ramaneţi aici ?
2. Enumeraţi câteva lucruri care trebuiesc inbunatatite pe server din punctul vostru de vedere.

Discuţia este liberă în acest topic, în limita bunului simţ.

Freelance code | Blog personal

21 Jul 2009, 13:46
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 25
Post Re: [Sondaj] Why do you play here ?
1. Sincer, nu stiam exact unde sa jucam si am cautat servere de cs pe Steam. Asa am vazut "evosys"...latency mic, jucatori destui si am zis sa intram sa vedem ce si cum; serverul mergea bine, jucatori destul de buni, nu am fost nevoiti sa citim toate aberatiile unor copii cu tupeu in fata computerului si ne-am gandit sa prindem radacini aici; dupa cum stiti, intram in fiecare zi. Noi credem ca s-a meritat sa intram aici. Bine v-am gasit #-yahoo .

2. O singura chestie am vrea sa subliniem aici: daca se poate, sa schimbati cumva maniera de voting pentru harta ce urmeaza sa fie pusa pe server; dureaza cam mult si uneori incurca (am vazut ca si pe altii ii deranjeaza cumva...scriau pe mainchat la momentul respectiv ).

3. Tot respectul pentru ceea ce ati facut deja si pentru ceea ce veti face. Ne place aici la voi.

21 Jul 2009, 14:58
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 5
Pai eu nu am auzit de evosys . Eu am am auzit de pe vremea cand era **** . Jok alaturi de voi de circa 3 ani de zile mai precis de cand a luat gohan admin aici el sa rugat de mine sa intru sa jok aici si mi-a placut chiar dak la inceput am avut o perioada cand nu stiam ce inseamna SS si toata lumea imi cereau poze si nu stiam de unde sa le dau . Parca charliee mi-a dat ban #-fist #-fist . Chiar si cand aveam admin pe celalalt server am jukat aici mai mult sau mai putin !!! . Cu toate ca am trecut si prin criza de playeri impreuna am reusit sa trecem . Imi place pentru ca este un staff foarte unit si nu este invidie pe gradul ce il detii ca admin !!!

2. Momentan nu cred ca trebuie schimbat nimik la server , este foarte bine cum este !!!
O zi buna in continuare

21 Jul 2009, 15:05
Profile
Above You

Puncte Evo: 45
1. Pai .. ce sa zic .. am aflat de EvoSys de la un prieten (mai exact ninu, un player al acestui server) . L-am intrebat pe ce server joaca, deoarece nu am stiut pe care server sa joc, asa ca l-am intrebat pe el daca stie vreun server frumos de cs , si asa mi l-a sugerat acesta .

2. Nu cred ca ar trebui sa schimbati absolut nimic la acest server, deoarece este un server fantastic si are toate calitatile ; Parerea Mea !

De asemenea, mii de multumiri si tot respectul acordat lui vim, pentru munca depusa la creearea acestui server .

O zi buna !

21 Jul 2009, 15:10
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 7
1. Eu am aflat de server de la Motanel .. ma tot stresa pe messenger sa intru sa joc un cs .. nu am jucat de ceva timp .. nu mai practicam cs de vreo 2 ani daca nu mai bine inainte sa intru pe EvoSys, iar de atunci am ramas aici 8)

2. Serverul mi se pare ok ce ar trebui schimbat .. cum zicea gMrrr maniera de votare pentru urmatoarea harta.

Enjoy :wink:

21 Jul 2009, 16:36
Profile
CS Team

Puncte Evo: 10
Eu asi vrea sa fie schimbata culoarea cand se adreseaza un admin. Ceva de genu...
Message from Admin: Claye, da-mi te rog 3 poze si o bere
Sa fie schimbata culoarea doar la "Message from Admin", restul sa fie in culoarea din default. #-wthink

21 Jul 2009, 16:57
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 4
yo jucam dp pe vremea cand eram vim player.**** se numea serveru

2:io as vrea sa mi se scoata ban`ul :P

21 Jul 2009, 17:51
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 14
eu joc de knd era **** si apoi am dat peste skynet pe un sv si mia zis k sa redeschis sv dar cu alt nume de aproximativ 2 - 3 ani stau pe capul vostru #-tease #-tease #-tease

21 Jul 2009, 18:19
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 148
Eu am aflat de server de la un tovaras acum vreo 2 ani, vorbeam pe mess si cautam servere full. Am ramas pentru ca aici nu prea eram injurat(stau prost cu nervii), adminii faceau poze mereu nu dadeau slay/kick ban aiurea,dar de departe din cate imi aduc aminte harta kabul m-a facut sa adaug serverul la favorite.
In speranta ca si eu am dreptul sa raspund la intrebarea 2.nu stiu ce trebuie imbunatatit dar sper ca pe viitor sa mai adaugam...harti :P

22 Jul 2009, 05:28
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 10
1 ) Mi-a dat un prieten srv si dupa care am continuat cand am vazut k se strang multi din orash :) #evo-fan
2 ) Pai mai nimic , cateva harti in plus n`ar strica si mai multe harti in vot :) ... Si daca aveti timp ownerii / admini sa organizam niste cupe ( 2vs2 , 5 vs 5 ) de fun si premii dak suneti generosi , probabil ar fi si mai multi playeri ..

Image

22 Jul 2009, 09:56
Profile
Incepator

Puncte Evo: 3
Am dat la internet si am vazut **** lag bun,populat am intrat si am dat de oameni cu bun simt :D de admini care nu dau din prima ban fara dovezi , a fost love at 1st sight
Parerea mea...conteaza mult staff-ul , sa nu sufere de admin si sa fie corecti si rabdatori #evo-fan

De schimbat... nu prea am ce sa zic aici sry (ma rog votarea harti e o idee buna)

22 Jul 2009, 12:24
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
salut !

1. Cred ca peste acest server am dat singur .. chiar nu mai tin minte cum am ajuns pe el ! Mi-a placut tot asa cum spune si apa , adminii nu sufereau , lucrau ca la carte , totul dupa regulament ! Au fost si mici incidente peste care am trecut cu totii cu bine ! La inceput eram si io un pusti care juca cs , si suferea de el umpic ( charliee stie foarte bine prin ce a trecut cu mine , idem vim ) ! Cu bunavointa lor am ajuns mai departe si am invatat mai multe de la ei ! Asa ca sper sa ne vedem cat mai mult pe server in continuare si sa nu se rupa stuff-ul ca este unu bine facut !
2. Da chestia cu "message from admin" ar trebui sa fie alta culoare , poate asa playerii o vad mai bine si nu trec cu vederea foarte usor ( le sare in ochi ) ! E o idee buna ! Si cu votu bineinteles faceti ceva ca incurca umpic la jucat ! In schimb am zis ca ma ocup personal sa caut niste harti pentru server ca nu prea avem ! In rest e ok !

Have fun !

23 Jul 2009, 02:06
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
1. Ideea cu [Message from Admin] de alta culoare este foarte buna, doar trebuie sa cautam culoarea potrivita

2. Harti noi, orice om din stuff vrea asa ceva, dar sa nu jucam singuri. Cand o sa fie serverul full macar 8 ore din zi, o sa bagam si alte harti.
Altfel nu-i vad rostul, caci momentan de cele mai multe ori cand numele hartii nu cuprinde cuvantul dust lumea se cam sfieste in a se conecta la server.

3. concursurile de 2v2, 5v5, nu prea merg. Noi incercam sa tine serverul plin. Daca am tine si aceste concursuri in timpul zilei, s-ar da totul peste cap. Dar daca va plac noptile albe, atunci le putem tine oricand intre orele 2am-8am.

4. gMrrr si halexandra daca ziceti ca ar trebuii schimbat modul de votare, poate aveti si o solutie sau ,daca nu, atunci putem dezbate problema cu totii si vom gasi o solutie si/sau o clarificare a faptului ca poate/nu poate fi modificat. Haideti sa facem acest lucru in sectiunea adminilor

23 Jul 2009, 07:11
Profile
Junior

Puncte Evo: 11
1. Am aflat de acest server cu ceva timp in urma de la varumeu Doppel, la inceput nu prea am jucat aici deoarece avveam lag din cauza netului, dar acum nu mai am lag asa ca am inceput sa joc din nou CS numai pe acest server in cazul team-deatmatch.
2. Serverul este aproape perfect, tot ce trebuie este sa aiba un plugin care sa permita doar romanilor sa se conecteze deoarece sunt care se conecteaza am mai vazut din Rusia, California etc. si cat timp stau pe server e un lag nesuferit, in plus mai multe harti, daca mai imi aduc aminte de ceva am sa dau un edit

23 Jul 2009, 20:56
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
heatON wrote:
tot ce trebuie este sa aiba un plugin care sa permita doar romanilor sa se conecteze

Exista un asemenea plugin, insa este dezactivat momentan, la cererea comunitatii.

Freelance code | Blog personal

23 Jul 2009, 21:35
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 69 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.