View unanswered posts | View active topics It is currently 20 Jan 2018, 18:32

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 ban 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 4

Post ban
Am luat ban ,motiv(restanta poze) ,asta ce mai e ?8)

20 Mar 2009, 20:28
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Post Re: ban
Eu am dat acest ban si asa o sa ramana.
Din moment ce in topic-urile de mai jos a fost decis ca banul ramane tu ce crezi? Daca stergi pozele cine este vinovat?

viewtopic.php?f=10&t=1108
viewtopic.php?f=10&t=1109

20 Mar 2009, 23:29
Profile
Nou Venit

Post SaBeR
Daca imi schimb IP si nick ul si intru sa joc esti mai multumit?NU joc codat,nu am jucat vreo data codat si nici nu o sa joc codat vreodata .POti sa l intrebi pe GOKU ca imediat in ziua aia sau a doua zi mia facut si el poze pe evo 2 si cu greu i =am dat pozele ,dupa care vazind ca am multe poze in fisier le-am sters (eu ne mai deschinzindul niciodata acest fisier).Si vreau sa ma crezi ca asta e adevaru .

Moderator message:
Foloseste butonul "Post Reply" pentru a raspunde la un topic deja existent.

21 Mar 2009, 00:15
Profile
Master of Spam

Adminul care ti-a dat ban a hotarat ca acesta ramane. El a stiut de ce ti-a facut si ce a vazut mai bine. Atat timp cat ai sters pozele nu avem de unde sa stim cum joci tu si ce faci. Imi pare rau dar regulile sunt reguli.
Salut si numai bine!

21 Mar 2009, 01:20
Profile
Nou Venit

Da eu te intreb alceva, daca imi schimb IP si nick ul si intru sa joc esti mai multumit?

21 Mar 2009, 20:00
Profile
Master of Spam

Goku e admin pe Evosys2 nu aici. Daca ei iti permit sa joci acolo e treaba lor. Aici nu ai voie sa intrii.
Dc sa stergi pozele? Ocupa spatiu pe hdd???
Poti sa faci ce vrei... Asta e problema celor ca au net de "calitate"... Oricum o sa te prindem din nou si ghici ce?

22 Mar 2009, 01:21
Profile
Nou Venit

Tu nu intelegi ca nu ai ce sa prinzi,ca nu a existat nicio infractiune .nu am jucat codat .asta nu vrei sa intelegi.

22 Mar 2009, 11:05
Profile
Master of Spam

Ok... Daca intradevar nu e vorba de o infractiune unde sunt pozele?
Fara poze ai ban!!!
Nu ma intereseaza de ce le stergi tocmai pe alea... Si nu cred k joci cs de ieri si le stergi sa nu ocupe loc pe hdd...
Numai bine!

Topic Closed!

22 Mar 2009, 11:42
Profile
Nou Venit

mai am si eu o intrebare ,aici cind se prescriu faptele ?sa stiu si eu daca mai am vreo sansa.ca eu fata de alti am gresit o data si fara sa vreau si alti gresesc zilnic intentionat si li se da drumu sa joace in continuare din diverse motive.da asa e cind dai peste niste oameni caposi si lipsiti de intelegere,

22 Mar 2009, 14:04
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Deci COQs aici este ceva suspect. In primul rand zici ca ai sters pozele (din greseala), OK bun! Dar felul cum joci nu te claseaza ca un jucator novice (incepator) ci unul care stie sa joace si are ceva experienta in Counter Strike. Faptul ca nu ai dat pozele se deduce clar ai fi avut cheat in momentul respectiv. Te-am mai vazut pe server dar greseala mea ca nu te-am banat crezând ca problema a fost rezolvata.

Ai fost pe server cand au fost facute poze la jucatori si in orice caz stiai ca daca ti se face tie trebuie sa le dai deci nu ai unde sa te ascunzi. Decizia lui Saber este una corecta din punctul meu de vedere! Trebuia sa te gandesti de doua ori inainte sa iei o decizie.

Acuma ramane la si la latitudinea ownerilor.

Ce nu inteleg eu este:
COQs wrote:
[...]am gresit o data si fara sa vreau si alti gresesc zilnic intentionat si li se da drumu sa joace in continuare din diverse motive[...]

Sunt curios cine sunt respectivii..

Image

22 Mar 2009, 21:12
Profile
Nou Venit

Opyum hai sa iti zic cum e si cu jucatoru novice si cu jucatoru cu experienta si de ce nu am stiut sa dau poze.Eu prima uara am jucat CS acum vreo 8 9 ani ,atunci eram chear bun aveam si un clan ne gaseam cu alte clanuri bla bla bla bla.Eu de vreo 7ani nu am mai jucat nici un fel de joc nici CS nici altele.In luna decembrie a anului trecut am decis sa instalez din nou CS Am intrat pe un server ,am jucat vreo 2zile dupa care un admin mia cerut pozele (habar nu aveam ce vroia sa zica) nici n-am avut timp sa raspund mia dat ban dupa 20 sec,dupa care am intrat pe alt server unde avea ca protectie impotriva wall-ului (iti face ecranu negru )i-am intrebat pe admini dupa sait cum e cu pozele si mi-a zis ca nu e treaba mea ,pe acel server era admin si KiDzOr care am impresia ca e admin si aici sau a fost .Dupa care am intrat pe Evosys ,deoarece acolo incepuse sa mi se intepe.Aici a venit si ziua pozelor (si am impresi ca am intrebat si aicia de poze si acelasi raspuns)si dupa ce am jucat cam vreo 30 de zile Espada mia facut poze si i-am zis ca nu prea stiu sa umblu dupa care am luat ban.A doua zi Goku dupa evo 2 mia facut poze a avut rabdare si am reusit sa le trimit ,vazind cite poze aveam acolo dupa ce i le-am trimis am decis sa le sterg sa i mi vina mai usor pe viitor.dupa care am luat legatura cu sica si iata-ma aici.Asta e adevaru daca il cunoasteti pe KiDzOr intrebatil ca am jucat si pe serveru celalalt si nu au fost niciodata probleme NU AM JUCAT NICIODATA CU CODURI si faptul ca nu am dat pozele in momentul respectiv Opyum nu inseamna ca am avut CHEAT, INSEAMNA CA NU AM STIUT si as vrea owneri sa fie intelegatori.O a 2 sansa.

22 Mar 2009, 23:48
Profile
Master of Spam

Banul ramane!!!Ceea ce zici tu nu se poate verifica. Eu nu am nimic personal cu tine dar regulile sunt reguli!
Evosys2 te asteapta, observ ca acolo nu iau masuri. . . stii ce ma mira k nu ti au dat ban k joci mai bine decat ei. . . :)) si k le strici rank-ul :))

23 Mar 2009, 10:41
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
SabeR wrote:
Evosys2 te asteapta, observ ca acolo nu iau masuri. . . stii ce ma mira k nu ti au dat ban k joci mai bine decat ei. . . :)) si k le strici rank-ul :))

:lol: scuze da nu m-am putut abtine :lol: chiar asa fac baietzii? :)) o sa dau si eu pe la ei o tura sa vedem 8)

23 Mar 2009, 11:24
Profile
Master of Spam

Mah eu nu te sfatuiesc. . .Eu cand am intrat ma injurau ca nu stiu ei sa foloseasca comenzile si ca nu joc k ei,.. adica nu ma lasam omorat. . . iar bala a luat ban k cica a editat pozele in 10 sec:)) eu nu am apucat sa le vad dar totusi :))

23 Mar 2009, 13:21
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
eh daca proplema se pune asa :)) prefer sa nu intru ca poate ne certam :)) dar tot ma tenteaza sa incerc :lol: 8)

23 Mar 2009, 16:11
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.