View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:29

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 pa' 
Author Message
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Post Re: pa'
Treaba sta in felul urmator...
Tu ai primit ban... Pe care il meriti. Daca te bucuri de raul altcuiva rezolvam si treaba asta ca nu sunt multi jucatori pe server din Tulcea. Cel mai porbabil in urma faptului ca ai primit ban te-ai dus la cei de la net si i-ai rugat sa iti schimbe ip-ul pentru ca al tau era deja listat...
Dar cum nu ai putut sa taci... Stii vorba aia... Nu imi place sa jignesc asa ca te las sa o deduci tu...
Clasa ta de ip este urmatoarea:
85.121.48.0 - 85.121.55.255
Ce zici un ban pe clasa te linisteste?

========================================

Daca esti arogant si te bucuri de necazul altei persoane vezi ce se inampla?
Six ban permanent.
Daca iti schimbi ip-ul ban pe clasa.
Cum am mai spus evo2 te asteapta sau stai... k si acolo ai ban...

14 Apr 2009, 10:50
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 4
SabeR stii ce imi pare mie rau, e ca am pierdut timpul pe forumul si pe serverul vostru crezind ca am cu cine sa vb Voi nu meritati efortu sa fiti bagati in seama (excluzind anumiti admini care chiar isi fac treaba si care chiar inteleg ce inseamna sa fii admin)restu sunteti de umplutura si stricati acest server. in stilu asta o sa ramineti doar admini si cu owneri pe server.tu crezi ca daca jucam codat mai faceam atita tam tam .Dar am crezut ca meritati efortu da m-am inselat.vim ai grija tati pe cine pui admin ca o sa ramai singur pe server.(mai mult din jumate din bageti care se ocupa de server nu au nici o treaba cu ce inseamna mentalitatea de admin)Respect ptr toti cei care m-au ajutat pe acest server ptr restu ramane la latitudinea fiecaruia.

14 Apr 2009, 23:32
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Eu am cautat dupa ip pentru ca esti arogant si ca te bagi aiurea in discutii. Daca nu te bagai poate nu luai ban atat de repede. Eu nu inteleg cine a scos banul tau pentru ca ai ip static...poate a dat vim un reset la lista dar daca nu chiar o sa vorbesc cu el sa verifice. Daca avem printre noi admini care sa te fi ajutat in mod voit te rog sa imi spui cine sunt acestia sa avem putin grija de ei, poate te si urmeaza... Referitor la faptul ca tu spui ca nu te stresai ata de mult te rog sa cauti posturile lui Zaru, Pioneza sau Spawn. Acesta fiind doar un exemplu. Numai bine si hf pe alte servere!

15 Apr 2009, 08:26
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.