View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:18

Post new topic Reply to topic  [ 291 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Next
 bancuri bune 
Author Message
CS Team

Puncte Evo: 9
Post Re: bancuri bune
O banana si un vibrator pe noptiera unei doamne (bune :evil: )
BANANA:-Auzi ma vibratoare ...e prima oara pentru tine ?
VIBRATORU'L:-Nu ma...
BANANA:-Pai mai dute dr**u nu mai tremura asa ca ma sperii si pe mine!!! #-runhils

31 Dec 2009, 11:23
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 19
Un avion zbura spre Montreal, cand o blonda se ridica de pe locul ei de la Economic Class si se aseaza pe un loc de la First Class. Insotitorul de zbor o vede si o roaga sa-i arate biletul. Apoi, ii spune blondei ca ea a platit un loc la Economic Class asa ca va trebui sa se aseze in spate.
Blonda ii da replica: "Sunt blonda, sunt frumoasa, merg la Montreal si am de gand sa stau aici!"
Insotitorul intra in cabina pilotilor si le spune de bomba blonda care nu vrea sa stea pe locul platit ci sta la First Class.
Copilotul se duce la ea si incearca sa-i explice din nou cum stau lucrurile.
Blonda ii raspunde la fel: "Sunt blonda, sunt frumoasa, merg la Montreal si am de gand sa stau aici!"
Copilotul ii spune pilotului ca - probabil - vor trebui sa astepte pana la aterizare si acolo sa o dea pe mana politiei si sa fie arestata.
Pilotul ii raspunde: "Ce spui?...e blonda?...Ma ocup eu atunci. Sunt insurat cu o blonda. Eu vorbesc "limbajul"! Se duce la blonda, ii sopteste ceva la ureche, la care ea :"Oh, ma scuzati..." si se muta inapoi pe locul ei de la clasa Economic.
Insotitorul de zbor si copilotul sunt uimiti si il intreaba ce i-au spus de a reusit s-o faca sa se mute la locul ei fara sa mai faca scandal."I-am spus ca First Class-ul nu merge la Montreal!"

Dupa o vodca, o blonda ajunge in patul unuia. Multumiti, dupa, fumau o tigara:
- Auzi? zice el. Uita-te la mine si spune-mi: eu am fost primul barbat din viata ta?
Ea il priveste si zice:
- S-ar putea, ai o figura foarte cunoscuta!

04 Jan 2010, 11:22
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 7
Porcuşorul isteric se plimba cu bicicleta.
Iepuraşul se plimba pe lângă el:
— O să cazi, o să cazi, o să cazi!
Deodată porcuşorul cade într-o groapă, cu bicicletă cu tot.
Iepuraşul, de sus:
— HA! Ai văzut, ai văzut?
Din groapă se aude o voce răguşită:
— Parchez unde vreau eu!

06 Jan 2010, 23:28
Profile
CS Team

Puncte Evo: 9
2 serpu , tata si fiu se blimbau linistiti prin padure ...la care deodata serpisorul intraba:
-Auzi mai tata, noi suntem serpi veninosi?
-De ce ma intrebi fiule?
-Pai cred ca mi-am muscat limba!

07 Jan 2010, 14:24
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 14
2 prieteni stau de vorba despre femei :

- Cum frate faci tu de ai atatea femei pe langa tine? Ca eu nu reusesc deloc, mi-e rusine, nu stiu ce sa le zic.
- Pai e simplu,te duci intr-un bar si daca vezi vreo femeie la bar ii dai ceva de baut, incepeti sa vorbiti si gata.

Se duce asta la un bar si vede o femeie, o intreaba daca ii poate da ceva de baut, tipa accepta.

Trec 10 minute...trec 20 minute si nimeni nu scoate o vorba.
La un moment dat tipa se gandeste: „Plec pana la baie ca poate cand ma intorc imi spune si mie tipul asta ceva, poate deschide vreun subiect de discutie”
Tipul isi spune in minte: ”Cand se intoarce ii spun ceva, sigur deschid un subiect si gata”

Cand se intoarce tipa, tipul o intreaba:
- Si?….Te-ai ca**t?

Un preot catolic, unul protestant şi un rabin, după o obositoare conferinţă asupra religiilor, s-au hotărît să petreacă seara pe marginea unui lac. Zis şi făcut. Merg ei la locul cu pricina, discută vrute şi nevrute, după care hotărăsc să facă o baie în lac. Se dezbracă ei, lasă hainele pe margine, şi - goi puşcă - se aruncă în lac. După ce ies, nici nu apucă să se îmbrace şi trei femei trec prin zonă, venind spre ei. Din reflex, preotul catolic şi cel protestant îşi acoperă zonele intime, însă rabinul îşi acoperă faţa. Contrariat, preotul catolic întreabă:
- Bine, măi rabine, de ce nu faci şi tu ca noi, să îţi acoperi cu mîinile părtile intime?
La care rabinul răspunde:
- Nu ştiu cum este în comunitatea voastră, însă în a mea eu sunt recunoscut după faţă.

Moare tiganul batrin,iar fiul auzind ca e mai ieftin sa-l incinereze , se duce la crematoriu:
-Cit ma costa sa-l ard si eu pe tata?
-10.000 de lei.
-Auzi, dar mai in singe, nu merge facut?

Piranda dormea, Trandafir nu avea somn!
- Scola fah nebuna draq sa-ti spui o ghicitoare!
-Ia zi mo!
-Fah, ce-i negru, sta sub pat si incepe cu p?
-Paduchele?
-NU
-Puricele?
-NU
-Papagalu, nush mo, ce-i?
-Papucu fah tampita draq!!!! Se culca trandafir, aq apiranda nu mai avea somn.
-Trandafire, scoala mo sa-ti spui o ghicitoare!!
-Ia zi fah spurcato...
-Mo, ce-i negru, sta sub pat si incepe cu H?
-Hipopotanu!
-NU
-Hidrobicicleta!
-NU
-Hospitalu, nush fah colorato ce e?
- Halt papuc prostule!!!

07 Jan 2010, 22:56
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 19
O rusoaica o americanca si o romana se intalnesc ca sa isi spuna niste pareri, la care rusoaica spune:
-Nu se m-ai poate asa, si barbatii trebuie sa faca ceva, nu doar noi femeile, ar trebuii sa puna si ei mana la facut mancare, curatenie.
Americanca:
-Da mi se pare corect acest lucru, ar trebuii sa incercam.
Romanca:
-Da si mie, deci sa incercam sa le spunem.
Merge rusoaica acasa si ii spune sotului:
-Auzi, si tu ar trebuii sa ma ajuti la treburile casnice, mancare, curat, si sa ai si tu grija de copii.
Americanca la fel, si ajunge romanca acasa si ii spune sotului:
-Auzi ghita si tu ar trebuii sa ma ajuti la treburile casnice copii etc.
Se intalnesc dupa o luna la care rusoaica:
-Eh...dupa prima zi am vazut a luat matura si a maturat in a 2 zi mai mult deci, e ceva.
Americana:
-Pai la mine 1 zi nu am vazut nmk, a 2 zi eh ceva vase spalate si tot asa a inceput sa ma ajute.
La care romanca:
-1 zi nu am vazut nimic, a 2 la fel, a 3 la fel, a 4 la fel, a 5-zi am inceput sa vad cu ochiul stang #-crazy #-crazy

12 Jan 2010, 09:10
Profile
Junior

Puncte Evo: 3
Un roman traverseaza oceanul pe Titanic. La un moment dat vasul se loveste de un iceberg si incepe sa se scufunde. Romanul fuge disperat, ii da pe toti la o parte, sare intr-o barca de salvare si incepe sa vasleasca ca nebunu'. De pe punte, capitanul ii zice: Ba, stai ca mai sunt si femei aici! La care romanul raspunde: Da' tu ce crezi ca mie-mi mai arde de f***t ?? :)) :)) #-tease

Image
Image

12 Jan 2010, 19:32
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 10
Ion se intoarce acasa noaptea tarziu dintr-un bar. Evident putea ca naiba a bautura (ca deobicei de fapt) dar s-a bagat incet in pat langa nevasta-sa care dormea deja. A sarutat-o pe nevasta-sa pe obraz si a adormit. Cand s-a trezit, a vazut un tip ciudat care statea la capul patului, imbracat cu o roba alba: - Cine dracu` esti? intreaba Ion, si ce cauti in dormitorul meu? - Asta nu e dormitorul tau, iar eu sunt Sfantul Petru - Adica .. sunt mort?! Nu se poate! Mai am atatea lucruri de facut in viata! Nici nu mi-am luat la revedere de la familie ... trebuie sa ma trimiti inapoi! - Ok .. poti sa te reincarnezi dar .. nu te putem trimite inapoi decat ca un caine sau o gaina. Ion a fost devastat, dar stiind ca era o ferma nu prea departe de casa sa, a rugat sa fie trimis inapoi ca o gaina. Flash de lumina si `poof` s-a trezit acoperit de pene si ciugulind de pe pamant. - Nu e chiar asa de rau, s-a gandit Ion, pana cand a simtit o chestie ciudata crescand in el. Cocosul s-a dus la el si i-a zis: - Deci .. tu esti gaina cea noua? Cum iti place prima zi aici? - Nu e chiar asa de rau, zice Ion, dar am asa o senzatie ciudata, de parca o sa explodez - Ovulezi, nu-mi spuine ca n-ai mai facut niciodata un ou? - Niciodata! - Eh .. relaxeaza-te si lasa sa se intample. Cateva secunde (destul de incomode) mai tarziu, un ou iese de sub coada sa. Un sentiment intens de relaxare il cuprinde, iar emotiile il coplesesc, devenind mama pentru prima oara. Cand a facut al doilea ou, sentimentul de fericire a fost si mai coplesitor si a stiut atunci ca reincarnarea sa ca gaina a fost cel mai bun lucru care i s-a intamplat vreodata! Cuprins de fericire, a continuat ... si exact cand trebuia sa scoata si al treilea ou, a simtit o lovitura incredibil de puternica in ceafa si a auzit-o pe nevasta-sa: - Trezeste-te dracu` betiv nenorocit! TE C*CI IN PAT!

Image

12 Jan 2010, 19:50
Profile
Junior

Puncte Evo: 0
Bune bancuri :))

12 Jan 2010, 20:50
Profile
CS Team

Bun bancul cu gaina :)) , hai ca am ras copios.... sa o tineti-o tot asa.

15 Jan 2010, 01:03
Profile
Master of Spam

La un bal, se duce unu la o tipa:
- Papusa, dansezi?
- Da, sigur.
- Pai, atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun. #-crazy

15 Jan 2010, 22:53
Profile
Suspect de spam

Doi tineri erau casatoriti doar de doua saptamani. Sotul, desi era foarte indragostit, abia astepta sa iasa in oras cu vechii lui prieteni sa petreaca. Asa ca ii spuse sotiei: `Scumpa mea, vin repede.` `Unde mergi iubitel?` intreba sotia. `Merg pana la bar, draguto.Sa beau o bere.` Sotia spuse: `Vrei bere dragostea mea?` Deschise usa dela frigider si ii arata 25 de tipuri diferite de bere, din 12 tari diferite:Germania, Olanda, Japonia, India... Sotul nu stia ce sa faca, sigurul lucru pe care a fost in stare sa il spuna a fost: `Da, acadeaua mea...dar la bar... stii tu... au halbe inghetate...` Nu a apaucat sa termine fraza ca sotia il intrerupse: `Vrei halba inghetata iepuras?`si scoase din congelator o halba atat de inghetata ca abia putea sa otina in mana.Sotul devenise cam palid, dar spuse: `Da, motanel, dar la bar au tot felul de gustari delicioase... Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?` `Vrei gustari, papusel?` Deschise cuptorul si scoase 5 tavi cu diversegustari aburinde (aripi de pui, ciuperci, coaste de porc...) `Dar draga mea... la bar... stii, se mai injura, se vorbeste urat...` `Vrei vorbe urate draga? ...AUZI
BA P**A! BEA-TI IN P**A MEA BEREA IN NENOROCITA AIA DE HALBA INGHETATA SI MANCA-TI RAHATURILE DE GUSTARI, PENTRU CA ESTI INSURAT, SI NU MERGINICIUNDE!!! CLAR NENOROCITULE?!!!`
* ...si au trait fericiti pana la adanci batraneti....

Un tip cu amanta in pat... la un moment dat suna cineva la usa.
Amanta, calma, ii spune sa fie linistit ca e sotul, dar rezolva ea! Se Duce la usa deschide si spune:
Aaa, Iubi! Ce bine ca ai venit... du si tu gunoiul!... si ii pune galeata de gunoi in mana. Sotul pleaca.
Amantul se imbraca si pleaca linistit si pe scari isi zice: `Si frumoasa si desteapta...` Ajunge acasa, suna la usa, ii deschide sotia:
Aaa, Iubi! Ce bine ca ai venit! Du si tu gunoiul!... Ia tipul galeata, coboara scarile si in sinea lui isi zice: `Si urata si cu tupeu...`

Image

15 Jan 2010, 23:19
Profile
Master of Spam

Un azil de batrani inchiriaza un autocar pentru o excursie. La putin timp de la plecare, soferul simte o bataie usoara pe umar si o bunicuta il intreaba daca vrea niste alune. Soferul accepta bucuros pumnul de alune pe care i-l ofera batrana. Dupa vreo 15 minute, batrana vine din nou cu un pumn de alune. Povestea se repeta inca de vreo cateva ori, dupa care soferul, nedumerit, o intreaba cand apare iar langa scaunul lui:
- Mamaie, da' de ce nu mancati alunele, ca sunt scumpe, si aveti pensii mici...
- Eee, da crezi ca mai avem dinti sa mancam noi alune?
- Pai bine, si atunci de ce mai dati banii pe ele daca nu le puteti manca?
- Eee, de fapt nici nu vrem alune, sugem doar ciocolata din jurul lor...

Un om
caruia îi cam placea sa bea merge la doctor, acuzând
grave dureri de cap. Doctorul îl consulta, dupa care îi
spune:
- Nu pot sa pun un diagnostic bolii dumneavoastra. Cred
ca de vina este alcoolul.
- Nici o problema, domnule doctor, am sa vin când
sunteti treaz.

Doi ardeleni stau de vorba:
- Auzi, ma, ce e ala sah?
- Ba, sahu' e piesele alea care le bagam noi în
punga când jucam table.

Un turist se adreseaza unui
taran:
- Spune unchesule, care este cel mai rapid drum spre
Bucuresti?
- Sunteti pe jos sau cu masina?
- Cu masina.
- Atunci, dupa parerea mea, cu masina..

26 Jan 2010, 21:17
Profile
Junior

Intr-un hotel de 5 stele, din Europa, intra americanul si cere o camera. Receptionerul ii spune ca are doar una care este bantuita. Americanul zice ca nu conteaza si se duce in camera. La 12 noaptea se aude o voce puternica:
-Te mananc!
Auzind, americanul sare pe geam.
A doua zi vine un francez, cere o camera, iar receptionerul ii spune ca are una dar este bantuita. Francezul accepta apoi pe la 2 noaptea se aude o voce:
-Te mananc!
Auzind vocea sare si francezul pe geam
Urmatoarea zi vine romanu si zice receptionerului ca vrea o camera. Singura camera disponibila era tot cea bantuita.Romanu accepta. La ora 4 se aude o voce puternica:
-Te mananc!
Romanu cauta peste tot ,apoi observa ca in dulap era Garcea cu un ca**t in mana:
-Te mananc!

27 Jan 2010, 13:18
Profile
Nou Venit

ce distractiiee pe forum :))) =)))

le cam aveti cu bancurilee ;;)

P.S : Sica ma vezi ca nu i scris chiar bine :P : Cand esti prost de mic, cand esti mare numa te joci =)))

-- Wed Jan 27, 2010 9:37 pm --

ioo va zic inainte de toate bancurile, va recomand romanele " Iobagi in mizerie" si "Saruta`ma in cursul serii" =))))

Sa`mi spuneti ce parere aveti :))

27 Jan 2010, 20:37
Profile
Post new topic Reply to topic  [ 291 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.