View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 19:31

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 26 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 ban pentru ce ? 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post ban pentru ce ?
salut nu am mai jucat demult pe acest srv si de cand mi sa schimbat ip am zis sa intru si eu.
mam jucat vro 10 frage dupaia mi sau facut poze de catre saber...iam dat pozele in care nu aveam nici cea mai vaga idee de cod sau alceva .mia spus "Ai ban " si cam atat .
daca am gresit undeva spuneti-mi

22 Oct 2008, 14:06
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
Post Re: ban pentru ce ?
ne-ar ajuta mult daca ai posta pozele pe forum sa vedem si noi restul despre ce e vorba [te rog sa postezi exact pozele care le-ai dat si adminului Saber] :mrgreen:

22 Oct 2008, 15:02
Profile
Nou Venit

Image
Image

22 Oct 2008, 18:59
Profile
Nou Venit

Image
Image
Image

sper sa luati masuri.multumesc

22 Oct 2008, 19:09
Profile
CS Staff Leaders

ohoooohooo STEAM original incä :lol: va avea ceva de explicat Saber...din poze esti oke...de aici mai departe nu mä bag...nu am dreptu si nici nu pot face mai mult...BAFTA!

22 Oct 2008, 19:13
Profile
Incepator

e poveste veche cu red boy. el saber si nooke aveau acelasi ip...si tin minte ca ii facuse vim slot lui saber ca sa nu mai intre red boy si nooke. deci red boy e un codat mai vechi. sper ca am lamurit problema.

22 Oct 2008, 19:42
Profile
Nou Venit

haide sa mergi cu mine la sala sa vedem cum dau ok ?

22 Oct 2008, 20:37
Profile
CS Staff Leaders

ReD_BoY wrote:
haide sa mergi cu mine la sala sa vedem cum dau ok ?

La sala de box ?:lol: ...am înteles cum stä treaba...daca e sigur acelasi tip oke then . Full respect!

22 Oct 2008, 21:21
Profile
CS Team

Puncte Evo: 1
In poze esti ok. Probabil cine ti-a dat ban a avut un motiv bine intemeiat

Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina...

22 Oct 2008, 23:12
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Sry de intarziere... :D
Pai sa incepem...

1. Ai postat pe forum doar ca sa zici ca ai postat. Te prefaci ca nu stiai de ce ti-am dat ban cand ti-am explicat pe mess si te-ai gandit sa faci putin pe victima. Apropo am facut aceste poze doar ca sa verific daca tu esti acelasi redboy nu din alt motiv.
2. Parola a fost pusa pe ip dc? Sa nu intrii tu si cu Nooke... Din moment ce s-a pus acea parola pe ip si tu nu ai primit parola ce rezulta? Eu nu am putut sa intru cam 1 luna din cauza ta si a lui Nooke...
3. Daca erai asa de sfant cum zici tu de ce nu ai facut gura prima data cand ti s-a dat ban ca... nu e prima data apropo...
4. Gresala mea a fost k nu ti-am facut ss cum trebuie... Ca din primele 2 poze logic k nu ai wall... Timp destul sa apesi un buton. Acum o sa zici ca nu ai wall si ca esti prea bun pentru noi... Si ca ai Steam original si ca nu exista coduri.... Si ca tu joci la sunet si ca doar dintr-o experienta joc trageai prin pereti si ieseai tragand cand ceilalti nu faceai zgomot...Te cred in totalitate daca as avea 5-6 ani...
5. Si eu mai am de invatat multe chestii din diverse domenii dar acum nu...
6. Dupa cum ti-am spus si pe mess ai ban si acea decizie ramane.

Hf pe alte servere si invata sa joci fara coduri ca nu ajungi nicaieri.

Ps : Stiu ca o sa raspunzi dar te rog sa incerci sa nu folosesti cuvinte vulgare!

23 Oct 2008, 01:43
Profile
Master of Spam

SabeR wrote:
Sry de intarziere... :D
Pai sa incepem...

1. Ai postat pe forum doar ca sa zici ca ai postat. Te prefaci ca nu stiai de ce ti-am dat ban cand ti-am explicat pe mess si te-ai gandit sa faci putin pe victima. Apropo am facut aceste poze doar ca sa verific daca tu esti acelasi redboy nu din alt motiv.
2. Parola a fost pusa pe ip dc? Sa nu intrii tu si cu Nooke... Din moment ce s-a pus acea parola pe ip si tu nu ai primit parola ce rezulta? Eu nu am putut sa intru cam 1 luna din cauza ta si a lui Nooke...
3. Daca erai asa de sfant cum zici tu de ce nu ai facut gura prima data cand ti s-a dat ban ca... nu e prima data apropo...
4. Gresala mea a fost k nu ti-am facut ss cum trebuie... Ca din primele 2 poze logic k nu ai wall... Timp destul sa apesi un buton. Acum o sa zici ca nu ai wall si ca esti prea bun pentru noi... Si ca ai Steam original si ca nu exista coduri.... Si ca tu joci la sunet si ca doar dintr-o experienta joc trageai prin pereti si ieseai tragand cand ceilalti nu faceai zgomot...Te cred in totalitate daca as avea 5-6 ani...
5. Si eu mai am de invatat multe chestii din diverse domenii dar acum nu...
6. Dupa cum ti-am spus si pe mess ai ban si acea decizie ramane.

Hf pe alte servere si invata sa joci fara coduri ca nu ajungi nicaieri.

Ps : Stiu ca o sa raspunzi dar te rog sa incerci sa nu folosesti cuvinte vulgare!

Dupa lungi cautari.. ce am gasit... stiam ca inca memoria nu imi face mari probleme...inca... :lol:

viewtopic.php?f=10&t=609

Sa cititi ce spune Charliee :lol:

Scuze de double post #-offtopic

23 Oct 2008, 03:43
Profile
Nou Venit

ok poti sa il intrebi si pe f1or de mine stie mai bine ca voi toti ca joc fara wall ...in fine eu vam aratat poze de cate ori mi leati cerut iar voi miati dat ban aiurea.pot sa joc si pe alte servere sunt destule ...dar nu e drept sa nu ma joc pe un server pentru ce ? pentru ca o tineti 1 si buna ca am wall .daca intr-adevar aveam wall crezi ca mai veneam si postam pe site`u asta degeaba asa ?

23 Oct 2008, 11:59
Profile
Nou Venit

si inca ceva , cum poti sa zici ca nu miai facut pozele bine ? eu merg cu tine la orice sala de net sa vezi ca joc la fel ;) in fine nu mai imi bat capu aici ca si asa vad ca nu are rost . hai bafta

23 Oct 2008, 12:04
Profile
Master of Spam

Vezi ai ajuns la o concluzie buna... sunt destule servere unde poti sa joci codat. Aici NU!
Nu esti primul care posteaza pe forum sa spuna ca el nu este codat, ca noi nu stim ce facem si ca nu apreciem un jucator adevarat de pgl...
Dupa cum am mai spus HF pe alte servere.

#-offtopic Incearca sa nu mai postezi de 2 ori consecutiv. Eu am gresit si mi-am cerut scuze...
Nu imi mai aparea butonul de edit si am apasat ca un baiat destept pe quote :lol: La tine aparea butonul respectiv. Te rog sa il folosesti pe viitor pe forumul acesta macar.

23 Oct 2008, 12:59
Profile
Nou Venit

daca dai pe pgl.ro si te uiti mai bine la div C o sa ma vezi si pe mine acolo ;) sal .sunteti prea nesimtiti ce sa va zic

Last edited by vim on 24 Oct 2008, 06:57, edited 1 time in total.
Inainte de a socializa prin PGL sau pe la ce concursuri va duceti voi, ar fi util sa aveti totusi un dram de bun simt. +1 warn

23 Oct 2008, 15:08
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 26 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.