View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 21:48

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ] 
 bravo vim esti tata lor 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post bravo vim esti tata lor
#-bug c pot spune vim esti tata lor....."aaaaa,astea sunt regulile,bineinteles k se aplica pentru toata lumea inafara d noi".asta se numeste ipocrizie.si eu kare credeam k asta ii serv serios duamne c m-am inselat....vezi vim sa nu uiti sa imi dai ban si close topic...nu d alta da sa nu te faca astia d ***.succes si bafta in continuare.....a si vim respectu nu se impune ci se castiga,in cazu tau (codat cu serv) never .....ever #-gay #-gay #-gay #-gay #-gay #-gay #-gay #-gay #-gay #-gay

19 May 2008, 22:28
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: bravo vim esti tata lor
Am repetat si deja m-am plictist sa o repet. Nu plateste nimeni abonament sa joace pe acest server, nu e obligat nimeni sa joace pe acest server si daca printr-o conjunctura astrala te-ai nimerit pe un server unde nu e de tine, era mai fair sa iti dai dissconect.
Secundo, nu a zis nimeni ca e serverul meu. Nu sunt nici patron al **** si culmea nici macar actionar. Acest server apartine celor care joaca pe el si este doar hostat de ****.
2_PEU2 wrote:
bravo vim esti tata lor

Avand in vedere ca 60% din cei care joaca pe acest server, au probleme grave gen "Daca ma asculta maine la Matematica" sau "Daca ma saruta data viitoare" ai putea sa spun ca sunt macar un frate mai mare. E o diferenta de varsta destul de mare intre ei si mine, insa nu chiar de la tata la fiu.
Ati fost invitati de cateva persoane sa imi faceti demo, insa ati preferat sa jigniti ca in fata blocului si sa aveti un comportament de stadion. Afla ca aici nu e nici scara de bloc si nici stadion.
A fi respectat de niste copii sau care au minte de copii, deja ar insemna sa ma plimb cu 40Km/h prin cartier, cu muzica la maxim, sa sparg seminte la colt de strada, "sa ma leg" de toate gagicile care trec prin zona, sa ma inbrac cu tricou verde mulat, pe care sa scrie "Italian Gigolo" (daca se poate si fosforecent e perfect), etc. Nu multumesc !
Iti garantez ca vei fi mult mai respectat daca ajuti o vecina in varsta sa isi duca sacosile pana la etajul 9 decat daca o inbrancesti ca sa urci tu primu in lift.
De ce am dat toate aceste exemple ? Din simplu motiv ca toate au legatura cu ceva ceea ce voi ati dat dovada ca nu aveti, in momentul in care ati inceput sa jigniti si sa acuzati. caracter!
Topicul nu-l inchid, ptr ca esti haios. Au dreptul si altii sa-ti raspunda si sa-si dea cu parerea.
Si in incheiere inca o recomandare. Ori renunti la limbajul de messenger, ori nu mai postezi deloc.

Freelance code | Blog personal

20 May 2008, 14:38
Profile
Nou Venit

am o singur intreba,defapt cateva,dar legate d acelasi lucru....
1.De ce mi-ai dat mie ban?(nu am jignit pe nimeni,ci doar am propus sa faca careva demo,asta se poate verifica)
2.dak tot mi-ai dat ban nemotivat,dc ai scris MARSI(asta vb despre limbajul de cartier)?de care ai dat si tu dovada
3.dc mi-ai dat ban pe forum,in loc sa imi spui dc am primt ban?si nu mi-ai permis sa ma apar?

cat despre limbajul d messenger,eu cred ca ne aflam pe un forum d cstrike unde media d varsta ii 14 ani,nu la un cenaclu literar sau seminar.am 21 d ani si cred k am facut destule la viata mea sa merit unpic d respect(joc d placere)

credeam k forumul ii pentru cei care vor sa se exprime liber si democratic.dak vroiati sa jucati numa voi de ce ati facut un serv public?dak nu va convine parerea noastra celor care jucam de ce l-ati mai facut

dak ai ceva cu mine personal iti dau adresa de messenger si putem sa dezbatem mai pe larg...nush poate ti-am dat un hs suspect sau ceva........revin la prima intrebare: de ce am primit ban?

20 May 2008, 14:57
Profile
Mini tehnicus

1. comentezi cand nu e cazul. daca aveai impresia ca e cineva codat, ii puteai face demo si veneai cu el pe forum. In rest, acuzele sunt inutile.
2. Daca nu intelegeti "limbajul literar", poate daca folosim si noi limbajul vostru putem comunica mai eficient.
3. Din acealsi motiv ptr care ai luat ban si pe server. acuze nefondate. Daca nu sti la ce ma refer, e de ajuns sa citesti doar titlul topicului precedent.

2_PEU2 wrote:
credeam k forumul ii pentru cei care vor sa se exprime liber si democratic.dak vroiati sa jucati numa voi de ce ati facut un serv public?dak nu va convine parerea noastra celor care jucam de ce l-ati mai facut

Nu e un forum de cstrike. E forumul unei firme, in cadrul caruia se afla si o arie dedicata jocului amintit de tine. Insa asta nu justifica faptul ca lasati la o parte Limba Romana si folositi un limbaj numai de voi inteles.

Nu imi sta in obisnuita sa dau banuri ptr HS`uri suspecte, trec cu vedere si anumite remarci mai putin inteligente insa totul are o limita.

20 May 2008, 16:10
Profile
Nou Venit

a bun si ce legatura are asta cu mine...mai inainte ai zic k am primit ban pt limbaj......eu nu am vorbit si nu obisnuiesc sa vb obscen(rareori in trafic).cat despre acuzatii nefondate iti amintec k atunci cand m-am pus spectate sa iti fac demo am primit ban........

e simplu am crezut k ai cheat,m-am pus spectate sa fac demo,am primit ban....de ce complici lucrurile cu limbaj si alte cele?

k esti fustrat k sunt si altii care te considera codat ii treaba ta,aveam dreptu sa iti fac demo si sa ma apar.nu am apucat k m-ai banat si pe forum

add....nu ma lua cu limbaj literar ..k nu ii cazu,sunt student la drept si probabil(mai mult k sigur,sunt cu cateva clase deasupra ta)

20 May 2008, 17:23
Profile
Banned
Banned

2_PEU2 wrote:
a bun si ce legatura are asta cu mine...mai inainte ai zic k am primit ban pt limbaj......eu nu am vorbit si nu obisnuiesc sa vb obscen(rareori in trafic).cat despre acuzatii nefondate iti amintec k atunci cand m-am pus spectate sa iti fac demo am primit ban........

e simplu am crezut k ai cheat,m-am pus spectate sa fac demo,am primit ban....de ce complici lucrurile cu limbaj si alte cele?

k esti fustrat k sunt si altii care te considera codat ii treaba ta,aveam dreptu sa iti fac demo si sa ma apar.nu am apucat k m-ai banat si pe forum

add....nu ma lua cu limbaj literar ..k nu ii cazu,sunt student la drept si probabil(mai mult k sigur,sunt cu cateva clase deasupra ta)

qft&pwned :O:O:O

20 May 2008, 17:46
Profile
Mini tehnicus

Hai sa lasam jignirile deoparte. Nu te`a intrebat nimeni ce studii ai si nu`ti cere nimeni sa ii arati diplomele cand intri pe server. Singurele lucruri pe care le`am cerut au fost sa lasi acuzele. Iar la capitolul asta ai fost egal cu toti cei care si-au luat ban in momentul respectiv. Pentru ca dupa cum sti, nu ai fost singurul. Nu am facut discriminare deloc. Toti care au comentat cand nu era cazul, au luat o pauza de 200 de min, iar cei cu injuraturile o pauza permanenta.
Nu sunt frustat si nici nu o sa fiu vreodata din cauza unui joc. Iar partea cu aparatu, nu prea ai de ce sa te aperi. Ti-am explicat foarte clar pentru ce au fost date acele banuri. Cele cu timp, cum a fost si cazul tau, pentru comentarii si acuze nefondate, iar cele permanente pentru injurii.

2_PEU2 wrote:

Daca taceai, filozof ramaneai. Din moment ce esti student la drept, presupun ca sti ca ceea ce ai narat mai iainte poate fi considerata jignire sau atac la persoana. (aka motiv de inca un ban pe forum, dar asta in alt episod).
Si eu nu ti-am cerut detalii despre ocupatia ta, singurul lucru care ti l-am cerut a fost sa scrii romaneste, sa inteleleaga tot omul. Una este cand mai gresesti cateva cuvinte si alta e cand scrii un text intreg in jargon de IRC.

ThE Chosen OnE wrote:
inclin sa cred ca vim a avut o zi nereusita si u ai varsat paharu

Esti pe aproape, singura diferenta fiind ca nu a fost unul singur ci vreo 5.

20 May 2008, 19:02
Profile
Nou Venit

chosen referirea la studii nu isi are rostul,si pentru asta imi cer scuze,a fost o afirmatie depasita din partea mea.dar reamintesc si ma repet,nu am adus nici o acuza la adresa lui vim,singura afirmatie pe care am facut-o (la momentul banului) a fost quote "sa ii faca unu demo".ACEST LUCRU POATE FI VERIFICAT(vim ai acces,pls sa te uiti)...mi s-a parut deplasat gestul de a primi ban pt faptul k am vrut sa fac demo,mai mult d atat m-a deranjat sintagma MARSI.majoritatea care erau la ct l-au acuzat de cheat si s-au exprimat intr-un mod nu tocmai....hai sa spunem corespunzator,si logic au primit ceea ce meritau.nu am inteles dc am fost inclus si eu.cei cu care am avut onoarea si placerea de a juca pe serv stiu k nu prea vb in general, si ma abtin de la orice fel de afirmatie,pt k stiu cum ii sa fi acuzat pe nedrept.

vim tot respectul pentru ce ai facut si faci in continuare in interesul serv,da puteai macar sa imi acorzi dreptul la replica

EDIT Sintagma la care ai facut referire vim este o parere personala si trebuie luata ca atare,nu are caracter defaimator si nu poate fi prezentata ca si proba/declaratie intr-un proces civil :D :D :D

20 May 2008, 22:20
Profile
Junior

ma nene cata discutziile .....nici nu am apucat sa le citesc pe toate ....concluzia este .........pt ce atata ? doar sa aratam ce smecheriii suntem noi si cate stim noi:))) si pana in urma n`atzi rezolvat nimic sincer.....am vazut multe cazuri de genu.....pe mn m`a facut sa rad.unii se cred inteligentzi,concluzia este "esti inteligent tzine pt tn" cu totzii trecem prin sc nu?(iar cei care nu invatza nimic io zic k aia sunt nijte "ratatzi" parerea mea)in fine sper k n`am jignit pe nimeni :D.....bafta

21 May 2008, 00:27
Profile
Mini tehnicus

2_PEU2 wrote:
vim tot respectul pentru ce ai facut si faci in continuare in interesul serv,da puteai macar sa imi acorzi dreptul la replica

Atata vreme cat poti accesa forum-ul inseamna ca ti`am acordat dreptul la replica. Banul pe user-ul celalalt ti`a fost dat pe cateva zile (nu ma intreba cat, ca nu mai tin minte), iar banul pe server a fost dat tot cu timp.
Daca tineam neaparat sa nu mai intri pe server si/sau forum, se rezolva de mult. Iar atata vreme cat ai putut sa o faci si sa discuti cu mine si cu restul celor care utilizeaza acest forum, inseamna ca ti`am acordat dreptul la replica.

OFFTOPIC:

sorLAG, uite inca un gandacel pentru tine. Si pentru numele lui D-zeu, nu mai da palme la monitor, ca acest gandacel nu stie sa zboare :lol:

#-bug

21 May 2008, 01:29
Profile
DDC

Puncte Evo: 200
du-tee baaa, nu mai face "caterinca" de mine
de unde dracu sa stiu eu ca te mananca pe tine sa pui gandaci in calculatorul meu :D

21 May 2008, 21:46
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.