View unanswered posts | View active topics It is currently 12 Dec 2017, 19:49

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 Adminul AuCi 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post Adminul AuCi
AuCi ar trebuii sa mai inveti sau sa pui niste ochelari cand te uiti la o poza. Arata-mi si mie unde este wall in poza facuta lui Amar.
Rog unban 195.5.126.13 este acelasi ip de pe care joc eu. Amar este prietena mea. Rog sa se uite altcineva la poza sa se convinga. Si AuCi cand ceri o poza mai zici si te rog sau in orice caz ceva mai politicos. NU de genu "id si poza repede" ca nu pierzi trenul. Id meu :mortal_saibot id Amar : hani_al_maktoum.

11 Feb 2008, 21:40
Profile
Banned
Banned

Auzi man eu ma grabeam sa ies si u de aia comentezi ca mam purtat cu ia asa ca rpd si incauna bones ma rugat noh.

11 Feb 2008, 21:46
Profile
Nou Venit

Post ...
Nu comentez nimic. De Options/.. cum naiba e : show center names ati auzit? daca era wall se vedea omu prin perete. b)nes habar n-am cine e ala ii face placere sa dea ban-uri din cate am vazut. BUn oricum rog pe cei mai mari care se ocupa de dat admine sa nu-l sanctionati pe AuCi la derutat scrisul care se vede pe perete si na omul mai si greseste ,dumnezeu stie cate ban uri am dat si eu aiurea pe alte servere cand am fost incepator in ale adminului.

11 Feb 2008, 22:15
Profile
Banned
Banned

Austa numi place la cativa rpd si sare ca ce ca cum ca dece nu asa ce dece nu aia...... calm trebuie facut lucrurile si dau si eu un lol de lol playeri daca intra un admin numa asta auzi ala wal uitate auci pe el dupaia zice altu auci si ala wal.Degeaba le zic mah oameni buni stati sa vad ce zic si eu sa vad daca mie suspect. asta E :cry:

12 Feb 2008, 12:48
Profile
Incepator

eu nu am inteles nimic din ce ai scris acolo auci....

12 Feb 2008, 13:56
Profile
Nou Venit

Austa numi place la cativa rpd si sare ca ce ca cum ca dece nu asa ce dece nu aia...... calm trebuie facut lucrurile si dau si eu un lol de lol playeri daca intra un admin numa asta auzi ala wal uitate auci pe el dupaia zice altu auci si ala wal.Degeaba le zic mah oameni buni stati sa vad ce zic si eu sa vad daca mie suspect. asta E :cry:

Stiu cum este.Toti iti sar pe cap cand esti admin si vad pe cineva ca le da prin pereti.Sincer nu m-am suparat pe tine ,m-am enervat putin pt. ca asta se intampla pe orice server cand intra Amar: banned by console :).Mai mult a jucat pe unele servere luni intregi si dupa o mie de poze din nou "banned". Sper ca vim si m1nos sa nu te sanctioneze si poate chiar sa te avanseze fiindca am vazut ca joci mult pe server si chiar iti pasa ca jocul sa fie corect.

12 Feb 2008, 14:38
Profile
Banned
Banned

mA REfeream playeri is cam interesati cum adminez si tot ma sfatuiesc
numi place lucrul asta ma da peste cap

12 Feb 2008, 15:43
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
Amar .. Amar in primul rand e o fata care ne cam arde la cs ... `
Nu e codata i-am facut si eu un album de poze` ...

16 Feb 2008, 03:01
Profile

Puncte Evo:
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.