View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:15

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 reclamatie devil 
Author Message
Above You

Puncte Evo: 4
Post Re: reclamatie devil
devil nush cati ani ai tu..dar te asigur k am mai multa carte ca tine..sunt sigur.good nu am ajuns acum spre dezamagirea ta am good de prin ianuarie.Si nu e cum zik alti k am luat admin pe pile..am inceput de la helper si am avut si adminu suspendat..nu am sarit direct la good.In fine nu trebe sa iti dau tie sau altcuiva explicati..mai bine termin k nu ajung nicaieri cu tine..esti un circuit inchis.bye

18 Jun 2008, 11:50
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
:lol: nu ai ajuns pe pile :lol: cine crezi ca te crede ma....si te asigur eu ca am mai multi ani ca tine.....

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

18 Jun 2008, 11:53
Profile
Above You

ti-am mai spus..putin imi pasa ce crezi..eu am 19 ani tu nu ai decat 17..acum ori eu nu stiu sa socotesc ori tu trebuie sa stai mai mult la orele de matematica

ps:nu minti in legatura cu ani..pt k am surse clare

18 Jun 2008, 11:54
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
dc sa mint ca am mai multi...nu's kiar asa de dus cu pluta...oricum dupa felul in care vb u nu iti dadeam 19 ani

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

18 Jun 2008, 12:02
Profile
Above You

pai cum vb??tu iti dai seama dupa scris cati ani are cnv??esti tare..mai ai de mancat k sa ai cultura mea..nu zik k sunt cine stie ce filozof..dar crede-ma k am trecut prin scoala.nu k lebada prin apa

18 Jun 2008, 12:13
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Sper ca am fost clar. Cine mai scoate reguli din burta, ne paraseste. Unele reguli nu au fost scrise, ptr ca e de la sine inteles ca nu e voie sau nu e bine sa: ...
Si in incheiere tin sa va promit dragii mosului (Tornada si Devil), ca o sa va faca mosneagul un chat si va puteti ciondanii acolo pana va cad unghiutele de la degete. Dar pana atunci, incercati sa folositi forum-ul intr`un scop constructiv.
Forum`ul a fost facut sa discutam, sa ne cunoastem mai bine si sa aiba lumea un loc unde sa isi spuna problemele. Insa voi ati sarit in extrema cealalta si aici ma refer ca incepeti sa semanati din ce in ce mai mult ca 2 ţaţe.

NU dai ban pentru ceva ce nu e specificat in regulament sau nu e de domeniul bun simtului. Iar restul discutiei, ce a urmat postul meu cu extrasele din loguri, nu isi mai avea rostul. Parerea mea! Hîc!

Freelance code | Blog personal

18 Jun 2008, 12:30
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Completare la ce-a zis vim:

- nu mai datzi la vot reguli aiurea, ca doar cele de baza se respecta
- nu mai dati la vot doar una sau doua harti. Dati doar de la 3 harti in sus.
- nu mai dati la vot din hartile celebre, care sunt: dust2, dust, inferno, nuke, train, aztec (acestea putand fi votate din votarea automata de la sfarsitul hartii )

- Dati kick celor kre au diferenta de scor (intre deaths si frags) mai mare de 7 ( de exemplu are 1 frag cu 8 deaths)
Daca acei jucatori (ce au primit kick din cauza diferentzei f mari dintre deaths si frags) se reconecteaza la server, vor fi lasati sa joace pana in cazul cand iar vor avea diferenta mare intre deaths si frags cand vor primi kick din nou. Si in caz k iar se vor conecta, se vor mentzine aceleasi regulile. Dam kick doar cand avem in fatza scorul sau, si nu dam preventiv, k asa ni se pare noua k unu e but sau nu stiu mai ce.

Aceasta regula de a da kick este in ideea fluidizarii conectarii pe server.

Topic closed

21 Jun 2008, 05:15
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.