View unanswered posts | View active topics It is currently 20 Jan 2018, 18:36

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 playmo vb urat si jigneste 
Author Message
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: playmo vb urat si jigneste
Daca stam sa judecam la rece, acest topic a fost deschis doar pentru ca initiatorul sau a avut falsa impresie ca playmo e iubita mea. Ce ma face sa cred asta ? Simplul motiv ca e prima data cand se face reclamatie la adresa unei persoane care nu detine admin pe server.
Suntem doar prieteni si daca are cineva impresia ca atunci cand ma voi intalnii cu ea ii voi atrage atentia asupra reactiilor sale de pe server, va inselati.
Nu amestec virtualul cu realul sau cel putin incerc sa nu le amestec prea mult :)
Cat despre reactiile care le are fiecare pe server, in anumite situatii, nu ma faceti sa caut prin loguri si sa numar de cate ori a luat`o fiecare pe langa drum. Fiecare dintre noi are momente mai mult sau mai putin bune si reactii pe masura, iar la persoanele vechi de pe server, cred ca am trecut cu vederea destule si eu, si charliee.
Asa cum si voua v`au fost iertate greselile facute, incercati si voi sa iertati greselile facute de altii. Si aici nu fac referire la cazul de fata, ci la modul general.
Multa bafta celor care sunt in sesiune sau dau BAC-ul si mai mult calm :)

Freelance code | Blog personal

29 Jun 2008, 02:20
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.