View unanswered posts | View active topics It is currently 12 Dec 2017, 19:47

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 Reclamatie Ciubey 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post Reclamatie Ciubey
Mi-a dat banip permanent si s-a scuzat totodata ca am rekoil a zis el ,sincer nu stiu ce este ala ,presupun ca e cod,dar iti spun cu mana suflet , dumenezu imi e martor si vede si judeca daca am jucat codat sa fiu mai pedepsit ca iuda.Te rog frumos sa imi scoti banu' si sa ma lasi sa joc , ai vazut ca nu deranjez si nu vb ci doar joc.Daca va deranjeaza prezenta mea spuneti-mi si nu o sa mai intru , dar sa mi dai ban pt ca esti tu in dilema ca am nu stiu ce mi se pare grav.Nu zic sa ma laud dar am si eu admine pe sv pot sa zic consacrate,vechi etc dar nu mi merg bine deloc , am probleme cu netu ,am pe ele loss , choke , ms-uri si nu am dat ban/banip la nimeni daca nu am fost 101 % sigur ca e codat.Intelegi cam asa procedeaza un admin , mi ati facut zeci de poze ,am folderul plin ,nu s a gasit nimic mi s a propus chiar admin , dar am refuzat ,nu de alta ,dar cati dintre voi ati fi refuzat?
Inchei si ma gandesc la un om capabil daca citeste aceste randuri si o sa ia decizia corecta.Pana mi se scoate banu'(daca o sa se scoata vreodata) o sa mai stau pe aici.NOROC

01 Jul 2008, 23:40
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Post Re: Reclamatie Ciubey
1.) Ti-am si spus pe psay esti suspect de norecoil...banul o sa til scot eu in caz ca reiese ca nu ai, pana atunci banu ramane, "problema" ta acuma se discuta asteapta 1-2 zile sa vedem "rezultatu"...
2.) Ce ti-am spus pe psay suna ceva de genu " Scuze dar o sa ai ban pt ca esti suspect de norecoil" sau ceva de genu...(eu unu sunt sigur ca ai)
3.) Aimu',norecoilul,autoshot,si altele nu apar in poze....acestea nu "spun" in totdeauna daca cineva are cod...la fel era si un veki prieten de'al nostu o'ranga'n'cap...i s-au facut zeci de poze si a iesit curat...pana intr-o zi(daca vrei sa sti povestea cauta pe forum)
4.) Faza e ca nu vrem codati...daca nu esti fi sigur ca o sa mai stai pe aici....
5.) Nu sunt eu kiar asa mare crestin da din cate stiu Iuda s-a sinucis(s-a spanzurat)...in nici un caz nu a fost pedepsit
6.) Stiu cum procedeaza un admin si crede-ma eu sunt 101% sigur ca ai norecoil
7.) Dc esti asa sigur ca nu o sa scoatem ban'ul daca esti curat????
8.) Logic ca nu sti ce e acela recoil daca u folosesti norecoil :lol: :lol:(un jucator de "calibrul" tau ar tr sa stie ce e ala recoil..nu??)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

02 Jul 2008, 00:06
Profile
Nou Venit

Da , nu-i nici o problema , astept sa se faca dreptate , si daca ai facut demo , k presupun ca pe asta te bazezi , poti sa mi-l dai si mie pe mess, vezi ca iti dau id pe private .

02 Jul 2008, 00:22
Profile
Nou Venit

Imi dati si mie raspunsul , mai repede pls , nu de alta dar vreau sa apas .

02 Jul 2008, 13:00
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
1. ai grija, faci doublepost.
2. parerea mea e ca trisezi cu nerusinare, am vazut demoul si se vede clar...

02 Jul 2008, 14:01
Profile
Nou Venit

Lucky-Strike wrote:

Ce se vede clar ???Ca nu am rekul la arma , eu zic sa te uiti mai bine la tot demoul ,nu e vina mea i am zis si lu Ciubey ca nu stiti voi sa apasati k mine ,e vb si de skill si de mouse-ul care il folosesti si mai sunt alte chestii importante.Eu zic sa mi scoate ti banu ,ca deja a devenit o chestie care a inceput sa miroasa.Nu de alta dar daca stiu ca sunt curat de aia fac atata "gura" pe aici.Hai ca astept cu reply , va pupa tata!

02 Jul 2008, 14:26
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
hAP wrote:
Lucky-Strike wrote:

Ce se vede clar ???Ca nu am rekul la arma , eu zic sa te uiti mai bine la tot demoul ,nu e vina mea i am zis si lu Ciubey ca nu stiti voi sa apasati k mine ,e vb si de skill si de mouse-ul care il folosesti si mai sunt alte chestii importante.Eu zic sa mi scoate ti banu ,ca deja a devenit o chestie care a inceput sa miroasa.Nu de alta dar daca stiu ca sunt curat de aia fac atata "gura" pe aici.Hai ca astept cu reply , va pupa tata!

lasane cu skill de mouse si arma...ca au mai fost destui cu chestia asta ...si s-a demonstrat de N ori ca erau codati ...

02 Jul 2008, 15:19
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Ti-am mai spus si pe mes, u acolo tragi automat, nu vad ce are de aface skilul cu asta, daca trageai burst mai ziceam si eu,da nu, lasa scuza ca nu stim noi sa tragem ca u, sau tu folosesti nu stiu ce mouse super performant, recoil-ul tot trebuia sa existe...

Vino si u cu alte scuze mai bune!!!

Automat--->Recoil mare
Burst------>Recoil forte mic
Tu, tragi automat---->nu ai recoil---->Norecoil

Simplu ca "buna ziua"!! Nu ?

Off Topic: Ai cautat informatii pe forum despre prietenul nostru o'ranga'n'cap, sau auci . Si ei era codati si facea "gura" pe aici...Cum am spus si mai sus...vino cu dovezi solide ca ne inselam si pe urma poti sa faci "urli" cat vrei u....K?

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

02 Jul 2008, 20:45
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
1.Last Edit: hap mentzine ideea k nu avea recoil. si exista aceasta probabilitate - tzine de lagul pe kre-l putea avea ciubey si sa iasa cum k hap n-ar avea recoil.

Daca insa hap va mai fi prins odata cu no-recoil (prezent in demo) atunci va fi banat.
Uitati-va si la rank (vba lui hap) acuritatea 19 cu eficacitate 72 (sau ceva pe acolo). Km greu pt no-recoil.

2. Ciubey ramane moderator.

3. acest caz s-a mai intamplat si cu invisible aka da`shit. deci n-ar fi pt prima oara.

4. nu va sfiitzi sa punetzi kte demo-uri puteti. asta si vrem. Dar nu putem bana un om dupa un singur demo. Daca asa este, nu are recoil, va aparea si de acum in colo.

02 Jul 2008, 21:02
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.