View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:27

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 RECLAMATIE! --- PENTRU CE M-I S-A LUAT ADMINUL? 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post RECLAMATIE! --- PENTRU CE M-I S-A LUAT ADMINUL?
In data de 06.07.2008 intre 20 si 22 careva s-a trezit sa imi stearga adminul (nu ca as murii dupa el insa vreau si eu sa stiu pentru ce?!). Rog persoana respectiva sa de-a niste explicatii! Vorba aia traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

Toata stima,
Marius
(baddog)

06 Jul 2008, 21:36
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Post Re: RECLAMATIE! --- PENTRU CE M-I S-A LUAT ADMINUL?
Code:
ADMIN baddog: ban ciorapul ucigas  (reason: marsh)

te-am intrebat kre a fost motivul banarii si ai raspuns (dupa un timp) cu :
Code:
baddog :  de cand trebuie sa iti d-au tie explicatii?

tzi-am dat kick,
Code:
*DEAD* baddog :  repede da-i kick nici nu ai nici macar un motiv

iar te-am intrebat insa tu ai continuat sa ma ignori

Drept urmare ai ramas fara admin pt o perioada necunoscuta momentan.

Daca tu nu trebuie sa-mi dai explicatii atunci dute si admineaza in alta parte.

HF

06 Jul 2008, 21:56
Profile
Nou Venit

Esti fenomenal, mai da ce motiv de a-mi lua adminu ai. Oricum nu mor eu dupa admin, insa stiu un singur lucru despre tine si e acela ca te da-i mare, insa nu esti cea ce pari. Bucurate in continuare prin faptul ca mi-ai sustras adminu. :D ADIO!

06 Jul 2008, 22:18
Profile
Nou Venit

baddog wrote:
Esti fenomenal, mai da ce motiv de a-mi lua adminu ai. Oricum nu mor eu dupa admin, insa stiu un singur lucru despre tine si e acela ca te da-i mare, insa nu esti cea ce pari. Bucurate in continuare prin faptul ca mi-ai sustras adminu. :D ADIO!

baddog cred ca iti bati capul degeaba ,la fel am facut si eu i-am dat Llama lui pichu care era cu alt nume pt ca domnul a zis ca suntem varza toti ct sau tero(nu tin minte) dupa care intra cu nick pichu si primesc kick si afirmatia ca sufar de admin.

06 Jul 2008, 22:40
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Baddog tot el e nebun nu? De ce nu i-ai zis simplu motivul banului si erai si acum admin pe server ? De ce ai comentat aiurea ? Poate o sa iti recapeti adminul ! Si despre tine tana , delicata problema , zic ca a gresit pitchu atunci dar aduceti dovezi poze ceva , sau il asteptam pe pichu sa comenteze !

06 Jul 2008, 22:52
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
baddog wrote:

Nu se da nimeni mare, din simplul motiv ca nu avem cu ce. Nu sufera nimeni din acelasi motiv.
Charliee a pus umaru la ridicarea si intretinerea acestui server si fara el, sincer sa fiu, sansele erau mult mai mici ca ****`u sa ajunga ceea ce este astazi.
Nu stiti sa respectati cateva reguli de baza sau nu va puteti abtine de la manifestari de stadion ? Jucati in alta parte! Nu va tine nimeni cu forta aici.

@Tana: eu am auzit ca tu de fapt esti baiat, te numesti Mihai si ai 17 ani. (sper ca ai prins ideea).
Cand unul din admini da cu bata in balta e de ajuns sa intri pe forum si sa faci reclamatie. Dar nu dupa "n" zile.
Cautam in loguri si avem dovada. Ceea ce ai facut tu acum a fost doar o afirmatie. Fara dovada este egala cu 0.

L.E Nu ti`a "sustras" nimeni adminul. Sensul verbului "a sustrage" este altul.

Freelance code | Blog personal

06 Jul 2008, 22:57
Profile
Happy Camper

eh lasa k si mie mia dat kick pichu k l-am intrebat dc sufera atat de el:-j:-j ops pardon nu kick si ban dak imi aduc eu aminte ban 100 min:-? e frumos:-j nu pot sa ma abtin ;) charlie;) dar admini ce mari sunt mai rai k uni playeri;) ex dotcom ia la mistho pe unu pgl kre intra pe srv e nice intra pe srv omu sa joace si e luat la mistho scz eu zic ce vad;)

06 Jul 2008, 23:01
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
da pai sa o luam cu inceputul..
Amar : am zis sunteti varza..nu am dat nume nu am zis toti..cand spun "sunteti varza" pot sa ma refer la 2 sau mai multi jucatori..si tu repede nici una nici alta llama..
Rzl :ai luat ban pt k ai injurat..si dak vrei iti si povestesc faza:vb cu sky despre nvs2 si te-ai bagat tu..la care ti-am spus k ce te bagi si tu k un copil nu mai puteai de nervi si m-ai injurat..
Si ink o faza cu trooper acu 2 zile parca i-a dat cineva kick si a inceput sa ma faca pe mine bou k dc i-am dat kick (dupa care i-am dat ban)

Problema nu este a noastra a adminilor mari..problema e k voi adminii astia noi suferiti,vorbitii urat si credeti k noi toti trebuie sa va induram voua toate prostiile si greselile

06 Jul 2008, 23:09
Profile
Nou Venit

vim wrote:
baddog wrote:

Nu se da nimeni mare, din simplul motiv ca nu avem cu ce. Nu sufera nimeni din acelasi motiv.
Charliee a pus umaru la ridicarea si intretinerea acestui server si fara el, sincer sa fiu, sansele erau mult mai mici ca ****`u sa ajunga ceea ce este astazi.
Nu stiti sa respectati cateva reguli de baza sau nu va puteti abtine de la manifestari de stadion ? Jucati in alta parte! Nu va tine nimeni cu forta aici.

@Tana: eu am auzit ca tu de fapt esti baiat, te numesti Mihai si ai 17 ani. (sper ca ai prins ideea).
Cand unul din admini da cu bata in balta e de ajuns sa intri pe forum si sa faci reclamatie. Dar nu dupa "n" zile.
Cautam in loguri si avem dovada. Ceea ce ai facut tu acum a fost doar o afirmatie. Fara dovada este egala cu 0.

L.E Nu ti`a "sustras" nimeni adminul. Sensul verbului "a sustrage" este altul.

Vim poate imi spui si unde m-am nascut cate surori am cum il cheama pe sot daca stii asa multe. Cat despre Pichu am preferat sa il las in lumea lui frumoasa ,poza am cum a vorbit pe server ,si nu e singurul dar prefer sa ma fac ca nu vad,nu ma intereseaza "gradina" altora.

06 Jul 2008, 23:11
Profile
Happy Camper

Rzl :ai luat ban pt k ai injurat..si dak vrei iti si povestesc faza:vb cu sky despre nvs2 si te-ai bagat tu..la care ti-am spus k ce te bagi si tu k un copil nu mai puteai de nervi si m-ai injurat..

vreau si sa vad cum am injurat la draq,la naiba,etc sau dc suferi de u e injuratura????????

si faza era urmatoare ai zis de nvs2 si am zis ce-am zis si la kre u ai zis da te-a bagat kreva in seama si eu te-am intrebat pur si simplu dc suferi de u;) NU AM INJURAT DELOC LA FAZA ACEEA POATE NU VEZI BN ;)

Last edited by rZL on 06 Jul 2008, 23:16, edited 1 time in total.

06 Jul 2008, 23:13
Profile
Nou Venit

Ciocanescu alias Tornada wrote:
da pai sa o luam cu inceputul..
Amar : am zis sunteti varza..nu am dat nume nu am zis toti..cand spun "sunteti varza" pot sa ma refer la 2 sau mai multi jucatori..si tu repede nici una nici alta llama..
Si ink o faza cu trooper acu 2 zile parca i-a dat cineva kick si a inceput sa ma faca pe mine bou k dc i-am dat kick (dupa care i-am dat ban)

Problema nu este a noastra a adminilor mari..problema e k voi adminii astia noi suferiti,vorbitii urat si credeti k noi toti trebuie sa va induram voua toate prostiile si greselile

unde e relevanta ca te-ai referit la doi sau la mai multi? este jignire ce ai zis? cand spui sunteti varza te referi la mai multi,in al 2 lea rand erai simplu player cand ti-am dat llama si nu aveai motiv sa imi dai kick atunci.

06 Jul 2008, 23:14
Profile
Above You

nu este jignire..jignire este atunci cand este adresata in mod direct cuiva.degeaba ai poza..pt k aceasta fraza k sa ii pot spune asa..nu este jignire...atat timp cat nu am adresat-o nimanui..poate tu te simti si de acea ai reactionat..sau poate sunt io analfabet si am vrut sa spun "sunt varza".da eram simplu player dar ti-am dat kick pt k ai facut o nedreptate..si dak era alt player si eu vedeam k tu nu ai procedat cum trebuie tot asa faceam

Concluzia: atat timp cat nu ai dovada k am jignit pe cineva eu zik k nu avea rost sa faci reclamatie aiurea..doar k sa imi ocup eu pretiosul meu timp cu tine.

Iar cu tine rzl nu ma face sa imi aduc aminte in ce data eram k sa se verifice logurile k te faci de cacao..mai bine taci(si skynet era pe sv atunci si poate confirma k nu ai luat ban doar pt k mi-ai zis k sufar.

07 Jul 2008, 00:00
Profile
Happy Camper

lasa faza aia de de molt;) stiu atunci am luat ban pe merit;) recunosc dar faza aia;) cu nvs2 am zis dc suferi atat si mi-ai dat ban 100 min;) n-ai fost corect atunci;) si nu-mi zice mie k am te-am injurat atunci si nu baga trecutul in prezent;)

07 Jul 2008, 00:03
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
daca erai cu alt nick pichu si ai zis: "sunteti varza", gag-ul/llama tzi-a fost data pe buna dreptate.
Drept urmare kick-ul a fost dat aiurea.
Si eu mai intram cu nick-uri aiurite si primeam kick (dotcome mi-a dat kick, cu motiv, frumos, bvo lui), insa nu am reintrat cu adminul k sa-l pedepsesc, pt k el a respectat regulile serverului, asa a facut si Amar.

Pichu- la a 2-a abatere vei lua concediu o saptamana. (asta pt k esti god si ai facut destule pt server, daca era altcineva zbura indata la suspendare)

07 Jul 2008, 00:09
Profile
Above You

aia a fost faza cand vb despre nvs io cu skynet si ti-am spus k dc te bagi iar tu ai zis dc suferi bla bla bla si m-ai injurat..aia e faza alta nu mai stiu...in fine acum nu mai conteaza pt k din moment ce ti-am dat ban 100 insemna k ti-ai "ispasit pedeapsa"
Eu nu inteleg dc ai mai adus in discutie faza aceea doar k sa te faci de cacao si sa vada si ceilalti care nu stiau k tu ca admin poti sa injuri un admin iar ceilalti care sunt simpli jucatori nu au dreptu..cum crezi tu ca gandesc jucatorii??io zik in felu urmator: ce vede la 1,2,3 asa fac si ei..iar dak noi adminii incepem si injuram folosim coduri sau cine stie ce facem ne-la-locul lui..asa or sa faca si ei.

07 Jul 2008, 00:14
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.