View unanswered posts | View active topics It is currently 22 Jan 2018, 08:20

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ] 
 reclamatie doppel 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post reclamatie doppel
scriu aici pentru ca azi s-aintamplat ceva neobisnuit. de fiecare data pana acum,de cate ori se comenta de cineva ca are cod,adminul isi facea treaba si ii facea niste poze. azi, doppel fiind admin,a refuzat incontinuu sa faca poze la cativa oameni,cu toate cu erau suspecti;toata lumea vorbea. pe langa faptul ca a vorbit nepoliticos,ne mai lua si la intrbari , sau ne dadea gag. eu inteleg ca esti nervos din cauza jocului,dar nici in halul in care sa iti bati joc de oameniidepe server`alaturez mai jos cateva spilcuiri din care reiese faptul ca se credea zeusi a nimeni
DEAD* ProoSmaily : iluzionist ...ceva suspect
*SPEC* Doppelwhipper : ma scutiti?
*DEAD* angello : doppel te enervam daca iti cerem sa iti faci treaba de admin?
[ADMIN] Command: Doppelwhipper used command admin_gag angello [10 Minutes, For: ( say / say_tea
DEAD*(Counter-Terrorist) pusha : cf man?
pusha : doppel termino ca pierzi adminu si nici nu mai intri pe srv...ai gj..
pusha : atata iti spun..nu faci ce vrei tu
seal dropped
*** cuba killed spy with a headshot from glock18 ***
Message from Admin (Doppelwhipper): da tu cine esti ma?
i||us!on!sT is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* i||us!on!sT : /rank
[INFO] seal (89.113.75.67) trying to connect.
Message from Admin (Doppelwhipper): paote ne parasesti
*DEAD* enigMA : factor zic ca are cod
*DEAD* pusha : nu conteaza..poarta-te ca atare...ok
InCePaToRu connected
*DEAD* pusha : ca de asta eshti admin...
Message from Admin (Doppelwhipper): auzzi la el
i||us!on!sT : :))
InCePaToRu is joining the Terrorist force
[ADMIN] Command: Doppelwhipper used command admin_gag pusha [10 Minutes, For: ( say / say_team )]
*DEAD* enigMA : :)
Message from Admin (Doppelwhipper): mai comentati mult prieteni
Doppelwhipper : commentezi cam mult
pusha : zi ce am zis
Doppelwhipper : ai in consola
[ADMIN] Command: Doppelwhipper used command admin_gag pusha [10 Minutes, For: ( say / say_team )]
*DEAD* mdea : ce ?
*DEAD* enigMA : de ce ma doppe?
Message from Admin (Doppelwhipper): e a n oara knd vb pe nas
cam asa se poarta un admin care uferaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

19 Nov 2008, 00:53
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
Post Re: reclamatie doppel
:P Amice dacä tot vrei sä postezi , posteazä tot log-ul si nu paragrafe pe care le consideri tu cä ar fi de luat in seamä si vezi Doamne cu ajutorul cärora eu voi fi taxat. Amice dacä nu ai încredere in datoria mea de admin poti sa ma ajuti si tu! Dacä suspectezi pe careva pune-te spectator bagi record îi faci un demo si dacä cade toatä lumea la parerea cä acel jucätor era codat si eu eram online poate atunci vei rezolva ceva. Tin sä mentionez cä la tine orice jucätor cu scor pozitiv si un killaveraj sa zic asa de peste 10 kill-uri era codat! Deci lasa copiläriile cä sunt destui jucätori care joacä foarte bine si de care nu trebuie sä ne batem joc si pe deasupra care au mai fost verificati de N ori...cazul lui i|us!on!st , Q-FactoR si care mai erau online asearä. :evil: Deci te rog frumos sä nu te iei drept obiect de comparat cä nu rezolvi mare lucru. Faza cu 'pusha' e si el un tip nou pe server si nu are de unde sä cunoascä jucätorii mai vechi ca el. Nu väd de ce s-a agitat si m-a amenintat ? :shock: #-cspit Gagurile le väd justificate din moment ce vä rog a mä läsa sä imi vad de treabä!NU AVEM NEVOIE DE AJUTOR! SUNTEM ADMINI NE FACEM DATORIA!ACCESUL NU L-AM PRIMIT PE OCHI FRUMOSI! Asa cä stai in banca ta #-popcorn si ne vom întelege ca si pânä acum #-beer dacä nu? #-frypan ...mai vedem. Respect #-wthink

19 Nov 2008, 09:17
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
1) Ma fascineaza uneori cum unii asa au impresia cand zic ceva ei sunt owneri si noi niste retarzi..

pusha wrote:

2) Cred ca Doppel nu era in apele lui atunci si il inteleg pentru ca toti avem si zile bune si rele. Chiar daca unii acuza intre timp, trebuie putina rabdare si respect ca si eu am clacat cu manini atunci si nu a fost frumos din ambele front-uri.

doruv wrote:

3) angello & pusha va rog stati linistiti ca nu suntem pusi degeaba pe post de admini. Daca tot vreti sa ajutati luati exemplu' de la Doppel

doruv wrote:
Dacä suspectezi pe careva pune-te spectator bagi record îi faci un demo si dacä cade toatä lumea la parerea cä acel jucätor era codat si eu eram online poate atunci vei rezolva ceva.

Si daca tot nu va convine, jucati voi, castigati drept de admin pe server si banati voi aiurea apoi sa aveti de unde sa fiti trasi la raspundere pentru incompetenta.
In rest! -> #-beer

Image

19 Nov 2008, 14:12
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 14
opyum wrote:
1) Ma fascineaza uneori cum unii asa au impresia cand zic ceva ei sunt owneri si noi niste retarzi..

pusha wrote:

2) Cred ca Doppel nu era in apele lui atunci si il inteleg pentru ca toti avem si zile bune si rele. Chiar daca unii acuza intre timp, trebuie putina rabdare si respect ca si eu am clacat cu manini atunci si nu a fost frumos din ambele front-uri.

doruv wrote:

3) angello & pusha va rog stati linistiti ca nu suntem pusi degeaba pe post de admini. Daca tot vreti sa ajutati luati exemplu' de la Doppel

doruv wrote:
Dacä suspectezi pe careva pune-te spectator bagi record îi faci un demo si dacä cade toatä lumea la parerea cä acel jucätor era codat si eu eram online poate atunci vei rezolva ceva.

Si daca tot nu va convine, jucati voi, castigati drept de admin pe server si banati voi aiurea apoi sa aveti de unde sa fiti trasi la raspundere pentru incompetenta.
In rest! -> #-beer
Parerea mea este k D. Dopp este cam lenes.I-am zis sa se uite pe un player de 2-3 ori si nu a schitzat nici un gest :).Apoi l-am vazut pe Night si i-am spus sa ii faca poze , acesta ia facut prin urmare playerul(gec cred k ii spune sau cam asa ceva )era codat .Sper sa nu sariti cu gura pe mine si sa incepeti sa imi tineti morala.:))

19 Nov 2008, 20:29
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
sunteeti prea stresanti frate in special tu angelo si lucian.Mai tinetiva parerile pt voi k suntem si noi admini si stim ce facem si pe cine sa "pazim" sau nu.credti k dak trecem spectatori sau cu 2 poze rezolvi situatia??NU!
iti dau un exemplu la care a luat parte si angelo.era un jucator care presupunea el k e codat si imi tot spunea intruna: "ala e suspect,ala da cam bine ala trage prin perete,uitate pe el,fai poze".si ca sa ii fac pe plac am trecut spectator.Rezultat->dupa 1 runda jucatorul a iesit.nu rezolvi nimic daca treci spectator imediat ce voi spuneti intruna "ba ala e codat,ba ala nu stiu ce si tot asa".toti sau macar unii dintre noi stim sa ne facem treaba nu trebuie ca voi sa ne spuneti cine e codat si cine nu.

Sper k nu am suparat pe nimeni.ciao

19 Nov 2008, 21:26
Profile
Master of Spam

Ciocanescu alias Tornada wrote:
sunteeti prea stresanti frate in special tu angelo si lucian.Mai tinetiva parerile pt voi k suntem si noi admini si stim ce facem si pe cine sa "pazim" sau nu.credti k dak trecem spectatori sau cu 2 poze rezolvi situatia??NU!
iti dau un exemplu la care a luat parte si angelo.era un jucator care presupunea el k e codat si imi tot spunea intruna: "ala e suspect,ala da cam bine ala trage prin perete,uitate pe el,fai poze".si ca sa ii fac pe plac am trecut spectator.Rezultat->dupa 1 runda jucatorul a iesit.nu rezolvi nimic daca treci spectator imediat ce voi spuneti intruna "ba ala e codat,ba ala nu stiu ce si tot asa".toti sau macar unii dintre noi stim sa ne facem treaba nu trebuie ca voi sa ne spuneti cine e codat si cine nu.

Sper k nu am suparat pe nimeni.ciao

hai sa iti zic ceva eu niciodata nu am acuzat pe niimeni k e codat inainte sa fi stat spec si sa ma uit pe el.Si cred k nu sunt stresant odata ce nimeni nu mi-a zis nimic pana acum .... admini mi-au spus k miam vazut de treaba mea;).Asa k nu trebuie sa aberam k te-am stresat pe tine sau pe alt admin.Dar trebuie sa va tineti fiecare partea.

19 Nov 2008, 22:41
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
nu tin frate partea nimanui,pentru mine pe sv fiecare e cu "aia-masi".dar asa sunt multi dintre voi si poate am gresit cand te-am inclus si pe tine si imi cer scuze.dar majoritatea care nu aveti acces pe sv asa faceti.in special Angelo,despre el nu imi schimb parerea,el e Nr.1 in a atrage atentia adminilor.
Nu zik ca nu face bine k te mai atentioneaza cand sunt multi sau cand tu poate esti ocupat cu altcineva,dar nici chiar asa frate in halul ala cum face el.

20 Nov 2008, 00:12
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Una peste alta se deviaza de la subiect!
Mai asteptam comentarii si opinii de la Doppel, angello sau pusha.
Ce aveti voi doi de impartit eu zic sa faceti schimb de ID-uri pe Y!MSG si sa va -> #-turkey

Image

20 Nov 2008, 00:42
Profile
Master of Spam

Ciocanescu alias Tornada wrote:
nu tin frate partea nimanui,pentru mine pe sv fiecare e cu "aia-masi".dar asa sunt multi dintre voi si poate am gresit cand te-am inclus si pe tine si imi cer scuze.dar majoritatea care nu aveti acces pe sv asa faceti.in special Angelo,despre el nu imi schimb parerea,el e Nr.1 in a atrage atentia adminilor.
Nu zik ca nu face bine k te mai atentioneaza cand sunt multi sau cand tu poate esti ocupat cu altcineva,dar nici chiar asa frate in halul ala cum face el.

nu face nimic ;)

20 Nov 2008, 17:53
Profile
Master of Spam

opyum wrote:
Una peste alta se deviaza de la subiect!
Mai asteptam comentarii si opinii de la Doppel, angello sau pusha.
Ce aveti voi doi de impartit eu zic sa faceti schimb de ID-uri pe Y!MSG si sa va -> #-turkey

eu nu am cu nimeni nimic de impartit..... dar daia e forum sa ne exprimam opiniile si parerile!

20 Nov 2008, 17:54
Profile
Nou Venit

nu am facut nici o observatie la nici un admin pana acum.
si daca imi aduc aminte din cati spun ca sunt cu cod,nu gresesc cu mult.
poate se gaseste vreun admin sa imi dea dreptate.
insa dopp ne trata pe toti de uneva de sus,parca nimeni nu mai era ca el atunci.
adevarul ca in joc nu ii iesea nimik,poate asta sa fie problema di acea zi. stiu ca in alte randuri am cooperat cu el foarte bine si nu era moarte de om cand ii ceream s faca o poza.
in sfarsit,toate sunt trecatoare,nu un capat de lume,toti avem cate o zi proasta,toti avem nervi.
inca ceva,nu doresc sa am admin. abia gasesc tastele in joc,nu m-as descurca:))
ar insemna sa stau mereu spectator si nu de asta intru pe server.
multumesc la toti care a scris !!

22 Nov 2008, 22:23
Profile
Nou Venit

Poate ca Doppel avea o zi proasta sau probleme personale si era nervos...oricum, n-am avut nici o problema cu el si din cate am observat isi face treaba....pana la urma toti suntem oameni si avem zile bune sau zile proaste..

23 Nov 2008, 01:42
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Sincer ? Si pe mine ma enerveaza acei playeri care striga in sus si in jos ala e codat , ala are wall , ala are aim ! Nu era degeaba Dopple pe server lasatil sa isi faca treaba cum trebuie , daca toti strigati dupa el nu mai intelege nimic ! Si in privinta ta pusha , mai usor cu amenintarile alea ! Eu te banam pentru faza ca " ramai fara admin " ! Esti un simplu player pe server nu mai iti face iluzii de mare owner !

Hf !

01 Dec 2008, 12:56
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
de acord cu k1dzor.

Topic Closed

02 Dec 2008, 01:54
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.