View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 17:43

Forum rules 
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
 BAAAAAN 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post BAAAAAN
se cunoaste sf1cule ca nu mai sunt admin io pe srv tau!! uite cum incepe sa se duca totul de rapa!! pacat ca am mai luat admin pe doua srv dar nu imi plac cum imi place srv tau!! :) :) tuturor celor de ai dat admine nu au mai dat pe la srv io macar ma joc!! asta e nu mai cer nici un admin pt ca nu sunt in masura sa dau afara codati de pe srv cs2.****.ro!!! uite unu frumusel!!
ip: 89.114.52.65
89.114.52.65
89.114.52.65
89.114.52.65

27 Jul 2008, 19:50
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Post Re: BAAAAAN
Just poate ca ar trb sa primesti adminul la loc dar ar trb sa iti revizuiesti modul in care te comporti.

Last edited by Skynet on 29 Jul 2008, 00:08, edited 1 time in total.

27 Jul 2008, 22:31
Profile
Nou Venit

gata asta este ultimul demo ca nu mai incarc tot forumul cu demouri la playeri!! Skynet ar trebui sa primescx adminul inapoi dar din pacata nu mai vrea sf1cu ii voi fi recunoscator lui si voua daca as lua adminul inapoi!! uite pe unu cand il vedeti pe srv dati ban sau ce vreti voi avea wall si aim pe fy snow in seara asta de Luni orle 22:10
IP:89.123.111.94 mz pt intelegere!!!
NICK: BooSoro

28 Jul 2008, 22:12
Profile
Nou Venit

bah sa dea naiba ca sunt niste admini pe **** 2 de tot rasu te stergi cu ei pe maini!! cpl*upset are admin dar degeaba!! mai este si GOD!! pe ce?? :?: nu stiu!! dar stiu ca nu isi face treaba un codat pe nume
R3d eera in rai cu admin langa el si el juca cu wall!!!
IP 89.122.225.235

89.122.225.235

89.122.225.235

29 Jul 2008, 00:12
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 53
Eu nu inteleg dc tot te agiti atat...
Tu ai ban pe **** deoarece esti codat... Nu meriti sa ai admin pe ****.... Si meriti si ban! Nu inteleg de ce ai primit admin pe serverul acesta... La fel si Nooke, care este de asemenea codat...Pentru el a fost pusa parola pe **** ca sa nu mai intre...
Il rog pe sficu sau pe alti alti admini sa iti dea ban si pe server si pe forum! Ceea ce postezi tu nu are nici un rost... :x

29 Jul 2008, 01:00
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
si acu am poze in calc cu nooke cand l-am prins codat:)))

29 Jul 2008, 01:02
Profile
Nou Venit

stiti ce nu inteleg io la voi?? faptul ca ziceti ca is codat!!! daca eu sunt codat nu ar trebuia sa dau numa HS sa umblu cu tinta prin pereti?? :lol: :lol: de unde ma atatea coduri de unde sa am coduri?? dc nu faceti poze sa va convingeti?? sau imi porti pica SaBer pt ca te lucrez mereu si nu apuci sa ma omori?? daca tot sunteti admini pana a-mi da ban mai intai faceti ma poze sa vedeti ca nu am coduri tu te agiti acoalea ca spraiul :twisted: :twisted: si nu ai ce vorbi a sa te afli si tu in treaba mi-a facut de 2 ori pana sa imi dea admin ss-uri si mi-a mai facut si cand aveam admin ma!! sa sti si tu!!! si nu aveam coduri! ce sa fac daca pe **** intra numa playeri care habar nau si merg din sageti!!?? sii is buti si cu coade!!! io nu vroiam decat sa am grija de srv sa nu se duca de rapa cu toti codatii aia!!! :P :P dar vad ca deja a inceput sa se duca incetul cu incetul!!! hai ca poate va retin!! nu mai vreau nici admin si puteti sa imi dati si ban pe srv si pe forum!!
p.s cand dati ban mai faceti si ss-uri cei de pe ****!!! ca sa va convingeti ca nu is asa but si joc, cu coade ca sa va lucrez!! sunt niste porcari alea!!! hai PA

AAAAAA..... si am si io o intrebare Saber: De cand si pana cand dai u ordine si spui cine merita si cine nu admin pe **** 2 ??? io am o sugestie pentru tine!!
Tine-ti parerile deoparte pastreazale pentru cand vei avea srv si vei da u admin!!!

29 Jul 2008, 09:53
Profile
Incepator

JustMe chiar nu inteleg de ce mai faci si pe sfantu' aici , e adevarat , nu ti-am facut poze , ti-am facut demo-uri cand intrai cu aim noaptea . Cu ochii mei te-am vazut si te-am banat , iar ip-ul tau dinamic n-o sa te ajute si pe **** nu mai calci .

02 Aug 2008, 13:44
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.