View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:10

Forum rules 
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
 GOkU 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post GOkU
Nick: bld
Ip: 89.34.230.64
map: awp_india
Ora: 10:20
Motiv: Wall
Banat de: GOkU

Salut, imi cer scuze pentru ca o sa am un comportament neadecvat, dar asa ceva nu se mai poate...si sa zicem ca pe serverele publice au admini numai ratati, inapti, cocalari, cretini, labagii, mizerii de oameni precum GOkU...si lista continua...
Uitativa si uimiti-va ca vorba unuia, sunt cateva lucruri infinite pe lumea asta: Cerul, Prostia, s.a.m.d.

Screen la ban. Image

Pozele Facute de el. Image Image Image Image

Conversatia pe Messenger: Image

Fiecare om are o pasiune, un hobby in viata, si momentan al meu este Counter-Strike-ul si vreau sa fac lucrurile ce depind de Counter-Strike cat mai bine cu putinta, de aceea fac atata tam-tam.

PS: GOkU asa cum mi-ai dat tu banul asta, asa sa-ti ajute si tie Dumnezeu si familiei tale.

cu stima,

bld.

29 Jul 2008, 22:37
Profile
CS Team

Puncte Evo: 1
Post Re: GOkU
Nu cred ca pentru cuvintele astea :
PS: GOkU asa cum mi-ai dat tu banul asta, asa sa-ti ajute si tie Dumnezeu si familiei tale.

Cu toate ca ai dreptate eu as fi impotriva sa-ti scoata banul. Oricat ar fi gresit nu vorbesti de familia lui. Unu la mana nu-l cunosti, nu-i cunosti familia... si nu cred ca ai tu dreptu sa vb de familia lui. Cu toate ca nici eu nu-l cunosc pe Goku sa-i iau apararea, dar din cate stiu tatal lui este decedat. Ar fi frumos sa-ti ceri scuze

Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina...

29 Jul 2008, 23:50
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Ce legatura are familia cu ce faceti voi pe server ?
Bad move :|

Freelance code | Blog personal

30 Jul 2008, 00:04
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
BeatDog wrote:
Fiecare om are o pasiune, un hobby in viata, si momentan al meu este Counter-Strike-ul si vreau sa fac lucrurile ce depind de Counter-Strike cat mai bine cu putinta, de aceea fac atata tam-tam.
bld.

Sa ai admin pe un sv public, sau sa ai propriul tau sv public face parte din acest "hobby", iar u cum momentan vrei sa fac lucrurile ce depind de Counter-Strike, in concluzie vrei sa ajungi si admin pe un anumit sv.
BeatDog wrote:
serverele publice au admini numai ratati, inapti, cocalari, cretini, labagii, mizerii de oameni precum GOkU...si lista continua...

Deci u singur te-ai facut in toate felurile...

Prostia doare, si iti sapa si groapa....

P.S.1 3-4 poze se poate edita in mai putin de 1 min ... iar u cum ai spus ca ai "asteptat" mai mult de 3 minute...nu cred ca a fost foarte greu sa le editezi fara sa bata la ochi
P.S.2 Daca tot ai dat "Conversatia pe Messenger" dc nu ai dato toata ????? decat partea aceasta care sa spunem ca "te pune in avantaj" ????
P.S.3 Limbajul tau demonstreaza ca nu ai o viata sociala, ci stai in fata pc toata ziua jucand cs si poate proband coduri...
P.S.4 Daca eram eu doar pt acest fel de a vorbi aveai ban....

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

30 Jul 2008, 01:34
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
BeatDog wrote:
Uitativa si uimiti-va ca vorba unuia, sunt cateva lucruri infinite pe lumea asta: Cerul, Prostia, s.a.m.d.

Mai exact :

Doar doua lucruri sunt infinite: Universul si prostia omeneasca. Si nu sunt sigur in legatura cu primul. (Albert Einstein)

Devile, mai trb sa bagi si un P.S 20

30 Jul 2008, 11:11
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
F multa rautate din partea voastra. Si cu toata exprimarea sa eronata si incercarile de jignire (k l-a cum s-a exprimat nu prea a reusit sa jigneasca pe nimeni) baiatu are dreptate. Goku e f fantezist uneori si nu-i pasa daca face bine sau nu si baneaza instant.
K si aici in poze, cum poate sa zica asa ceva?
Iar voi aia kre ii dati dreptate, nu mai sariti asa, inteleg k v-ati obisnuit cu goku pe server, dar k sa-i sustineti greseala nu faceti dkt sa va asemanati si voi cu el.
Ciubey daca tu imi editezi poza nr 4, cea din dreapta jos, intr-un minut iti dau god, pe loc. Iti km place sa dai din gura de multe ori si total aiurea. NU MAI RASPUNDE LA FIECARE POST!!!! NU E VREUN CONCURS UNDE CEL CU CELE MAI MULTE POSTARI CASTIGA CEVA.
p.s3-ul tau e o alta bazaconie, de unde ai scos-o? ai impresia k injuraturile s-au inventat in fata monitorului? nu ai vazut oameni nervosi pana acum ? injuraturile se invata avand o viata sociala :wink: (poate nu una de admirat )
Goku nu are treaba cu adminarea. l-a banat si pe hapciu.

Conversatia lui Goku cu hapciu, enjoy:
Code:
GIMILICIOoUuSSS gimi: pozele
costyyy badoiu: varule
costyyy badoiu: imediat
costyyy badoiu: cati ani ai varule?
GIMILICIOoUuSSS gimi: 16
costyyy badoiu: esti cu steaua
costyyy badoiu: ?
costyyy badoiu: hai varule ca n am ual
GIMILICIOoUuSSS gimi: mdea
costyyy badoiu: nu mai prins
costyyy badoiu: asta e
costyyy badoiu: data viitoare
costyyy badoiu: p@
costyyy badoiu: ce faci nasule
costyyy badoiu: ma banezi?
costyyy badoiu: o sa te banez si eu pe **** link 1 ca esti prea rat*t
GIMILICIOoUuSSS gimi: ce ma ai admin pe ****
GIMILICIOoUuSSS gimi: ?
GIMILICIOoUuSSS gimi: bun
GIMILICIOoUuSSS gimi: da daj estu admin pe **** unu
GIMILICIOoUuSSS gimi: nu trebuie sa intri cu aim pe **** 2
costyyy badoiu: du te ma dr**q
GIMILICIOoUuSSS gimi: cine esit ma
GIMILICIOoUuSSS gimi: de pe **** unu
costyyy badoiu: hap
GIMILICIOoUuSSS gimi:
GIMILICIOoUuSSS gimi: tu erai ma
GIMILICIOoUuSSS gimi: ai admin pe **** 1
costyyy badoiu: da
GIMILICIOoUuSSS gimi: si ce esti m a
GIMILICIOoUuSSS gimi: administrator
costyyy badoiu: am de ban
GIMILICIOoUuSSS gimi: e bn
GIMILICIOoUuSSS gimi: atunci
GIMILICIOoUuSSS gimi: frate
GIMILICIOoUuSSS gimi: sa stii
GIMILICIOoUuSSS gimi: ca folosesti antirecoil
GIMILICIOoUuSSS gimi: esti codat
GIMILICIOoUuSSS gimi: e greu de depistat acest cod
GIMILICIOoUuSSS gimi: prin vreo5
costyyy badoiu: k
GIMILICIOoUuSSS gimi: //The anti-recoil script alias +antirclbind "+attack; +lookdown;" alias -antirclbind "-attack; -lookdown;" alias antircl antirclon alias antirclon "bind mouse1 +antirclbind; alias antircl antircloff;" alias antircloff "bind mouse1 +attack; alias antircl antirclon;" bind kp_minus antircl cl_pitchspeed 5
GIMILICIOoUuSSS gimi: ti se par cunoscute
GIMILICIOoUuSSS gimi: normal
GIMILICIOoUuSSS gimi: reaq
costyyy badoiu: cauta ma
costyyy badoiu: pe sv
GIMILICIOoUuSSS gimi: leai invatat pe de rost
costyyy badoiu: esti praf
costyyy badoiu: pa
GIMILICIOoUuSSS gimi: oricum nu prea mai intru pe **** 1
GIMILICIOoUuSSS gimi: de mult vroiam sa ti dau ban
costyyy badoiu: nu te banez ma stai linistit ,am zis la misto
GIMILICIOoUuSSS gimi: ptr ca stii ce cod ai tu
GIMILICIOoUuSSS gimi: antircl
costyyy badoiu: dar faptul ca esti rupt n am glumit
costyyy badoiu: pa amice
GIMILICIOoUuSSS gimi: iti muta tinta pe capul adversarului

Goku stie cum arata script-ul de la antirecoil insa nu sti k antirecoil nu inseamna autoaim. CU alte cuvinte cunoaste scriptul dar nu stie ce face.
Asa k terminati cu apararea lui Goku k isi merita pe deplin criticile

30 Jul 2008, 13:58
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
Charliee are perfecta dreptate, voi habar nu aveti ce inseamna sa editezi o poza...daca nu esti informatician sau nu iti explica nimeni...sunt convins si de acord sa gresesti, ca poate la fel faceam si eu daca nu eram informat in aceasta problema, de obicei nu fac afirmatii de care nu sunt sigur de ele.. Cat despre "GOkU asa cum mi-ai dat tu banul asta, asa sa-ti ajute si tie Dumnezeu si familiei tale.
" imi sustin parerea si nu am de ce sa-mi cer scuze...cred ca altcineva trebuie sa-si ceara scuze.

La capitolul ca nu este toata conversatia, rog pe GOkU sa posteze el toata conversatia ca sa nu mai avem discutii depre problema asta. Mai erau 2-3 fraze in care l-am facut "topit" care nu au incaput in screen.
Quote:
Sa ai admin pe un sv public, sau sa ai propriul tau sv public face parte din acest "hobby", iar u cum momentan vrei sa fac lucrurile ce depind de Counter-Strike, in concluzie vrei sa ajungi si admin pe un anumit sv.

Nu stiu de unde ai scos fraza asta...chiar nu are nici un rost. Daca voiam sa obtin un admin....nu incepeam cu stangul pe server, daca avem admin scapam de mizeriile de oamenii gen GOkU, daca avem propriul server, la fel, scapam de mizeriile de oamnei gen GOkU.

PS: Chiar nu am nevoie sa scoateti banul...macar de ramane banul si "GOkU" sa fie corect cu toata lumea, macar in jocul asta virtual..ca in realitate, prefer sa nu comentez.

Va salut cu respect pe toti cei ce respecta.

Cu stima,

bld.

30 Jul 2008, 18:04
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Totusi alea nu sunt vorbe de vorbit...eu mi-am luat ban pe forum de la tine charliee ca te stresam, sau ceva de genu

Dami o poza asa cu wall si tio editez in mai putin de 5 min :D
Si inca ceva...nimeni nu sarea in apararea lu "goku" daca el venea frumos si isi spunea problema, fara limbajul acesta "inadecvat"

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

30 Jul 2008, 18:53
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.