View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 14:18

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 ma intreb dc? 
Author Message
Incepator

Puncte Evo: 0

Post ma intreb dc?
azi am primit ban pentru 20 min. de la adminul "caciula" caruia ia-m dat slay pentru ca era terro si ramanea in baza q polar...la-m avertizat iar el mia dat ban :| parca nu se dadea ban intre cei cu acces decat daca era nevoie in cazuri rare!eu daca faceam acest lucru cine stie ce se intampla :| deci il reclam pentru abuz de admin :|

15 Apr 2008, 20:57
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Post Re: ma intreb dc?
eu tzi-am dat ban, pt k mie mi-ai dat slay. cica pt k am campat. trecusera 7 secunde de cand incepuse runda si nu-tzi placea tzie k stateam cu tzinta de awp pe poarta de jos.

daca ai fi jucat vreodata in echipa ai fi stiut k ceace faceam eu nu se numeste campare. Iar la faza cu aparatu poarti din dreapta (uitandu-te din baza de la tero) o faci doar pt a opri rush-ul.

gandeste-te si tu. UN exemplu: tero o ia inainte si se duce pe la scaritza spre x1. Acum acolo ii asteapta kreva, ct kre campeaza, iar din spate vin ct-rii kre tocmai ieseau pe poarta din dreapta (pe unde aparea eu).
Daca eu nu apar poarta tero au inamici si in fatza si in spate. Daca stau si apar poarta au inamici doar in fatza. Ai prins ideea? De aceea era regula aceea(pe alte servere): Tero nu campeaza Ct-rii nu fac rush. (iar pe aceste reguli ct-rii nu aveau voie sa iasa pe poarta din dreapta). Dar cum e freegame potzi apara, un timp, acea poarta

Iar apoi, runda este de 2 minute, am timp destul sa fac de toate. Si daca tot ai fost tu atent cum campam eu cu awp-ul, explica-mi si mie de kte ori nu am pus bomba cu campat cu tot?

Singura ta oftica este k nu mai aveai imaginatzie pe unde sa apari. Te-ai ofticat k mureai runda de runda in acelas fel. Dar nu e vina mea k nu gandesti. Sau este?

restu... nu prea intzeleg ce aberezi tu acolo, k nu se da ban intre cei cu acces. Pff, gresesti iei ban. Sau admin suspendat. Slay dat degeaba --> BAN. Am dat banul pt prea putzin timp?

15 Apr 2008, 23:39
Profile
Incepator

si eu am luat odata slay de la kraven pt faza asta..

15 Apr 2008, 23:44
Profile
Happy Camper

charlie parca uni admini zic k e free game;) acum e no rush no camp??? pe asta cu no camp o stiu da no rush??:|:-/ ciudat incep sa nu va mai inteleg

16 Apr 2008, 09:32
Profile
Incepator

charliee faptul ca imi dai atatea explicatii arata ca ai si u partea ta de vina....nu am zis eu k nu ai plantat bmb dar cateva runde ai stat acolo "la panda" cum se spune...nu poti sa-mi spui k aparai poarta de rushul ct-rilor!nu cred k daca ai fi fost ct ti-ar fi convenit...in plus tre sa existe u echilibru pe server nu?parca asa imi aduc aminte!oricum las de la mine si de data asta nu are rost sa intru din nou in polemica...salut si bafta!

16 Apr 2008, 09:51
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Asa e charliee, o fire mai greu de inteles :lol:
Ideea era destul de simpla.
Daca se juca pe un server unde nu era permis rush`ul, charliee nu mai era nevoie sa tina respectivul loc, pentru ca erau sanse 0 sa fie vre`un CT pe acolo. (daca era, insemna ca a dat rush = kick/ban sau ce se da pe acolo).
Dar cum la noi este permis rush`ul , e nevoie sa ti si spatele, pentru ca altfel poti avea surpriza sa te trezesti un un pic de otel intre coaste :roll:
Sper ca am inteles bine ce vroia sa zica Charliee, daca nu astept sa apara subtitrarea la film :shock:

Freelance code | Blog personal

16 Apr 2008, 09:54
Profile
Incepator

inteleg vim ..am inteles si de la charliee dar pe mine m-a deranjat banul!putea sa procedeze si altfel...bafta :)

16 Apr 2008, 11:09
Profile
CS Staff Leaders

tu daca gandeai nu dadeai slay. deci banul e dat pe merit. Sau , repetandu-ma, trebuia dat pe mai mult de 20 de minute?

16 Apr 2008, 19:18
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Asa e ma e rau charliee asta ! Cum te prinde cum te arde ! Camp se ia mai pe la sfarsit daca vezi ca sta degeaba nu chiar asa Kraven !

18 Apr 2008, 08:41
Profile
Incepator

ms mah k1dzor ca-mi iei apararea...oriqm subiectul este consumat #-offtopic

18 Apr 2008, 09:22
Profile
Happy Camper

mda:)) si eu am luat gag de la charlie pt k cica radeam aiurea si k cik n-am voie sa rad:)) aiurea:)):))=)) si playmo saraca:)) se abtinea sa nu ma injure k nu l-am flash 1 ma pot feri 2 sa-l dai in spate 3 sa am no flash dar nu practic eu chestiile astea:)):))=)) s0...:))

18 Apr 2008, 18:12
Profile
CS Staff Leaders

eu te-am avertizat pt k radeai aiurea din ce motiv? Pt k faceai misto de unu si de altu cand nimeni nu te baga in seama. Daca suferi, si nimeni nu te baga in seama, sufera doar pt tine(adica in gand). Ai prins ideea? Si mai termina cu apropourile k sunt inutile (ultima fraza sigur n-ai intzeles-o, dar nici nu tzi-o mai explic).

p.s.: invatza sa scri si lasa smile-urile pe post de virgula.

19 Apr 2008, 16:20
Profile
Junior

sincer imi place de charliee asta cum procedeaza cu adminii .........dak nu esti sever cu ei isi fac de cap ;) nu k as avea ceva cu ei dar mi s`a intanplat si stiu cum este.......si inca ceva la faza adresata lui rzl ...charliee itzi dau perfecta dreptate copilasu asta km sufera de el......cede k dak el este mai bun tb si sa se umfle singur in pene....dar asta este traim in romania totusi.Bafta

23 Apr 2008, 10:34
Profile
Happy Camper

si dak sufar de cs krei faza looney?:|

23 Apr 2008, 12:31
Profile
Incepator

nu a zis ca suferi de cs...a zis ca suferi tu

23 Apr 2008, 13:17
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.