View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:21

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Boby. 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post Boby.
An fost banat de 2 ori cu toate ca ma trimis pozele...problema este ca daca un admin le trage dupa mes mai greu nu cred ca yo am vreo vina...ultimul ban mi la dat vim ..cu toate ca iam trimis pozele ultimile 3 cum se trimit... si totusi mia dat ban ca a stat prea mult sa le copieze si o poza nu a fost buna putea sa mai astepte 1min sa yo trimit si pe cealalta...pozele lea vazut si looney...si incerc sa le bag pe forumm...!! va rog daca se poate sa-mi scoatezti si mie banul..!! #-help #-help

24 May 2008, 19:32
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Post Re: Boby.
da, vezi k mai jos de submit ai inca o sectiune pt urcare de fisiere. bagi acolo si apesi pe submit-ul de mai jos de rubrica pt incarcare de fisiere(sub File comment).

24 May 2008, 19:39
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Am auzit ca iti place sa faci dragoste in public cu baietii.
Am auzit ca adori melcii.
Am auzit ca inca folosesti dial-up.
Am auzit ca ...

Hai sa lasam aberatiile la usa si sa mai spunem si faptele exacte :wink:
Banul l`ai primit, dupa cum ti`am spus si pe messenger, ptr ca prima poza care mi-ai dat`o era de fapt poza #2, iar poza #2 era .... din alta dimensiune de spatiu si timp.

P.S Nu ma face sa caut in logurile de la messenger, ca daca am dreptate, zbori si de aici.

Freelance code | Blog personal

24 May 2008, 20:19
Profile
Junior

el nu prea se descurca cu chesti d`astea :))) pana l`am invatzat sa se inregistreze a durat ceva la fel si cu pozele :D

astea sunt pozele lui de azi

http://rapidshare.com/files/117339325/d ... 7.bmp.html
http://rapidshare.com/files/117339746/d ... 8.bmp.html
http://rapidshare.com/files/117341936/d ... 9.bmp.html

24 May 2008, 22:36
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Mah Looney care este scopul acestui post?
Tu incerci sa ii iei apararea? Ca sincer nu inteleg...
Tu te-ai uitat la poze?
Daca nu eu te rog sa te uiti mai atent... mai ales la de_dust20028... mai atent daca e.... la timpul de jos unde ai sa vezi k difera fata de prima poze cu 1 secunda ceea ce nu e posibil... adica sa fie mai mult timp ramas...el nu a dat poza care trebuie deoarece in poza reala se vedea jucatorul lui jos(daca te uiti atent in prima poza se vede ala cum sare) si a dat o poza facuta cu print screen de pe alt server daca te uiti bine ca se si vede numele serverului respectiv... si in plus nu apare stampila de ss...

24 May 2008, 23:41
Profile
Junior

la prima poza cred k am greshit io poza :)))))

1=nu iau apararea nimanui (deoare ce si io dak eram in situatzia lui nu se baga nimeni pt mn)
2=n`as avea nici`un interes sa il apar (nu sufar codari de nici`un fel )
3=din cate poze i`am facut nu l`am gasit nici`odata cu cod
4=m`a rugat frumos sa postez pozele k el nu se pricepe (am mai scris sus ceva dak nu ai citit)

concluzia este sa fie totul corect (imi place sa jok corect...deoarece cs nu ar mai avea nici`un farmec)

25 May 2008, 00:11
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
defapt loney dak nu ai nici un interes sa il aperi..dc si cand i-am facut io poze si nu mi le-a dat..hop ai aparut tu si mi le-ai dat...asa k lasa chestia cu
Quote:
n-am nici un interes..

25 May 2008, 00:36
Profile
Junior

ma Tornado eram pe mess atunci si vb cu un var din afara si a intrat la mn si m`a zapacit k i`ai dat ban,mi`a dat pozele si nu era codat.zi`mi ce vroaiai sa fak? tu dak erai in cazu asta nu`l ajutai ?io i`am zis sa se duka pe forum sa posteze pozele acolo.....si a zis k nu se pricepe cu upload`ul pozelor si l`am ajutat.
atat nik mai mult .....io nu i`am scos banu lui tov meu cel mai bun"ady_vipera" si prostu avea pozele in steam dar nu stia si a reinstatal steamu si ii s`a sters pozele ......in fine asta a fost tot.

25 May 2008, 12:32
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
bai fratilor...nu imi mai pociti numele...NU Tornado k nu sunt inghetata!!!Tornada...offf

25 May 2008, 13:47
Profile
Junior

in fine cum zici tu Tornado :D :)))

25 May 2008, 16:35
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.