View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:26

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 qN - b3cHeR 
Author Message
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Bine ma bunule...nu sunt suparat pe tine si ma doare undeva ca skynet are admin si eu nu...nici nu vroiam dar am postat la sfatu lu' skynet cererea de admin...eu am vrut doar slot ca sa intru pe sv...habar nai cine sunt eu si nici nu te int...oricum nu e singuru sv din lume mai sunt sv... nu te chestionez eu vreau demoul(mereu ati spus daca e un codat demo) vreau demo si nu ma int ca u ai facut sau vim sau minos sau mai stiu eu cine regulile, o data facute tr respectate....si cu codurile...ma rog poate nu stiu asa de mult ca tine ca eu nu le folosesc...si ma cred bun vro problema...

Si faza cu explicarea....incep sa explic si eu asa la fiecare jucator in parte..si tr sa ii dai ban nu ca am explicat si ...

De n ori am zis ca sunt codati si de n-ori am avut drepate asa ca nu spune u ca nu ma pricep la coade...inca ceva am zis ca au coduri nu wall e o diferenta si pana la urma a fost asa.da u 2 exemple cui am zis eu ca e codat si nu a fost....astept

P.S. Daca imi mai aduc aminte ceva o sa mai postez...

Charliee nu sti ce stiu asa ca mai bine ciocu mic

Last edited by Ciubey on 17 Feb 2008, 14:48, edited 1 time in total.

17 Feb 2008, 14:00
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
pierd timpul cu tine. esti batut in cap. pa

17 Feb 2008, 14:29
Profile
Master of Spam

Scuze Domnule Charliee ca ti-ai pierdut timpu cu mine...imi cer cele mai sincere scuze ca ar tr sa iti ocupi timpu tau cu "un batut in cap" ca mine...scuze ca a tr sa iti pierzi din timpu tau pretios ca sa imi dai ban...normal u dai ban imediat cum cinva spune ceva ce nu iti convine...

P.S. Pentru cei ce nu inteleg acesta e sarcasm (ca sa il multumesc pe Charliee)

Last edited by Ciubey on 17 Feb 2008, 15:28, edited 2 times in total.

17 Feb 2008, 14:54
Profile
CS Staff Leaders

2. esti primul pe kre-l banez :D

3. srry dar ai fost prea nesimtzit. hf

17 Feb 2008, 15:08
Profile
Master of Spam

la 1 ai avut dreptate(scuze)....dar 3..nesimtit dc? ca am spus lucrurilor pe nume :roll: ....e tare faza chiar mai facut sa rad

la 2 kiar ma simt onorat :twisted:

17 Feb 2008, 15:11
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 0
=))))))))))))))))) imi palce de charliee asta .... de cate ori am citit posturile lui...va dat clasa la toti.......si iti spun eu ca devil nu e prost charliee .....chiar daca o sa ma iei si pe mine peste picior ca pe toti ceilalti......dar ma doare undeva...ca nu sunt la mana ta 8) ..... si a nimanui...dar sa vb asa despre devil....nu ai dreptul...ce daca esti mare pe forum....iti spun eu ca tu esti dilit la cap nu devil =))))))) mai fa o pauza ....lasa cs-ul :roll: .... #-offtopic

17 Feb 2008, 15:55
Profile
CS Staff Leaders

daca nu va convine ducetzi-va pe alt server/forum kre sa va asculte durerile.

Sfat: cand esti mic si prost (a nu fi considerate insulte --- mic = tanar, fara experientza; prost = lipsit de inteligenţă, fără judecată --- kre se pot trata cu inaintarea in varsta si cu mersul la scoala) nu scrie tot ce-tzi trece prin cap.

17 Feb 2008, 19:15
Profile
Suspect de spam

mah..desi as zice ca e cam rau charlie.. are dreptate :x :!: :!:

17 Feb 2008, 20:45
Profile
Nou Venit

Frate nu am spus ca charliee e marele drac si noi niste ingeri...dar a gresit o data :oops: si nu murea daca recunostea...dar ne-am plimbat in juru cozi...

P.S. Daca nu a gresit ar trebui sa arate dovezile pe care sa bazat atunci cand a dat ban (cum nea spus si el o data)
..ms..pt k mi ai lu at "aparearea"..oricum ma oftic ca are god si e noob in rest..totu bn;)..dak ar mai invata cs ar fi bine...dak ai admin sti si c e codul asa e mentalitatea lui..deci u cu slot sau c ai nu sti c e cod..doar el stie...si alti buni ca el:)...dak aveam cod recunoasteam sau nu mai vb asa aiurea..dar bann fara motiv....poze facute curat...demo din parti...doar strategia lui..cu tinta cu alea ..faze din matrix c a zis el in fine..ciao:).. ******.ro ..dak esti asa bun pe serveru tau...si vb acolo

23 Feb 2008, 23:11
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.