View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:28

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
 aaa imi zice si mie cneva dc am luat ban? 
Author Message
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Post Re: aaa imi zice si mie cneva dc am luat ban?
pt inceput as dori sa rad in hohote pt inspiratzia lui opyum de a pune asemenea poza la avatar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2. are dreptate skynet, dotcom, e aiurea sa te iei de el fara nici o proba, doar asa k tzi-a venit ideea k si asta ar fi o posibilitate(faza cu scosul ban-ului de ktre skynet), mai ales k e admin vechi pe server si are admin din ianuarie (accesul de administrator).

3. daca era sa ai dreptate ,dotcom, te asigur k nu ar fi stiut nimeni ca-i auci dkt daca dgl s-ar fi dat de gol de unu singur.

4. ip-ul lui este unu dinamic, atat timp kt nu banam toate clasa 79.114.0.0 nu avem cum sa-l banam.
dar este o problema prea infima pt a bana aceasta clasa. E 0 si cu cod si fara cod.

5. prea mult tamtam pt o chestie de nimic. cand il prindem il banam din nou.

6. daca intradevar se va descoperi k cineva stia de dgl si a tzinut secret acest lucru, i se va sterge accesul si va primi ban pe server.

7. dgl banat si pe forum.

13 Jun 2008, 18:59
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Charliee bite me.. :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D tu nici macar tupeul sa iti pui o poza cu tine pe forum nu ai avea..Ce ai tu cu poza mea de la avatar? Daca era cald si bine pe terasa atunci trebuia sa scap de tricou ca daca spargeai un ou pe mine se facea omleta :o :P !! Sorry pt offtopic! #-offtopic :D

Image

13 Jun 2008, 21:58
Profile
CS Staff Leaders

opyum wrote:
Charliee bite me.. :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D tu nici macar tupeul sa iti pui o poza cu tine pe forum nu ai avea..Ce ai tu cu poza mea de la avatar?

taci :lol: :lol: :lol: :lol:

ce legatura are sa-tzi pui o poza la avatar cu poza ta? pe cine vrei sa impresionezi? :lol: :lol: :lol:

ai iesit la cucerit pe forum? :lol: :lol: :lol:

Quote:
Daca era cald si bine pe terasa atunci trebuia sa scap de tricou ca daca spargeai un ou pe mine se facea omleta

uuu, nebunule :lol: :lol: :lol: #-gay

faza cu omleta e de nocomment :lol: :lol: :lol:

13 Jun 2008, 22:22
Profile
CS Staff Leaders

aoleu Charliee :lol: :lol: :lol: deja nu ne mai suportam! :D hai da`o la pace ca pana la urma pun ce vreau eu la avatar..oricum singura fata e Amar aici pe forum asa ca nu am nici o treaba cu agatzat (am pretena de 1 an si 8 luni). Totusi nu mi-ai rasp la intrebare!:)

Image

13 Jun 2008, 22:31
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
opyum wrote:
Daca era cald si bine pe terasa atunci trebuia sa scap de tricou ca daca spargeai un ou pe mine se facea omleta :o :P !!

In cazul asta poate iti era de ajutor daca scapai si de fesul de pe cap :)

Freelance code | Blog personal

14 Jun 2008, 00:35
Profile
Incepator

Puncte Evo: 0
vim wrote:
opyum wrote:
Daca era cald si bine pe terasa atunci trebuia sa scap de tricou ca daca spargeai un ou pe mine se facea omleta :o :P !!

In cazul asta poate iti era de ajutor daca scapai si de fesul de pe cap :)

Ala era tricoul ma sa nu faca insolatie sub umbrela :)

14 Jun 2008, 01:27
Profile
CS Staff Leaders

Nah..acuma care mai comenteaza ceva ii fac ca in avataru meu :lol: :D

P.S. Ai grija Charliee :D :D :D :lol:

Image

15 Jun 2008, 13:22
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Oops wrote:
STEAM-ul se auto DENUNTA! Mai informeaza-te! Iei ban automat!

STEAM-ul nu este un joc, nu este Counter-Strike , este doar modulul produs de cei de la VALVE prin care isi promoveaza jocurile.

frate..am mai discutat despre asta...am steam stiu ce se intampla si uita-te pe site-ul lor sa vezi ce se intampla defapt...banu a sa zis pe steam il iei decat pe vac cea ce resulta ca nu poti sa joci pe sv de fac da in rest cu steamul pe care il ai si ID pe care ai luat ban tot poti sa joci pe roce sv care nu ruleaza vac...capisi ???

Acuma sa gandim...daca ei iti baneaza contul de steam (cum spun alti de pe sv/forum ca se intampla) ce ar avea de castigat, cum isi mai promoveaza produsele???? Cum am mai spus si mai sus banul il iei decat pe sv de vac...E ca si cum iti iei ban pe un sv si poti sa joci linistit pe altu...ceva de genu asta e steamul

Am mai spus asta si o mai spun ... Citeste aici si mai umbla putin pe acolo ca sa vezi defapt ce se intampla: https://support.steampowered.com/kb_art ... -RADZ-6869

In conluzie...Citeste siteul lor oficial nu porcari care se discuta pe diferite forumuri anonime, nu mai crede ce spun toti n00bii

Singura kestie care are de aface ID de steam este urmatoarea:
-sa spunem ca ai luat ban de la vac, iar tu vrei neaparat sa joci pe un sv de vac
-in astfel de situatie tr sa cumperi dinou altc cstrike, iar acel CD Key pe care il primesti trebuie sa il bagi pe alt cont...asta e singura kestie care depinde de "ID de steam" in rest, totul depinde de Counter-Strike, cauta pe link-ul pe care l-am postat si o sa vezi ca tot ce spun eu e adevarat.

Iar u Oops urmeaza-ti sfatu'.....

Va rog frumos sa inchideti topicul..MS

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

02 Jul 2008, 23:38
Profile
CS Staff Leaders

Clar si la obiect.

Topic closed

03 Jul 2008, 01:01
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.