View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 17:50

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
 Reclaamtie catre sica 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post Reclaamtie catre sica
o recalmatie catre SICA... eram aseara in cursul orei 17:10pe srv si sica mi pus niste intrebari ce caut pe srv... ca esti interzis pe acest srv... si eu i-am zis pei daca mi sa scos banul ce vrei sa stau de pomana sa nu intru... el pei cine ti-a scos banul ... nush... cred ca sau dat restart la banuri...

Oricum ce am facut atata de rau de sunt interzis ... are boala pe mine sau ce.. cand alti iau ban pe coade de fiecare daca ... oricum parca stiu ca si au luat si el ban pe cod asa ca ...

Cu respect
Aiurea

06 Apr 2009, 08:47
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Post Re: Reclaamtie catre sica
Odata ce ai fost prins cu coduri esti poftit sa cauti alt server de cs pe care sa joci in continuare.Numai bine

Cu respect
Espada^6

06 Apr 2009, 11:39
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 70
El nu a fost prins cu coduri,ci a facut reclama unui site drept pentru care a primit ban.I-am intrebat si pe baietii din staff daca i-a scos careva banul si toti au zis ca nu,deci acesta ramane.Eu te-am intrebat cat se poate de civilizat daca ti-a dat cineva permisiunea sa joci pe server din nou,la care tu mi-ai zis: stii ce inseamna restart la banuri sau nu vezi?Eu nu am nimic impotriva daca joci tu sau nu pe server,dar pana la clarificarea situatiei tale banul ramane.

06 Apr 2009, 14:21
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
auzi sica sa fim seriosi... daca sa dat restart la srv ce drk vreti sa fac sa stau sa nu joc acum trebuie sa si intreb... dao drk ce treaba.. acum ii opresc pe minos si pe dorin pe strada frate ma alsati si pe mine sa joc...

daca vrei vb cu eii.. nui problema...

06 Apr 2009, 18:41
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 70
NU cred ca era nevoie sa-i intrebi pe minos sau pe Dorin chestia asta pe strada,era simplu sa faci un topic pe forum,ca deaia exista,aici se discuta in mod civilizat problemele si se rezolva,sau macar se incearca...

06 Apr 2009, 18:58
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.