View unanswered posts | View active topics It is currently 22 Jan 2018, 08:06

Forum rules 
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 
 CE LISTA LUNGA 
Author Message
Banned
Banned

Puncte Evo: 0

Post CE LISTA LUNGA
uite mah vim ce lista mare ai aicia la reclamatzi... stii de ce e asa mare?? itzi zic sa nu mai trebuiasaca sa gandesti admini tai sunt ***** si ***** dau ban fara motiv ... si multe alte chestii aiurea... stii ca te-am amenitzat ca itzi pic servarul... nu o mai fac... motiv nu are rost sa imi pun mintea cu voi, v-am floodat joi sau vineri si mio fost dejuns, atata mio fost toata razbunare, gandeste ce ti-am scris pe rublica ban/unban
adica esti "***** sau nu??"

15 Jan 2008, 09:29
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Zici ca ai dat flood ? Pacat ca nu sa simtit si la noi.
In orice comunitate, cat de cat populata, vei gasi reclamatii. Pentru ca asa e viata, nu poti multumii pe toata lumea. De aia am si facut forumul, sa discutam, sa observam problemele si sa le rezolvam impreuna. Insa cu persoane care injura si ameninta, nu avem ce discuta.
Ban pe server e usor sa iti dau, ca sa nu mai intrii deloc, insa pe langa tine vor avea de suferit si altii, ceea ce nu vreau. Pe forum la fel, asa ca ori incerci sa iti schimbi atitudinea si sa dai dovada ca intelectu tau e undeva mai sus decat cel al unei gaini, ori poti continua cu amenintarile si injuraturile si vor avea de suferit mai multi.
Sper ca ti`am elucidat misteru, de ce avem reclamatii.

Freelance code | Blog personal

16 Jan 2008, 00:16
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 0
bla bla bla tot cu povesti vii ... mah adevarul e urmatorul tu esti un ****** al tastaturi ... tot tst ca un idiot si te crezi mare si tare renutza la ideeile astea copliresti

25 Jan 2008, 15:50
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.