View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 06:22

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 qN - b3cHeR 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post qN - b3cHeR
sal....m-i sa dat bann aiurea:(...mi sa facut poza ...am dat id....am dat poza la un admin....si adminu caruia i am dat poza ..imi zice ca am fost prins cu wall ...nu in poza ci cu demo....Nu am avut nici un cod si nici nu am....si adminu care a facut si vazut demo in care eu eram "codat" nu crek stie cs..nu-l insult...deci se mai jok si la sunet ;) deci va rog sa va uiteti bine pe acl demo...ast rasp MULTAM:)

11 Feb 2008, 23:27
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
:) lasa-te pls. wall pe fatza. no comment. al dracu sunete. itzi arata fiecare pe unde e cumva? de sareai imediat cu tzinta direct pe el? mah omoram la inceput si apoi stateam si ma uitam pe tine. m-am uitat o runda, 2. 3... si mereu acelasi lucru. poza nu isi avea sensul avand in vedere atatea coduri existente cu one click button wall on/off ... cand era pe wall pe fatza.

nu esti primul pe server cu asa ceva

pacaleste-i pe altzii, pe alte servere

Last edited by Charliee on 13 Feb 2008, 03:19, edited 1 time in total.

12 Feb 2008, 00:32
Profile
Nou Venit

Post mdea
Charliee wrote:
:) lasa-te pls. wall pe fatza. no comment. al dracu sunte. itzi arata fiecare pe unde e cumva? de sareai imediat cu tzinta direct pe el? mah omoram la inceput si apoi stateam si ma uitam pe tine. m-am uitat o runda, 2. 3... si mereu acelasi lucru. poza nu isi avea sensul avand in vedere atatea coduri existente cu one click button wall on/off ... cand era pe wall pe fatza.

nu esti primul pe server cu asa ceva

pacaleste-i pe altzii, pe alte servere

Bai baiatule....mai invata cs tata...dak inru iara pe server la fel se int ..oftik e prea mare pe voi...c crezi k imi e lene sa intru pe alt server...sau dak eram codat nu mai faceam gura ....dar c sa va cer ..knd cineva jok bine ...e codat ...cand am jucat cu numele SmeQ ..poze in fiecare zi si nik..eram curat.. am schimbat numele si de oftik bann..bai halal server si halal admin..ala care facu demo si a constat ca cik eu am wall....habar nu are cs - eu zic sa mai inveti cs si sa iti cumperi casti;)..bunilor si cand joci joci si la bulan si cu cap k acolo unde ma uit sau ma uitam logic trb sa vin CT..sau T dar ...si faptu ca te am lu at d n-ori si te ai oftiact ..trb sa faci poze cand zici ca's suspect ..nu demo k habar nu ai sa te uiti la un demo..intrb pe skynet si iti zice el..pana atunci jok cu boti bunule

12 Feb 2008, 17:40
Profile
Nou Venit

Post demo
as vrea demo si eu daca se poate,pt. curiozitatea personala. :)

12 Feb 2008, 18:39
Profile
Nou Venit

Post Re: demo
Flame wrote:
as vrea demo si eu daca se poate,pt. curiozitatea personala. :)

si eu il vrea:) ..

12 Feb 2008, 23:37
Profile
CS Staff Leaders

2 ai filtru de sunet? pt k sa auzi acei pasi de care zici tu itzi trebuie un super filtru de sunet, k sa filtrezi sunetul dat de trasul armelor cu cel al pasilor (aia mai erau si departe k sa-i auzi, poate doar daca era o "randunica" pe tocuri alergand pe marmura, asa da )

3 unu este sa-i auzi, dar sa iesi mereu cu tzinta pe ei... e altceva

4 m-am uitat f bine la tine... stiu ce e ala cod. ieseai cu tzinta doar cand aparea kreva, dadeai zoom doar inainte sa apara kreva dupa perete (exact atunci, nu inainte, nu dupa)

5. nu ai inventat tu jocul asta. sunt jucatori de n-ori mai buni k tine pe server.
si nici unu nu are probabilitatea de 100% cu iesitul direct pe tzinta dupa perete.

6 a fost o faza super tare... una dupa kre mi-am dat seama imediat k erai codat. erai in groapa pe dust2 si stateai cu tzinta spre peretele din stanga de la A ( pe unde ies ct-ri cand fac dreapta si se duc spre groapa de langa poarta), La un moment dat ai dat zoom direct acolo, soto venea kreva dupa zoom-ul rapid pe kre l-ai dat ( asteptai sa iasa, iar pana atunci te jucai cu tzinta aiurea... sau poate doar cu butonul de la wall on/off) dar pustiu s-a oprit la limita, pana sa iasa dupa perete, tu totusi ai tras... . Apoi a urmat o pauza de inca 5 secunde, cand iar te jucai cu tzinta (adica era pusa intr-o zona in kre nu puteai trage dkt in peretele imediat din dreapta frontal al gropii), apoi iar zoom rapid in acelasi loc unde pusese-i si inainte, si cum a iesit ai tras direct in el.
Eu nu zic k nu puteai sa stai sa asteptzi cu tzinta acolo, dar sa dai zoom exact inainte sa iasa, de 2 ori consecutiv, in rest punand tzinta aiurea... e prea de tot.
Acum revin explicand cum mi-am dat seama k acel ct prima oara s-a oprit exact la limita: simplu, dupa zoom-ul rapid si trasul pe langa (din moment ce ct-ul se oprise la limita, nu s-a intersectat cu acel glontz :D ), a omorat un tero noob kre era sus la cuti, kre nu avea nici o treaba, el se plimba pe margine nefacand nici un gest kre tzi-ar fi indicat k se apropie un ct)

7. un exemplu si mai clar: erai in panta din dreapta bazei de la tero, kre ducea spre tunel. in panta erai acoperit de acel perete din dreapta al pantei. te uitai in fatza ba te intorceai cu fatza la peretele din dreapta. nu vedeai nimik, binentzeles in dreapta (aveai ditamai pertele---- nu vedeai fara wall, la asta ma refeream) iar te uitzi in fatza, iar in dreapta, iar in fatza, apoi iar in dreapta si asteptzi 1 secunda, si apoi direct cu zoom-ul pe
tzinta. inca un frag

8 in B, dupa cuti, sus pe platou. te uitai ba cu zoom-ul pe usa din b, ba prin cutia din fatza tunelului, ba spre tunel (faza cu pasii am explicat-o mai sus---nr2) iar cu tzinta total aiurea (soto aveai treaba cu alte butoane de pe tastatura) iar pe cutie... si apoi sari direct cu tzinta pe inamic. pac mort.
k oi fi avut si aim... neimportant. banul tot ban ramane

9 si alte faza interesante... cu toate acestea fiind spuse, eu itzi doresc mult succes pe celalalte servere kre apreciaza ogc-ul, pardon, skilul tau

10. nu a fost vreun codat pe acest server kre de fiecare data cand primea ban sa nu intre aici pe forum si sa se bata cu pumnii in piept spunand k el e prea bun pt noi... si k noi suntem niste noobi, si nu recunoastem jucatorii adevaratzi, bla bla bla etc etc. Hf in alta parte

p.s.1: nu avea nevoie de nici un demo. juca numai la faza cu peretele... in rest era km degeaba... . era wall pe fatza... 0'ranga'n cap style. Pardon, 0'ranga'n cap era maestru :)

p.s.2: skynet i-a luat apararea si lui exceed si nu prea a fost k el. n-am ce sa-l intreb

Last edited by Charliee on 13 Feb 2008, 03:22, edited 2 times in total.

13 Feb 2008, 00:00
Profile
CS Team

Puncte Evo: 13
daca nici Charliee nu cunoste codatii si metodele atunci cine...?gg si nu tre sa le acordam atata atentie tuturor...:D

13 Feb 2008, 00:29
Profile
Banned
Banned

daca nici Charliee nu cunoste codatii si metodele atunci cine...?gg si nu tre sa le acordam atata atentie tuturor...:D

scuza`ma k te intreb ... da cine crezi k e Charliee ,Dumnezeu ?! ;)

ps: Charliee.. mai uitete odata ,si iar ,si iar ,si iar pana iti dai seama de mai multe lucruri la dem`o ala... si ai sa vezi k il acuzi degeaba.
poate pui si public demo`ul. (http://www.netdrive.ws/)

13 Feb 2008, 20:16
Profile
CS Staff Leaders

:?: :) ela e latura feminina a lui qn - b3cher ?

banul ramane. end of story

p.s.: cine a zis ceva de demo? daca a facut kreva demo, e bine venit sa-l puna. Sau asta e doar o alta nascocire?

13 Feb 2008, 20:53
Profile
Nou Venit

:?: :) ela e latura feminina a lui qn - b3cher ?

banul ramane. end of story

p.s.: cine a zis ceva de demo? daca a facut kreva demo, e bine venit sa-l puna. Sau asta e doar o alta nascocire?
..dak nu sa facut demo...pe c ai dat u bann...zi k te ai ofticat si k nu sti cs si te cred;) e simplu....mai esti si god:))

14 Feb 2008, 22:43
Profile
CS Staff Leaders

Bunule ia-tzi skilu si dute pe alte servere... Pa

15 Feb 2008, 02:02
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Scuze ca ma bag...dar am citit pe undeva pe forum(postat si de u si de vim) sa nu acuzam fara dovezi...vreau sa vad si eu dovezile alea pe care te-ai bazat u ca qN - b3cHeR are coduri....si sti care mai e faza charliee?...daca alt admin facea ce ai facut u(adica sa dea ban pe intuitie) acuma nu mai avea admin....

P.S. Cine e de acord cu mine???

17 Feb 2008, 04:37
Profile
Suspect de spam

nu te astepta sati raspunda vre-un admin :lol: :lol: :lol:

dar noh... eu is deacord cu o singura chestie...
Quote:
...daca alt admin facea ce ai facut u(adica sa dea ban pe intuitie) acuma nu mai avea admin

da zic ca nu merita sa ii sapi groapa lui charlie.. ca el tot timpu a fost corect .. si cred ca daca a dat banu asta.. a avut chiar motiv intemeiat :evil: :evil: .. si poate ..ca singurul in masura sal traga la raspundere este Vim .. nu noi :roll:
soo... bft in continuare :wink:

17 Feb 2008, 11:30
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Frate nu am spus ca charliee e marele drac si noi niste ingeri...dar a gresit o data :oops: si nu murea daca recunostea...dar ne-am plimbat in juru cozi...

P.S. Daca nu a gresit ar trebui sa arate dovezile pe care sa bazat atunci cand a dat ban (cum nea spus si el o data)

17 Feb 2008, 11:44
Profile
CS Staff Leaders

ciubey_devil esti batut in cap? dovada era mai sus. am scris-o. si nici mkr b3ncher n-a zis ceva de ea. asa k o citesti si apoi vizualizezi cum a fost toata treaba.

tu ma chestionezi? ma faci sa rad. ai admin? sti ceva despre coduri? te crezi bun? sau doar suparat pe mine k skynet are admin si tu inca n-ai dkt slot?

vi tu sa ma chestionezi k tzi s-a sculat tzie? ce drept ai tu? eu cu vim am facut regulile. da. pt k n-avem incredere in banurile date fara dovada. dece? pt k am primit, de la admini, o groaza de poze in kre ma intrebau pe mine dk poza e curata sau nu. Nu isi dadeau seama nici din poze.
Deci ei nu stiu, eu stiu. e clar acuma?

Cand ai sa fi mkr admin si o sa sti ce e ala cod, potzi sa te iei de mine atunci. Dar tu esti mic momentan. De n-ori ori in joc ai zis de n oameni k-s codatzi. M-am uitat si nu aveau nimik. Si acu vi sa imi faci morala?

knd esti mic stai jos si taci. k?

17 Feb 2008, 13:16
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.