View unanswered posts | View active topics It is currently 20 Jan 2018, 21:15

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
 Marire admin dak se poate :D 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post Marire admin dak se poate :D
salut sunt red_boy am slot pe srv vostru. il frecventez.se poate sa-mi mariti si mie adminu. astept raspuns
ms anticipat.

14 Jan 2008, 15:46
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
eu in locul tau nici nu indrazneam sa postez

14 Jan 2008, 16:13
Profile
Nou Venit

skynet in primul rand nu stiu ca ce vorbesti aiurea... iti bagi nasul unde nu trebuie... te deranjeaza pe tine dak cer marire de admin? vezi-ti de treaba ta acolo si nu mai intra ca prostu in discutie ca nu tea invitat nimeni.
bafta

14 Jan 2008, 16:57
Profile
CS Team

Cu reactia asta ai dovedit ca esti foarte calm si cu siguranta esti omul potrivit pt a fi admin :)))

14 Jan 2008, 18:52
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111

P.S.:redboy si skynet warn. redboy se stie... skynet in alta oridine de idei, formuland ce-a spus redboy intr-un mod mai civilizat, are dreptate omu: mind your own business :wink:

14 Jan 2008, 19:52
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Scuze daca ma bag dar ReD_BoY daca citeai si u nitel forumul vedei si u topicul asta http://forum.****.ro/viewtopic.php?t=105

P.S. charliee este normal ca skynet sa se bage daca vim ia raspuns asa deoarece stia deja raspunsul si ReD_BoY din cate stiu eu ,tu nu ai luat slot ca joci mult si bine pe **** si din cauza la cativa codati(sti povestea)

14 Jan 2008, 21:01
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
eu in locul tau nici nu indrazneam sa postez

ciubey_devil tzi se pare buna "bagarea lui in seama" cu asa ceva. i-a raspuns cumva? doar a vrut sa se dea rotund k el e mai istetz k ReD_BoY...

Nu va mai bagatzi in seama daca nu e problema voastra. Intrebarea era adresata celor kre dau admine. Vedetzi-va de treburile voastre

Last edited by Charliee on 14 Jan 2008, 21:29, edited 1 time in total.

14 Jan 2008, 21:28
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Subscriu la ceea ce a zis fior. Deplin deacord cu el si in plus de asta, mai adaug ceva.
Daca aspiri la un acces mai mare ar fi trebuit sa sti cateva lucruri:

1. Intai trebuie sa stii regulile ( http://forum.****.ro/viewtopic.php?t=2 )
2. Daca citeai regulamentu, observai ca NU se cere acces sau marirea accesului. Decizia ne apartine in totalitate aici si o luam in functie de mai multi factori. Timpul petrecut pe server, talentul la joc, capacitatea de gandire si respectul fata de ceilalti jucatori si/sau admini, sunt niste "must have-uri". Cine nu le are, nu primeste acces. Cine le are si le pierde pe drum, dupa ce a primit acces, pierde si adminul.

Si as mai putea sa zic si altele, insa sincer sa fiu m`am cam plictisit sa repet acelas lucru (NU se cere acces sau marirea acestuia) de "n" ori. Cred ca de acum incolo, voi incepe sa dau warn pentru fiecare cerere de acces sau marire a acestuia.

Freelance code | Blog personal

14 Jan 2008, 21:29
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.