View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 15:43

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
 Am si eu o problema cu doi admini 
Author Message
Junior

Puncte Evo: 24

Post Am si eu o problema cu doi admini
De ceva vreme vad ca mai multi admini nu-si fac treaba..joaka si atat..ori nu cred ca pt asta au primit admin.Dintre acestia pot enumera pe BALA si 1NEBUN.Azi pe harta inferno sa intamplat ce puteti sa vedeti mai jos...dupa care am luat GAG .Daca BALA e prieten cu BANEL chiar nu ma intereseaza dar un admin trebuie sa fie impartial.Chiar rog sa se ia ceva masuri.

Eram sus la intrare in casa si ma calcam pe picioare cu Banel si asta a urmat (Las numai discutiile) harta era inferno

*DEAD* bAnEL : tintax esti prost X(X(X(X(X

*DEAD*(Counter-Terrorist) TINTAX : vb fruymos ca ma sui pe tine

*DEAD* bAnEL : date`n ****

*DEAD* TINTAX : bala un gag ceva ?

*DEAD* TINTAX : un ban ?

*DEAD* 1 Nebun : /restart

* Restarting game ...
* Loc de dat cu capul: http://forum.evosys.ro
*** bala killed BratulLungAlLegii with a headshot from glock18 ***
1 Nebun (RADIO): Fire in the hole!
bala : terminati cu injuriile ca va dau afara

TINTAX : admini ai vazut cum vb ?
(Counter-Terrorist) TINTAX : fa ceva
bala killed misu with usp
Free Games Tracker
CS 1.6, CS:CZero, CS:S, DoD, DoD:S
http://tracker.evosys.ro
1 Nebun killed done with usp
(Counter-Terrorist) TINTAX : ca sa nu fac plangere pe forum
(Counter-Terrorist) TINTAX : acum
(Counter-Terrorist) TINTAX : bala
(Counter-Terrorist) TINTAX : ai de gand sa faci ceva ?
*** 1 Nebun killed done with a headshot from m4a1 ***
1 Nebun killed Atty with m4a1
^F!oRyN^ : mah tintax zici k esti sorme:))
*** 1 Nebun killed POrta with a headshot from m4a1 ***

bala : ce mai vrei fratioru" ca mai mult vb decat joci?>

*** 1 Nebun killed $umy with a headshot from m4a1 ***

TINTAX : vezi-ti de viata ta
TINTAX : ma injurat

*** bala killed TINTAX with a headshot from m4a1

Dupa care am luat gag de la 1Nebun..in tot acest timp si bala si 1Nebun jukam nestingheriti fara sa faca ceva.Nu e prima oara cand se intampla asa ceva si se fac favoritisme.Ms mult de tot

Last edited by TINTAX on 13 Mar 2009, 23:01, edited 1 time in total.

13 Mar 2009, 19:33
Profile
Incepator

Puncte Evo: 1
Post Re: Am si eu o problema cu doi admini
probabil ai mai multe probleme ,dar asta ar fi una dintre ele...
parerea ta ca jucam nestingherit...ma "stingerisei" destul cu o harta inainte,cand vreo 10 runde la rand cereai slay,slayteam,kick ,ban...ptr faptul ca tu ,ct fiind, dadeai rush si nu puteai sa faci un frag ca mai statea cate unu la porti...am avut bunavointa sa-ti explic unele lucruri ,si am crezut ca te-ai calmat odata cu schimbarea hartii....cand s-a schimbat harta m-am dus pana la bucatarie sa-mi iau un pahar de apa,iar cand m-am intors la pc nu am vazut decat un monolog marca TINTAX in care aveai niste nemultumiri si cereai niste "gag","ban","fa ceva",etc...am transmis o atentionare sa o vada toata lumea si am intrat la joc...cand te-am intrebat care e problema,ai raspuns ca te-a injurat...cine? cand? cum?... apoi ai iesit...
in fine...daca asa de tare te simti neindreptatit ,imi cer scuze public

ps:iti promit ca data viitoare cand il vad pe banel ii dau 2 slap-uri si 2 kick-uri :evil: si...l-as trage si de urechi ...dar nu stiu comanda :mrgreen:
ps1: pe banel de pe evosys nu il cunosc,sngurul banel pe care il stiu e cel de la steaua bucuresti.

13 Mar 2009, 21:07
Profile
Junior

- "probabil ai mai multe probleme ,dar asta ar fi una dintre ele..." Cred ca e cazul sa inveti sa te controlezi in primul rand.
- ma "stingerisei" destul cu o harta inainte,cand vreo 10 runde la rand cereai slay,slayteam,kick ,ban... am cerut numai un slay si un kick pt un CT
dupa care statea runda de runda echipa care era afk dar nu te-a interesat nici asta
- "cand s-a schimbat harta m-am dus pana la bucatarie sa-mi iau un pahar de apa,iar cand m-am intors la pc nu am vazut decat un monolog marca TINTAX in care aveai niste nemultumiri si cereai niste "gag","ban","fa ceva",etc...am transmis o atentionare sa o vada toata lumea si am intrat la joc...cand te-am intrebat care e problema,ai raspuns ca te-a injurat...cine? cand? cum?... apoi ai iesit..." dupa cum poti sa vezi chiar jukai nestingherit si ai vazut toata discutia dar ai preferat sa mai faci un frag.Dupa ce ai vazut postul le dadeai kick la toti si ai incercat sa te comporti exemplar...dc oare ? Dc oare numai atunci cand sunteti atentionati va faceti treaba ?
-"ps:iti promit ca data viitoare cand il vad pe banel ii dau 2 slap-uri si 2 kick-uri si...l-as trage si de urechi ...dar nu stiu comanda
ps1: pe banel de pe evosys nu il cunosc,sngurul banel pe care il stiu e cel de la steaua bucuresti. " - Chestiile astea chiar nu ma intereseaza...nu am treaba cu Banel ci cu unul care admin si-l foloseste cum vrea si daca vrea..si mai ales pe cine vrea.Iar de iesit am iesit pt a posta...si oricum luasem gag de la 1Nebun deci chiar nu puteam sa-ti mai comunic ceva.

Sper ca se ia o masura si sa inveti in primul rand sa te porti si sa respecti jukatorii...nu de alta..dar esti admin.

Multumesc mult de intelegere.

13 Mar 2009, 21:18
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
TINTAX, data viitoare cand vrei sa iti fie citit post-ul mai citeste odata ce ai scris inainte sa inchizi pagina.

p.s.: exista butonul "edit"

13 Mar 2009, 22:20
Profile
Junior

Chiar nu inteleg ce am gresit ?

Asta e tot ? adika nu se iau nici un fel de masuri ?

Ms mult

13 Mar 2009, 22:59
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
TINTAX .... aici nu e vorba de masuri ca iti spun eu clar si raspicat ca nu o sa se ia masuri . Vrei sa afli si de ce ?
Tu esti genul playerului care inebuneste adminul ... : vezi ca ala e codat , dai slay lu ala , dai kick lu ala , fai poze lu ala etc.
Daca cineva ne-a pus pe noi aici inseamna ca a stiut de ce sa ne puna . Eu nu inteleg ce ai cu bala ? Poate omul chiar a fost la bucatarie sa-si ia un pahar cu apa , care e problema ? Si nu vad de ce nu a respectat bala jucatori ? Daca omul se afla in momentul acela in fata pc-ului sau iti garantez ca bAneL lua gag ... si se termina problema . Te rog si eu la randul meu alta data cand vrei sa faci o reclamatie fao cand un admin iti face tie ceva .... aici singurul vinovat e bAneL , si da stiu foarte bine ca are un limbaj de "mahala" din partea mea a primit nenumarate banuri ( 10min , 20min , 30min pt limbaj ) dar nu incerca sa scoti admini vinovati in chestia asta ca nu are legatura .
Code:
Alta data cand doresti sa faci o reclamatie mai ales unui admin gandeste-te inainte deoarece trebuie sa detii si cateva argumente puternice

Tu in momentul de fata nu ai avut nici unul . Stiu ca te deranjeaza cand vine 1 ca bAneL si incepe sa te faca in toate felurile dar vina este acestei specii de "om" care din pacate nu-i observam cei 7 ani de acasa.

GohaN ^^ has 400kg

15 Mar 2009, 12:35
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.