View unanswered posts | View active topics It is currently 26 Feb 2018, 01:51

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 RECLAMATIE 
Author Message
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111

:) in primul rand n-am dat eu la vot inferno si dust2 ci s-a grabit k1dzor sa dea la vot. dar i-am zis k nu bag asa ceva, k se joaca mereu aia, ci bag de_kabul, k sa se joace si ceva mai nou. dupa 2 minute am schimbat harta, egypteanu tot facea gura. ban 1 minut. nu esti la prima abatere cu criticile tale enervante fatza de deciziile adminilor. la urmatoarea abatere banul de 1 minut se transforma in ban de 1000 de minute, apoi 2k, 3 k s.a.m.d.

nu-tzi convine intri pe alt server, nu incepi tu sa te batzi cu pumnii in piept k nu stiu ce nu-tzi convine.

hf

29 Dec 2007, 14:50
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
bravo lui ca a bagat de_kabul ca se saturase lumea de_dust2 si de_inferno si daca erau vro 2 care nu le placea de_kabul nu inseamna ca nu ne placea la toti si trebuia sa o schimbe......dupa parerea mea pe **** ar trebui sa se joace mai mult hartile acestea mai noi......nu primele jucate in romania:D cum ar fi de_dust etc.........GJ Charliee

29 Dec 2007, 14:59
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Lasa ca a facut bine ca a bagat de_kabul deoarece d2 si inferno se joaca de zeci de ori pe sv si chiar m-am plictisit de ele .Kabul e o harta nou si egipteanule ar mai trb sa incerci si alte harti .Chestia cu devil ca e lingau :)) charlie i-a dat kick lui devil si ieri si astazi ca a vb urat asa ca nu iti face griji, nu pre il are la suflet

Last edited by Skynet on 29 Dec 2007, 16:29, edited 2 times in total.

29 Dec 2007, 16:07
Profile
Master of Spam

charliee....ejti demult timp admin? banuiesc ca nu <.< la cum te porti n`ai avea nici o zi...odata ce bagi la vot alte 2 harti...nu bagi ce te taie capu pe tine,in legatura cu ciubey...cu tn nu am ce discuta...<.< ejti un ....care e sinonimu unui lingau... de cand ai slot<.<....si inka ceva charliee....mi`a scapat ceva....nu zice nicaieri ca nu am voie sa ma plang de deciziile adminilor mai ales ca nu sunt CORECTE!!!

O data ce ai postat ceva pe forum ai ce discuta cu oricine vrea sa se bage in discutie.........si despre sinonimul cu lingau....n-are rost sa ma dau pe langa charliee....nu am de castigat nimic......nu fac ca unii defata care se dau pe langa vim ca sa apuce si ei un helper acolo sau mai sus(cum ai fi u)...crezi ca toata lumea are probleme cu tine cand de fapt tu ai probleme cu toata lumea......traiesti intrun univers in care u vreai sa fi in centru cea ce nu se poate......

Mie mi se pare corect ce a facut Charliee si daca tie nu-ti convine mai sunt o gramada de servere pe care sa joci si nu mai posta pe forum nimicuri ca astea...........Goodbye........ and leave us alone !!!!!

P.S. mai era faza
egipteanul wrote:
...odata ce bagi la vot alte 2 harti...nu bagi ce te taie capu pe tine,

baiete u nu esti atent inainte sa postezi citeste si u ce a scris charliee:
Charliee wrote:
in primul rand n-am dat eu la vot inferno si dust2 ci s-a grabit k1dzor sa dea la vot. dar i-am zis k nu bag asa ceva, k se joaca mereu aia, ci bag de_kabul,

Last edited by Ciubey on 29 Dec 2007, 19:54, edited 1 time in total.

29 Dec 2007, 16:21
Profile
Master of Spam

u nu ejti atent...si invata limba romana sa intelegi sensu frazei ;)

Inteleg ce tr sa insemne fraza pe care ai scriso......daca are cumva vrun mesaj ascuns.........scuzele mele...domnule C.I.A

29 Dec 2007, 19:52
Profile
Incepator

Puncte Evo: 0
:)) hai k ma faceti sa rad..intradevar a gresit charliee k a bagat kabul desi iesise d2 la vot,dar are dreptate ca in afara de d2..inferno..sau nuke nu mai stiti alte harti..aku nu e capat de lume cu ce s'a intamplat :D

29 Dec 2007, 21:38
Profile
Master of Spam

Exact aici se face din Tantar Armasar cea ce nu ar trebui....dar dupa uniiiii.........................................................s.a.m.d :arrow:

29 Dec 2007, 21:44
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
egyptene eu te sfatuiesc sa mai taci din gura ca am vazut eu pe server ce aere iti dai ...... TE CREZI OWNER ! Si cum cineva ` face ceva si te deranjeaza postezi imediat pe forum ... Ai grija ca te am in vizor` #-eat

30 Dec 2007, 00:40
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
mda. deja lipsa iq-ului tau este f vizibila. te sfatuiesc sa stai jos.

Topic closed.

30 Dec 2007, 02:35
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
[...] ejti un ....care e sinonimu unui lingau... [..]

Ai o avertizare.

30 Dec 2007, 05:52
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.