View unanswered posts | View active topics It is currently 22 Jan 2018, 08:10

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
 Reclamatie Hades 
Author Message
Happy Camper

Puncte Evo: 15

Post Reclamatie Hades
Buna ziua oameni buni :)) ! Am si io o problema cu adminul Hades ! A intrat pe mine playerul oR|Lov3r deoarece adminul Hades l-a banat permanent pentru motivul " ma facut bot " ! As vrea sa vad si io regula asta Hades , unde scrie in regulament : daca un player face bot un admin ia ban permanent ! Un player daca jigneste un admin este pedepsit prin gag / kick / ban pe minute ( 100-200 minute pentru injuraturi mai grave ) NICIODATA NU SE DA BAN PERMANENT PENTRU CUVANTUL BOT ! Am intrat pe server sa vorbesc omeneste cu Hades si sa il intreb din ce cauza a luat ban Lover , iar el mia zis ca " ma facut BOT " asta nu este un motiv ! L-am rugat frumos sa ii scoata banul deoarece nu este dat regulamentar ! Nu a inteles si a zis ca banul ramane permanent ! Cer si io o suspendare a adminului Hades ! Este timpu sa primeasca asa ceva pentru ca nu este prima data cand calca stramb !

Multumesc ! Have Fun !

20 Jun 2008, 13:40
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Post Re: Reclamatie Hades
Hades are adminul suspendat o zi!

Nu mai datzi ban la totzi copiii kre n-au un pic de minte si se apuca si injura aiurea.

Vreau reclamatzii de la jucatorii cunoscutzi kre injura ,pe server, adminii, nu de la cei kre abia au aparut pe server.

Daca e nou pe server poate nici mkr nu stie k esti admin si te jigneste pt k asa ii este lui felul, e mai inapoiat mintal. Aveti rabdare cu ei k altfel ramane serverul gol.

Pt jucatorii noi

-- kre injura sau jignesc pe oricine, indiferent de este user sau admin (cel injurat) se da: llama, gag, slay. Daca dau retry dupa ce primesc llama sau gag le datzi mesaj spunandu-le k daca mai dau retry dupa llama sau gag au ban 2 ore.

Pt jucatorii deja cunoscutzi kre

-- jignesc sau injura admini: direct ban o zi, adica 1440 de minute. Daca continua si a 2-a oara, ban 2880 de minute (2 zile), apoi 5760 si tot asa, dublandu-se pedeapsa.

Daca acel user cunoscut sau nu voua are ip dinamic

-- si continua sa injure dupa primirea primului ban (adica reintra k sa injure din nou):

-- ii datzi gag si apoi llama si il tzinetzi in slay, il banatzi, ii facetzi ce vretzi (nu jignitzi pe server, doar atat)

20 Jun 2008, 17:40
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
1. Nam Stiut ca e admin si plus putea sami deie un gag ceva ma ia cu permanent direct ;) al drq admin bun mai datii ceva lectii de joc sau ca eu stiam ca un admin trebuie sa fie bun si la jok nu neaparat zeu dar sa stie ceva si sa stie macar regulile multumesk. ;)
2. Si lam fakut but e un lucru mare deobicei le zik la astia alcumva da nu vreau sal jicnesti iao ca pe un compliment din partea mea Hades si mai study cs thx Hf GL .

20 Jun 2008, 20:03
Profile
Junior

mie unu nu mi se pare corect,Heades nu este singurul caz,multzi admini de pe serv dau ban permanent aiurea,cat despre Lov3r mai treci pe la orele de Limba si Literatura Romana si apoi jigneste pe altzi si dak nu`tzi comvine ceva joaka pe alt serv care`tzi permit asemenea gesturi.Si dak ai studiat tu foarte mult cs`ul trece un YM aici si mai vb la 1 vs 1 sa vedem cu ce te lauzi.Dak imi aduk bine aminte si kidzor a dat ban`uri aiurea......Atunci cand a bagat Harta awp_map desi charlie nu permite hartzi mici mai ales ca era serv plin si in plus a scos o regula de la el din burta si aceea fiind "care mai trage din spawn are ban permanet" si a banat injur de vreo 3-4 playeri......si nu s`au mai luat masuri.

20 Jun 2008, 20:33
Profile
CS Staff Leaders

mda, pt acel post a lui Lover tocmai i-am anulat suspendarea lui hades. Se pare k avea un motiv bine intemeiat totusi pt banarea sa. Dar de acum in colo terminatzi cu banarea aiurea si respectati, va rog, ce am scris mai sus.

Lover mai usurel cu tupeul asta, te rog frumos. A 2-a oara vei primi ban(pt jinjurii sau jigniri la adresa unui admin) pe 5760 de minute (4 zile), datorita faptului k tzi s-a atras atentzia pe forum.

Nu uitatzi. Nu injuratzi pe server si faceti reclamatie pe forum daca nu va convine ceva. Avem noi grija de ei.

20 Jun 2008, 22:22
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Ce este looney te mananca guritza ? eram 10 playeri pe server ! Cand am bagat awp_map si din spawn nu se da niciodata pe nici un server asa ca nu mai cauta scandal ca ne suparam !

23 Jun 2008, 12:21
Profile
Junior

kidzor nu ma mananca nimik frate,stai linistit k nu ma bag nici aiurea in seama k n`am ce face,acum la modul cel mai serios sa vb ce este corect.........faci reclamatzie lu cine nu tb si dak eram 10 playeri ma mir cum de n`ai bagat snow........si charlie a zis clar fara hartzi mici.Mi`am luat de 3 ori din spawn si am lasat sa vad dak faci ceva ,si tu cucu dadeai mesaje incontinoare cu spawn......si cand am bagat awp_bycastor nush dc n`ai lasat`o pt k in felu asta nu se mai dadeau playerii din spawn si nu mai ieseau discutzi.(referitor la Heades,mi se pare un admin super de treaba si nu sufera k totzi ceilaltzi).Bafta.......si Hades salutari din partea mea (asta in caz dak arunci o privire p`aici)

24 Jun 2008, 00:23
Profile
CS Staff Leaders

1. rzl faci alt post si scri acolo ce te doare: - posturile tale au fost sterse precum si posturile lui k1dzor cu referire la tine -- pt astea deschideti alt post
2. looney
- nu inteleg dece reclami un admin din moment ce tu ai renuntat la acest statut. Inseamna ca nu te-ai mai descurcat
- daca era atat de serioasa treaba pe kt ne-ai povestit trebuia sa ne zici (atunci) k sa luam masuri, in schimb tzi-a fost mai usor sa treci cu vederea.
- trebuia sa faci reclamatie cand s-a intamplat, nu vi acuma si ne povestesti din amintiri. este km tarziu acuma

3. Topic closed

24 Jun 2008, 12:56
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.