View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 14:08

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 reclamatie devil 
Author Message
Above You

Puncte Evo: 4

Post reclamatie devil
as vrea sa stiu si io dak noi adminii avem dreptu sa inventam "reguli" si sa dam ban-uri cum ne taie capu,pt k devil cam asa face

acu 2 seri pe la ora 00 si ceva intru pe sv si devil tocmai daduse vote k sa venim toti in lame,urmat de mesaje k cine nu vine cu cutitu ia ban permanent (cu aceelassi mesaje il sustinea si kidzor),in fine mi-am luat 2 kick-uri nush de la cine pt k am comentat..si dupa ce mi-am schimbat numele am fost trimis de kidzor sa citesc regulamentul :? ...in care scrie k jocul este free game,deci pot veni cu ce arma vreau..nu sunt obligat sa vin cu cutitu sau cu pistolul.

astazi,un player avea bind si trimitea la fiecare inceput de runda mesaje cu nush ce aiureli..la care devil iar a inventat ceva "care mai da mesaje are ban permanent"..dupa care jucatorul acela ia ban pt 10 minute.

ps: devil cand tu nu aveai admin aduti aminte k aveai si tu bind-uri pe say si ne stresai..dar nu ti-a dat nimeni ban pt asta...acum tu dc nu poti sa fi intelegator si te iei de toti si faci cum te taie capu??
ps: citeste regulamentul si vezi pt ce se da ban permanent.dak nu scrie informeazate

17 Jun 2008, 14:23
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Post Re: reclamatie devil
:)) faza a fost urmatoarea...jucam in cutite majoritatea...pe de_aztec si sa propus sa facem o runda in cutite... si am dat la vot sa vad daca toti vor...si ghici ce sa intamplat...toti au vrut sa jucam in cutite...iar urmatoarea runda dupa vot tr sa se joace da sa skimbat harta pe de_dust2 asa ca am decis sa jucam toti prima runda...cea de incalzire...Deci eu nu vad ce regula am facu daca toti au vrut sa jucam asa ... si daca va uitati in registri o sa vedeti exact povestea...dar daca u te-ai gandit sa iti faci un avantaj in fata celor care joaca cu suriul asta e problema ta...Mesaju a fost ca sa le reamintesc ce au votat...si nu am amenintat decat am spus "lame runda asta sau kick(sau ban kiar nu imi mai amintesc, da sunt sigur ca nu am zis ban permanent)" oricum daca toti au votat ca vor lame..dc ar fi cineva mai mare pe sv sa joace cu arme???

Acel mesaj era: [Anti Cheat] Am apasat butonu DEL ---> de aici un alt jucator imi spunea ca are aim...iar acel ban la luat pt spam...
Aaaa eu acuma m-am prins unde am gresit...eu l-am anuntat ca primeste ban, nu am facut cum fac "marii admini"(sau unii care se cred mari) sa ii dau ban direct!...Acuma sincer ,sunt curios, cine a dat ban la astfel de peroane...si de cate ori... si daca ati anuntat inainte?...

Eu nu am avut astfel de binduri facute....cu vina la x1, x2(ai prins ideea)am avut...da nu cu astfel de mesaje....si nu dadeam pe el in disperare

Cand am dat acel mesaj?... de cate ori am dat acel masaj? ... si dupa cat timp i-am dat ban?...spune totu pe forum nu cea ce ma face pe mine vinovat!!!

Aaa mi-am mamintit rezultatu..

10 persoane doreau si cu mine 1 (eu nu am votat ca nu mi-a aparut) din cate erau pe sv la momentu acela (acuma ramane de vazut cate persoane ao fost) da cam 11-12 persoane au fost

Spune-mi si mie care din regulile facute de vim si charliee le-am incalcat !!! Daca am incalcat vro regula renunt la admin!!!

P.S. Ti-ai luat un kick nu 2

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

17 Jun 2008, 17:13
Profile
Above You

1.dak zici k ala era codat..dc i-ai dat ban 10 minute???
2.mesajul era clar si al tau si a lui kidzor "cine nu vine cu lama ia ban permanet"sau ceva de genu..in orice caz anuntati ban permanent..
3.nu avea cum sa fie toti toti de acord cu votu din moment ce eu am votat impotriva.

17 Jun 2008, 19:34
Profile
Master of Spam

1.Nu am zis ca era codat ci unu zicea ca are aim..citeste si u mai bine..
2.Uite aici minti...mesaju a fost de la mine si nu cred ca am zis ban permanent...
3.Ma rog oricum.. dar oricum am si zis 10 voturi au iesit clar!.. cu mine 11 voturi(eu nu am votat ca nu am putut) si erau 11-12 jucatori...(daca u nu ai vrut si restu au vrut, jucai frate o runda in lame ca nu mureai :x )..iar aici cine greseste eu sau tu....si daca zici ca ai fost pe sv cand am dat vot dc zici ca am facut eu regulile daca toti vroiau sa jucam o runda in lame????

a si votu suna cam asa doriri_sa_facem_o_runda_in_cutite? da nu .....

Deci eu kiar nu vad unde am facut eu reguli sau dau ban aiurea ?

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)

Last edited by Ciubey on 17 Jun 2008, 20:13, edited 1 time in total.

17 Jun 2008, 19:44
Profile
Above You

1.si tu si kidzor ati dat mesaje...asa k nu mai manca rahat..poate nu ai vz.
2.tu dai ban dak iti spune cineva fara sa te uiti?spune-mi si mie dc i-ai dat ban ??
3 e free game frate joc cu ce vreau nu cu ce va place voua..puteti fi 10 care va plac lamele si unu care nu stie sa schimbe din pistol pe lame,nu il poti obliga sa joace cum vrei tu..si sa il mai si ameninti cu ban permanent..cea ce cred eu k permament nu se da decat la codati

17 Jun 2008, 20:13
Profile
Master of Spam

vim te rog eu cauta in registri si vezi daca am zis ban permanent..pls..daca am zis ban permanent am gresit si imi recunosc gresala da sunt aproape sigur ca nu am zis ban permanent!!!

a e free game...atunci sarea cand jucam cam 2 3 4 pe sv pe de_dust2 dc spuneai doar lung si scari...atunci tr sa facem ce zici u!!! k am inteles !

:lol: am si spus dc i-am dat ban...si nu te mai lua asa de mine ca si tu si charliee si vim si alti admini au dat ban la acesti jucatori care au asa ceva in cfg...

Tu zici ca e ceva de genu "daca eu iti dau slay ca nu planteaza bmb u imi dai slay pe motivul ca e free game"...daca imi spui si mie unde scrie ca e free game esti cel mai tare...am mai si spus si o sa mai spun, regula suna asa "RUSH este permis. Tero planteaza bomba. / CT dezamorseaza bomba." daca tie ti se pare ca regula asta inseamna free game...frate.........

P.S. Ms ca mi-ai spus ca e "free game"...de acum in colo nici nu o sa te mai ascult !

OFFTOPIC:

17 Jun 2008, 20:16
Profile
Above You

putin imi pasa dak ma asculti sau nu..atat timp cat faci ce spune regulamentu nu ma doare nicaieri..dar dak nu urmezi regulamentu..o sa mai vedem

17 Jun 2008, 21:40
Profile
Master of Spam

K domnule DnD....dar eu tot sunt kurios daca am gresit sau nu!!!...vim,charliee va rog frumos ........ :?:

zicei ceva de facut reguli pe forum.....u ce faci....kick pe degeaba asa...daca am ajuns admin pe sistemul PCR asta nu inseamna ca suntem si "zeul servarului"

OFFTOPIC:

Last edited by Ciubey on 18 Jun 2008, 00:02, edited 1 time in total.

17 Jun 2008, 23:51
Profile
Incepator

Puncte Evo: 0
ce va mai place sa va certati...eram si eu pe server atunci si din cate imi aduc aminte devil nu a zis nimic de ban..doar kidzor(care oricum nu a dat ban)

17 Jun 2008, 23:54
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Code:
L 06/14/2008 - 23:52:52: "k1dZor # draci<161><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "CARE TRAGE RUNDA VIITOARE BAN ! "
L 06/14/2008 - 23:52:53: "k1dZor # draci<161><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "CARE TRAGE RUNDA VIITOARE BAN ! "
L 06/14/2008 - 23:52:54: "k1dZor # draci<161><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "CARE TRAGE RUNDA VIITOARE BAN ! "
L 06/14/2008 - 23:52:55: "k1dZor # draci<161><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "CARE TRAGE RUNDA VIITOARE BAN ! "
L 06/14/2008 - 23:52:56: "k1dZor # draci<161><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "CARE TRAGE RUNDA VIITOARE BAN ! "
L 06/14/2008 - 23:52:57: "T-Da|Damned_Devil<177><VALVE_ID_LAN><>" triggered "admin_say" (text "runde in lame sau ban")
L 06/14/2008 - 23:52:58: "T-Da|Damned_Devil<177><VALVE_ID_LAN><>" triggered "admin_say" (text "runde in lame sau ban ")
L 06/14/2008 - 23:52:58: "T-Da|Damned_Devil<177><VALVE_ID_LAN><>" triggered "admin_say" (text "runde in lame sau ban ")

Care mai scoate reguli din burta, presimt ca ne va parasii. Definitv.

Freelance code | Blog personal

17 Jun 2008, 23:54
Profile
Master of Spam

deci nu am zis " ban permanent" tornada...si vim arata si votul si ce a fost inainte sa vezi ca nu am scos nici o regula eu...ci "poporul a cerut"

Acuma cine a mintit domnule Tornada?

OFFTOPIC:

18 Jun 2008, 00:03
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
parerea mea e ca nu trebuia facuta chestia asta...nu mi s-a parut corect dak nu erau TOTI de acord cu propunerea ta...pana la urma e free game...adik playerii nu sunt obligati nici pe baza votului sa joace in cutit sau orice alte arme...

18 Jun 2008, 04:30
Profile
Master of Spam

ba lucky ba...citeste toate posturile inainte sa spui ceva.........si app u nu ai fost pe sv..daca ai vazut mesaju ala nu inseamna ca i-am obligat..ei singuri au votat ca vor o runda in lame....(banu putea fi de la 1 min pana la 10 cel mult)

OFFTOPIC:

18 Jun 2008, 08:34
Profile
Above You

n-are rost frate sa mai stau sa iti explic...esti la fel ca multi admin aparutii acum...batuti in cap...cand va explic ceva e ca si cum as vb cu peretii

1: frate nu e de tine treaba asta cu adminu..ti-am dat kick pt k ai inceput sa vb pe sv discuti de pe forum..si ti-am zis k dak ai ceva de spus spui pe forum nu incepi sa ne plictisesti pe sv..iar tu ai zis k "unde scrie regula asta".La mintea gainii..nu te gandesti si tu putin??dak toti am vb pe sv de problemele noastre si ce vrem si bla bla bla..tu ce crezi k ar fi acolo??
2: unele reguli nu sunt scrise pt k cine a facut regulamentul sa gandit k multe reguli sunt evident de inteles si nu mai trebuiesc scrise..

18 Jun 2008, 11:15
Profile
Master of Spam

ma alasi cu asa ceva...care era problema ta daca i-am zis lu bones daca a dat pe forum...si ca mi-ai facut reclamatie....cu ce te-a deranjat faza asta...daca ai ajuns good asa cum ai ajuns te crezi si cel mai mare admin...mai pune burta pe carte si pe urma vb...si adinauri cand ai intrat pe sv cand am cerut ajutoru la adminii care mai erau pe sv dc nu ai vrut sa ajuti...kiar asa bun te crezi ????

OFFTOPIC:

18 Jun 2008, 11:39
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.