View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:26

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 ban 
Author Message
Incepator

Puncte Evo: 1
Post Re: ban
asa e mane ,ma cert cu aia de 2 zile pe forum :)) ...niste copii frustrati...habar nu au sa foloseasca comenzile...bordura ala care mi-a dat ban,imi face poze cu admin_screen si ma intreaba pe mine de ce e poza alba...ca el nu a vazut nici un flash cand mi-a facut poze :lol: si imi trimite un set de poze facute cu admin_ss ca...monstra sa imi dau eu seama cam cum ar trebui sa arate pozele mele :)) ...apoi ma intreaba daca alte poze needitate nu am...i-am zis ca mai am unele de cand eram mai mic ,dar nu le-a vrut pe alea :lol: ...cum eu nu am poze in cs ptr ca le sterg imediat ce mi se fac(tocmai ptr a le gasi imediat si a nu exista suspiciuni) i-am dat pozele in mai putin de 10 secunde...si el imi spune ca sant editate...un nebun ...i-am dat ignore ca era aproape 12 noaptea si m-a umplut de nervi... chiar vroiam sa merg la somn si zic sa mai intru odata pe server sa vad ce mai e pe aici...si erau doar 2 playeri pe dust2x2 ,iar pe evo2 erau 21 de playeri...si m-a mancat in ... sa intru de curiozitate ....
singura problema este cu numerotarea pozelor...apar 2 poze cu acelasi nr :poza 2 din 3 sau asa ceva nu imi mai aduc aminte sigur...asta din ce cauza e? de la cs-ul meu sau de la server? parca a existat si aici intr-un timp problema cu numerotarea pozelor?

23 Mar 2009, 18:08
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
bala wrote:
singura problema este cu numerotarea pozelor...apar 2 poze cu acelasi nr :poza 2 din 3 sau asa ceva nu imi mai aduc aminte sigur...asta din ce cauza e? de la cs-ul meu sau de la server? parca a existat si aici intr-un timp problema cu numerotarea pozelor?

De la server.
Update-urile care sunt facute la geronimo, prima data sunt instalate pe evo1 si dupa o perioada de teste, daca totul este ok, sunt instalate si pe evo2.
Tie ti`au fost facute poze inainte cu cateva ore de a face update si acolo :)

Freelance code | Blog personal

23 Mar 2009, 18:11
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
COQs wrote:
Opyum hai sa iti zic cum e si cu jucatoru novice si cu jucatoru cu experienta si de ce nu am stiut sa dau poze.Eu prima uara am jucat CS acum vreo 8 9 ani ,atunci eram chear bun aveam si un clan ne gaseam cu alte clanuri bla bla bla bla.Eu de vreo 7ani nu am mai jucat nici un fel de joc nici CS nici altele.In luna decembrie a anului trecut am decis sa instalez din nou CS Am intrat pe un server ,am jucat vreo 2zile dupa care un admin mia cerut pozele (habar nu aveam ce vroia sa zica) nici n-am avut timp sa raspund mia dat ban dupa 20 sec,dupa care am intrat pe alt server unde avea ca protectie impotriva wall-ului (iti face ecranu negru )i-am intrebat pe admini dupa sait cum e cu pozele si mi-a zis ca nu e treaba mea ,pe acel server era admin si KiDzOr care am impresia ca e admin si aici sau a fost .Dupa care am intrat pe Evosys ,deoarece acolo incepuse sa mi se intepe.Aici a venit si ziua pozelor (si am impresi ca am intrebat si aicia de poze si acelasi raspuns)si dupa ce am jucat cam vreo 30 de zile Espada mia facut poze si i-am zis ca nu prea stiu sa umblu dupa care am luat ban.A doua zi Goku dupa evo 2 mia facut poze a avut rabdare si am reusit sa le trimit ,vazind cite poze aveam acolo dupa ce i le-am trimis am decis sa le sterg sa i mi vina mai usor pe viitor.dupa care am luat legatura cu sica si iata-ma aici.Asta e adevaru daca il cunoasteti pe KiDzOr intrebatil ca am jucat si pe serveru celalalt si nu au fost niciodata probleme NU AM JUCAT NICIODATA CU CODURI si faptul ca nu am dat pozele in momentul respectiv Opyum nu inseamna ca am avut CHEAT, INSEAMNA CA NU AM STIUT si as vrea owneri sa fie intelegatori.O a 2 sansa.

Ca sa ne intelegem si noi putin:
1) Nu ti-am cerut istoria de cand joci tu CS.
2) Nu am acuzat de cod (am zis ca se deduce) nu si ca aprob, asta este intre tine si adminul care te-a banat. Forumul este pentru datu' cu parerea.
3) Daca tot incercam sa rezolvam ecuatia: jucator novice / jucator bun + sa dam poze cand admin face admin_ss <#id|nick> <nr. poze> = erai constient ce trebuie sa faci pentru ca nu esti de doua zile pe server ci din contra ai ceva timp de cand joci si ai vazut cum sta treaba cand cineva este luat la 'control'.
4) Toata lumea pare sfanta si inocenta dar ... totusi putin simt de raspundere nu strica si NU CRED ca esti un copil.

Image

23 Mar 2009, 20:15
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 4
Ma bageti atit am avut sa va spun ,daca vreo data imi scoateti banul dati-mi si mie un bip .diferenta dintre mine si alti fiindca eu v-am explicat ca am gresit (si chiar am gresit din NESTIINTA)in timp ce ei gresesc cu buna stiinta ,dau un restart la culcalator (IP dinamic) :evil: Si in acelasi timp as dori ca owneri sa intrebe si parerea celorlalti baeti care se ocupa de server Si ce cred ei daca am jucat sau nu cu cheat in decursul celor 30 40 zile cit am jucat pe server. 8)

-- Mon Mar 23, 2009 22:03 --

Ura si la gara ne vedem pe Evo2

23 Mar 2009, 22:40
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
Post re:ban
il cred pe coqs nici eu nu am stiut de poze si joc counter de 9 ani si acuma 2 sau 3 luni am auzit e poze cand am intrat prima oara pe evosys si ma banat zmb.mzq si avea dreptate am jucat cu wall dupa care miam cerut scz si sa imi scoata banu ca nu mai joc codat si de atunci numa pe evo joc si acuma primesc ban aiurea fara sa stiu

24 Mar 2009, 17:00
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: re:ban
knd-smokie wrote:
il cred pe coqs nici eu nu am stiut de poze si joc counter de 9 ani si acuma 2 sau 3 luni am auzit e poze cand am intrat prima oara pe evosys si ma banat zmb.mzq si avea dreptate am jucat cu wall dupa care miam cerut scz si sa imi scoata banu ca nu mai joc codat si de atunci numa pe evo joc si acuma primesc ban aiurea fara sa stiu

Ai gresit forum-ul. Ai treaba cu http://cs2.evosys.ro/forum/

Freelance code | Blog personal

24 Mar 2009, 17:20
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.